Esaret ülkesi Acikhava hapishanesi offffff

Bence de annesine açın konuyu. Neden gelmedin bugün diye ararsa, moralim bozuk ailemi özledim gidemezsin dedi şok oldum, tabiki gidicem hangi devirde yaşıyoruz fln deyin. O belki konuşur oğluyla ama bu geçici bir çözüm olur. Bu kafadaki bir adamla hep bu tür problemler yaşayacaksınız. Onunla da güzel bir şekilde konuşun

Selamlar herkese
1 yila yakindir Avrupada yasiyorum evlendim ve buraya geldim evlenmeden önceki sartim istedigim zaman ülkeme gidip gelmekti esimde kabul etti. Izin sezonuna girioruz ben istanbulda büyüdüm annemler tüm tanidiklarim orda dün bilet bahsi gecti ben istanbula gidicem kayinvalidem de bana birlikte memlekete gideriz sen istedigin zaman istanbula gidersin dedi ama esim hayir gitmiceksin dedi kriz geciriorum bi akil verenim yok anneme de söylemek istemiorum aptal esimde dün bana hersey köprüyü gecene kadar dio pislik mi ne yaa offffff bi careeee
Ne denir ki bi yolunu bulup ailene gitmek kolay. Asil sorunu nasil kokten cozeceksiniz.

laflara bak ya aklınca gönül alırken bile taviz vermiyo.köle gitmedin yaa oraya asıl sen taviz verme böyle yaparsan asıl sen beni kaybedersin de

Selamlar herkese
1 yila yakindir Avrupada yasiyorum evlendim ve buraya geldim evlenmeden önceki sartim istedigim zaman ülkeme gidip gelmekti esimde kabul etti. Izin sezonuna girioruz ben istanbulda büyüdüm annemler tüm tanidiklarim orda dün bilet bahsi gecti ben istanbula gidicem kayinvalidem de bana birlikte memlekete gideriz sen istedigin zaman istanbula gidersin dedi ama esim hayir gitmiceksin dedi kriz geciriorum bi akil verenim yok anneme de söylemek istemiorum aptal esimde dün bana hersey köprüyü gecene kadar dio pislik mi ne yaa offffff bi careeee

Eşine çok şey demek isterdimde banlanmayım şimdi. Ne demek herşey köprüyü geçene kadar deseydin sende o köprüyü başına yıkmayım senin diye. Hatırlat tekrar anlaşmanızı daha sıkıntı çıkarsa kendine sor ben bu adamı nereye kadar böyle çekicem ya da daha çekebilecek miyim diye

annemle önceden bu konuyu 1 kere konustum annem bana eger bilet konusu acilirsa beni ara kaynananla konusucam dedi ama ben cekiniorum biraz

Bir arkadaşımın Senin hikayen gibi başlayan bir hayatı oldu ve bu o artık babasını arayıp beni burdan kurtarın demesine kadar 12 yıl sürdü.
Önce gidemezsin tek başınalarla başladı sonra evden çıkarmamak sonra dayak hakaret. Evde sadece hizmetçi gibi çalıştırıldı.
Babası duyar duymaz gidip zorla aldı evden önce çocuğunu getiremedi küçük diye.
7 yıl uğraştılar ama aldılar. Bu sürede biz hiç görüşemedik ilk evlendiği yıl biraz görüşebiliyorduk telefonda tabi. böyle bi mevzu anlatmıştı hemen İstanbul'a dön demiştim aman sende zaten hiç kimseyi çekemiyorsun biraz idareli olmak lazım demişti bana.

Kocan ne olduğunu belli etmiş. İyi düşün hayata bir defa geliyorsun.

Ya şu erkek hemomanyasına sinir oluyorum..
kaynananla beraber giderebilirsin eğer anlaşıyorsan sana yoldaş olur değişiklik olur..
Ama aile özlemin ne olacak..
Bu kocalar karıları alınca neden ailelerinin yanına göndermez benim kafam almıyor bunu..
Ulan anası babası büyüttü bu kadınları.. sen yokken aşından namusundan herseyinden anası babası sorumluydu.. ne oldu şimdi evlendin diye el mi oldu?
Müslüman bir insanın yapacağı iş midir bu ?
Ha ben eşlik edeyim yolculuk anında sıkıntı yaşar vs diye düşünürse o başka konu.. ama beraber gitme imkanı Yok ise ne yapacak..
Bu konuda çok hassas ve sinirliyim içimi dökmek istedim bende..
Bir de ben ailemin tek çocuğuyum Ya siz öyle olsaydınız ne yapacaktınız..
Ayrıca eşiniz şaka bile yapmış olsa köprü muhabbeti için çok ayıp.. zaten hassassınız resmen dalga geçmiş gibi olmuş..
Karı koca arasına kimse giremez ama güzelce konuşun eşinizle bi çay kahve için tatlıya bağlayın.. inşallah kocanız da sakinleşir ve mantıklı düşünerek kararını ikinizin yararına verir..
Bende ailemi şu an çok özlüyorum.. hamilelikti doğumdu bebekti gidemedim burnumda tütüyorlar.. onlar geliyordu ben gidemediğim için sağlık sorunlarından dolayı inşallah gideceğim..

annemle önceden bu konuyu 1 kere konustum annem bana eger bilet konusu acilirsa beni ara kaynananla konusucam dedi ama ben cekiniorum biraz
Tabi ki cekinmelisin. Ahlaksızlık yaptığın için çekin kardeş utan kendinden.
Sonuçta ne demek aileni görmek aa ne ayıp sana iyi cekinmeler.
Böyle devam et hayatın boyunca kaybeden olursun.

Çok İyi kv yoktur, iyiymiş gibi görünenler var biz onlara eh iyi diyoruz işte.. sen eşini şikayet etme sadece aileni çok özlediğinden görmeye ihtiyacın olduğundan felan bahset sonuçta bir anne ve kadın olarak seni anlayabilsin. Şikayet yolu içten içe kv cinsini savunmaya geçirtir. Eşinde kıyamıyor ağladığında geliyorsa yanına aynı şekilde üzüntünü kavgasız gürültüsüz hissettir iyice anlasın bu ilk kriziniz ise atlatırsınız . Olur öyle şeyler hallolur merak etme.

umarim hallolu cünkü ben iyi bi egitim aldim gerek pozitif gerek dini kendimi gelistirmeyi seven bi insanim 1 senedir burdayim kursa gitmek istiyorum ehliyet almak istiyorum sürekli erteleniyor hayatim market ev arasi oldu 1 sene hayatimin büyük bi kayip icinde oldugu kanisindayim esimle severek evlendim halada seviyorum hic bi eksigim yok cok sükür sadece nefes almak istiyorum cok sey mi

X