Eş ailesinden çocuk sakınmak

gitsin götürsün eşiniz sizde çıkın kafanızı dinleyin yahu uyuz oluyorsun diye torunlarını neden katıyorsun çoçuğuda büyüyünce sakın doldurma yanı olmaz öyle

Görüşmeme sebebim çocuğu annem diye seviyormuşum saygısızlıkmış bu kaynanaya göre geldi evimde bu sebepten ötürü kavga çıkardı defoldu gitti çocuğuma bakıyordu işe geri dönmüştüm doğal olarak çocuğa bakmaya da gelmedi ve işten ayrılmak Zorunda kaldım bende görüşmeme kararı aldım ama eşim misilleme yapıp benim ailemle de görüşmüyor önceki konularımda detaylar mevcut
Çocuğa yaklaşımları güzeldi en son görüşmemizde yani seviyorlar çocuğu fakat ben bi gıcığım ya onlara oraya gitsin istemiyorum sık sık
tamam babannesi dedesi görsünler hakları da çocuğumu nasıl seveceğime kimse karışamaz ben hep annem diye severim kızımı ne varmış ki bunda kavga çıkıyor sanki başka bir şey var eksik bir şeyler.

Çocuğunuzu sizin kurallariniz dışında muamele etmiyorlarsa ( alerjen besin yedirmek ,eline telefon iPad vermek, küfür öğretmek) veya hal hareketlerinden rahatsız olduğunuz çocuğunuza zarar verebilecek bir yetişkin ailede değilse ,çocuğunuz eve geldiğinde mutsuz gergin kötü bir ruh halinde değilse böyle birşey haksızlık olur kocanizin tarafına . Gönderin çocuğu hem sizde kafa dinlersiniz ya

X