Ertesi gün hapı aldıktan sonra ilişki yaşayanlar (Acil, lütfen!!)

Ertesi gün hapı yüksek hormon zaten bir hormon ilacı daha tavsiye etmem ama eczacınızdan fikir alabilirsiniz ben ilaç kullanmadan bekledim
Sizinki ne kadar gecikti Peki ben çok korkuyorum tam birleşme olmadı zaten test de yaptım doktora görünmeme gerek var mı acaba

Sizinki ne kadar gecikti Peki ben çok korkuyorum tam birleşme olmadı zaten test de yaptım doktora görünmeme gerek var mı acaba
Benim ilaçtan sonra ara kanama oldu iki hafta sonra tam günümde regl oldum sonraki ay sadece bir gün gecikti. Kan verin isterseniz birşey varsa kanda net çıkar eğer çıkmazsa bir süre daha bekleyin bir buçuk iki ay gecikme yaşayanlara denk geldim

Ara ara sancım var ama yine gidicem bakım nolucak

Bende hamile ihtimali düşünmüyorum ama partner korunmayı denesin. Bu haplar vücut anatomisini bozuyor. İleride gerçekten çocuk sahibi olmak istediğinizde zorlanabilirsinşz. Ben 7 ay uğraştım hamile kalabilmek için kolay birşey değil yani :)

Senin gibi bı kız vardı sonuç pozitif ti.surtunmeyle hamile kalmış.ertesigun hapı kullanmasına rağmen. Hamile olduğunu öğrendikten sonra bir daha siteyegirmedi açıkçası başına ne geldi hep merak ediyorum.tutucu bı ailesi vardi

Haptan 2 gün sonra kanama çok normal adet düzenin şaşabilir düzensiz adet görürsün psikolojin bozulur uyku uyuyamazsın ben ilişkiden sonra 4 defa adet oldum 3 defa test yaptım ama bi türlü içim rahatlamadı ki tek yumurtalıyım. Allah gönlüne göre versin umarım benim kadar takıntılı olmazsın ,

Normal ama surtunmeyle iliskide hamile kalmazsin canim insanlar ne kadar cok ugrasiyor endiselenme

Sürtünmeyle hamile kalınmaz. Dışarıdan içeri akma olayı da saçma :) Taa dış cilt yüzeyinden Rahime kadar aka aka gidecek kadar ütopik bir olay olmuyor :)) boş yere ertesi günü içip durmayın.

Naptiniz sonuc nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…