ertesi gün hapı etkileri ne kadar sürer?

raveeeennn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
170
53
24
merhabalar benim ertesi gün hapı deneyimim felaket oldu... regl gördüm yoğun şekilde ama hala kasık ağrısı çok hafif, ve inanılmaz göğüs hassasiyetin var hapı kullanmalı 1,5 aya yaklaştım göğsüm hala devam bu şekilde normal midir yahu?

Haftalarca sürebilir, döngüyü bozuyor o yüzden tekrar düzen oluşana kadar sıkıntı yaşarsınız

Haftalarca sürebilir, döngüyü bozuyor o yüzden tekrar düzen oluşana kadar sıkıntı yaşarsınız
göğüs hassasiyeti var hala inanılmaz şişeler, sitede herşeyden hamilelik belirtisi çıkaran reglken hamileymiş diyenler var kafam çok karıştı pıhtılı regl olup hamile kalınabilir mi?

benim de ikinci adetime 7 gün kaldı işte, hala göğüs şişliği var fakat uçlarda hassasiyet yok. Regl olup ta hamile kalan varmış ben de regl gördüm pıhtılı böyle bir durum gerçekten var mıdır?
çok nadir de olsa görülür ama bence sizinki ertesi gün hapının yan etkisi bende de öyle olmuştu çünkü

göğüs hassasiyeti var hala inanılmaz şişeler, sitede herşeyden hamilelik belirtisi çıkaran reglken hamileymiş diyenler var kafam çok karıştı pıhtılı regl olup hamile kalınabilir mi?
Hamilelik belirtileri ve regl belirtileri aşşırı benzer o yüzden o kısma çok takılmamak lazım şayet regl gecikmediyse. Mesela yumurtlama döneminde de göğüs ağrısı olabilir.

Vallahi ben hamileyken pıhtı düşürdüm, bebeklerime çok şükür bir şey olmadı. Bu hamilelik ve insan vücudu enteresan biraz.

Cinselliğe yeni başladın sanırım, şuan çok yüksek ihtimalle hamile değilsin. Unutma, ertesi gün hapı vücudunu mahveder, hatta bu sebepten ömrün boyunca toplam birkaç taneden fazla kullanmanı ilacın üreticisi bile önermez, prospektüste uyarı vardı eskiden bununla alakalı hala var mıdır bilmem.

Cinsel yaşamın varsa doğum kontrol hapı kullan, partnerinde prezervatif kullansın. Kafan rahat olur

Hamilelik belirtileri ve regl belirtileri aşşırı benzer o yüzden o kısma çok takılmamak lazım şayet regl gecikmediyse. Mesela yumurtlama döneminde de göğüs ağrısı olabilir.

Vallahi ben hamileyken pıhtı düşürdüm, bebeklerime çok şükür bir şey olmadı. Bu hamilelik ve insan vücudu enteresan biraz.

Cinselliğe yeni başladın sanırım, şuan çok yüksek ihtimalle hamile değilsin. Unutma, ertesi gün hapı vücudunu mahveder, hatta bu sebepten ömrün boyunca toplam birkaç taneden fazla kullanmanı ilacın üreticisi bile önermez, prospektüste uyarı vardı eskiden bununla alakalı hala var mıdır bilmem.

Cinsel yaşamın varsa doğum kontrol hapı kullan, partnerinde prezervatif kullansın. Kafan rahat olur
aslına bakarsan gerçekten çok iyi korunduk. Ve evet yeni başladı benim aktif cinsel hayatım, hiçbir zaman reglim de duzenli olmadı son reglimde gecikme yaşamadım çok garip bi regl oldum. regl bitti hatta yumurtalamanın pik yapacağı dönemi de geçtim ama göğüslerim inanılmaz şiş durumda onun dışında herhangi bir gebelik belirtisi yaşamadım, yaşamıyorum da testi de 18 gün geçtikten sonra yaptım ve negatif idi. Soğan kürü ile reglimi söktürdüm şuan da hapın üzerine 2. reglimi bekliyorum tekrar test ile kğrtajla alakalı bir sıkıntım yok yaptırabilirim elbette fakat anlayamadım bu şişlik neyin nesi... yanıtınız için çok teşekkür ederim uzun uzadıya yazmışsınız

hormon seviyesi cok yüksek bir hap olduğu için belirtileri ilk siklusunun sonuna kadar yüksek seviyede yaşayabilirsiniz ama geçicidir..

X