Ertesi gün hapı

Rumeysa11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
7
-2
20
Erkek arkadaşımla yaklaşık bugün cumartesi ile iki hafta olucak ilişkiye girdik kondom kullandı birinci kondomu kontrol ettik sızıntı yoktu eczane malıydı ikinci ve üçüncü kez değiştirdiğimizde kontrol etmedik bu bizi kaygıyla düşürdü ve neredeyse 2 saat geçmeden norvelo ertesi gün hapı kullandım ama yinede korkuya düştüm haptan sonra kanamam olmadı bu hapın etkisiz olacağını düşündürdü bana hap göğüs hassasiyeti yapıyormuş başka hiçbir problemim yok hamilelik belirtisinde de göğüs hassasiyeti yazıyor ama 2 hafta içinde hissedilir mi bu bilmiyorum karnım sert acaba stresten olmuş olabilir mi tuvalete de çıkamıyorum stresten mi bilgili olanlar yorum yapabilir mi lütfen okuduğunuz için teşekkür ederim adetime 5 gün falan var testler negatif çıkıyor stres mi yapmışım

Bu herkesin özel hayatı ve ailem de ilişkimi biliyor tırmalar derken tatlım bir korkum yok ihtimal mi diye sordum ahlak terbiyecisi olmak istiyorsan yanlış yer burası 😂
Ailen erkek arkadaşını biliyordur.iliskiye girdiğinizi bilmiyordur..valla ertesi gün yapına ben nedense pek güvenmiyorum.. çok korkuyorsan doğum kontrol hapi içmen en garantisi

Erkek arkadaşımla yaklaşık bugün cumartesi ile iki hafta olucak ilişkiye girdik kondom kullandı birinci kondomu kontrol ettik sızıntı yoktu eczane malıydı ikinci ve üçüncü kez değiştirdiğimizde kontrol etmedik bu bizi kaygıyla düşürdü ve neredeyse 2 saat geçmeden norvelo ertesi gün hapı kullandım ama yinede korkuya düştüm haptan sonra kanamam olmadı bu hapın etkisiz olacağını düşündürdü bana hap göğüs hassasiyeti yapıyormuş başka hiçbir problemim yok hamilelik belirtisinde de göğüs hassasiyeti yazıyor ama 2 hafta içinde hissedilir mi bu bilmiyorum karnım sert acaba stresten olmuş olabilir mi tuvalete de çıkamıyorum stresten mi bilgili olanlar yorum yapabilir mi lütfen okuduğunuz için teşekkür ederim adetime 5 gün falan var testler negatif çıkıyor stres mi yapmışım
Yahu ne kötüsünüz bir soru sormuş sitene kiminle kaç kere seviştiginden. Her yerde pislik kusuyorsunuz. İgrenx hayatlarımızı daha igrenc birini gördük sanıp saldırıyorsunuz. Sevişir de gelir sorar da. İstemiyorsan cevap yazma.
Hiç bir şey olmaz.prezervatif sığdıracak da ertesi gün hapı etki göstermeyecek de. Her şey yolunda meral etme

Yahu ne kötüsünüz bir soru sormuş sitene kiminle kaç kere seviştiginden. Her yerde pislik kusuyorsunuz. İgrenx hayatlarımızı daha igrenc birini gördük sanıp saldırıyorsunuz. Sevişir de gelir sorar da. İstemiyorsan cevap yazma.
Hiç bir şey olmaz.prezervatif sığdıracak da ertesi gün hapı etki göstermeyecek de. Her şey yolunda meral etme
Evet gerçekten beklediğim cevap buydu herkes kendi gibi sanıyor herkesi kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez ahlak terbiyecisi seniz burda ne işiniz var o zaman 😂

ahlak terbiyecisi seniz burda ne işiniz var o zaman 😂
Ne sacma sapan bir cumle.buraya evli olanlarda sorunlarını yazıyor.. kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez tabii ki ama gerçekten 18 yaşında isen verdiğin karar sonrası pişman olma ihtimalin ve bunun sonucunun getireceği sorunları kaldırmama ihtimalin epeyce fazla. Ha gelirsin 28_30 yaşına..işin vardır,kendi ayaklarının üzerinde durursun, ne yaparsan yap...annem biliyoru gec, hamile kalsan pacalarin tutuşur.. çok gördük burada hamile kalıp kürtaj olan, erkek arkadaşımla ilişki yaşadık beni terketti, ne yapacağım diyen..gerci olan olmus..madem oyle hap kullan bari

Hapı boşuna almışsınız, ertesigün hapı gecikme yapıyor, üzerine de stres binince gecikebilir, testlere güvenin

Hamile olma olasılığınız yok gibi bir şey. Ancak lütfen ertesi gün hapı bir daha kullanmayın. Bu haplar çok zararlı. Bir doktora gidin ve sizin için uygun güvenilir bir doğum kontrol yöntemi belirleyin.

Ben de şaşırdım 😂 Sanki sadece evlenen insanlar ilişkiye girebilir 😂😂

Hiçbir şey olmaz korkma her şey yolunda olsa bile hamile kalma şansı yüzde 15-20 civarında

Bisi olmaz hem kondom hem ertesi gün hapı kullanmissiniz, viyana kapısını korur gibi korumussunuz :KK70: strestendir o rahat ol. 2 hafta da hamilelik belirtileri olmaz zaten ama dikkatli ol bundan sonra çekirge bir sıçrar iki sıçrar .. :anneadayı:

X