Esaret ülkesi Acikhava hapishanesi offffff

Esiniz o kopru lafini ettiyse pislik tabi. Tovbe yarabbim az kibar olsalar olurler sanki

Allahin izniylen tabi gidicem bütün ailem orda bisi desin bakalim nasil pisman edicem onu ne bal ayi istedim ondan ne de ekstra bisi sirf izinlerime karismasin die simdide bana boykot yapio beyefendi

Selamlar herkese
1 yila yakindir Avrupada yasiyorum evlendim ve buraya geldim evlenmeden önceki sartim istedigim zaman ülkeme gidip gelmekti esimde kabul etti. Izin sezonuna girioruz ben istanbulda büyüdüm annemler tüm tanidiklarim orda dün bilet bahsi gecti ben istanbula gidicem kayinvalidem de bana birlikte memlekete gideriz sen istedigin zaman istanbula gidersin dedi ama esim hayir gitmiceksin dedi kriz geciriorum bi akil verenim yok anneme de söylemek istemiorum aptal esimde dün bana hersey köprüyü gecene kadar dio pislik mi ne yaa offffff bi careeee
Neden izin alıyorsun. Gitmek istiyorsan gitmelisin. Eşinin iznine ihtiyacın yok ki, eşin o senin, velinmiş gibi davranmasına izin verme.

Selamlar herkese
1 yila yakindir Avrupada yasiyorum evlendim ve buraya geldim evlenmeden önceki sartim istedigim zaman ülkeme gidip gelmekti esimde kabul etti. Izin sezonuna girioruz ben istanbulda büyüdüm annemler tüm tanidiklarim orda dün bilet bahsi gecti ben istanbula gidicem kayinvalidem de bana birlikte memlekete gideriz sen istedigin zaman istanbula gidersin dedi ama esim hayir gitmiceksin dedi kriz geciriorum bi akil verenim yok anneme de söylemek istemiorum aptal esimde dün bana hersey köprüyü gecene kadar dio pislik mi ne yaa offffff bi careeee
Bugun taviz verirseniz bu bir omur surer oncelikle bunu bilin.tavrinizi net koyun.ailem duymasin diye sakladiginizi farkederse zaafinizi bilip ona gore at kosturur.ailenizden cekinsin bikmesinden kacmayin.gerekirse ailen onu arayip resti ceksin.unutma evlilikte birkere taviz verdin mi is bitiyor

Selamlar herkese

Ne alaka canım.. Ailenizi görmenize ne hakla karışabiliyor. En hassas olması gereken konu bu. Sonuçta almış baba ocağından sizi, götürmüş gurbete. Ne kadar eşin çocuğun olsada gurbettir benim gözümde. Köprüyü geçene kadar dediği zaman tepkinizi vermeliydiniz. Onun bu konuda size çekeceği ayar anca kendini bozar. Siz tınlamayacaksınız. Bence şuan yapmanız gereken gidip bileti almak, ben şu gün annemlere gidiyorum demek.

Su an bende yabancı ülkede yasıyorum. Üc ay sonra gitmezsem her sey üstüme üstüme geliyor. En dogal hakkınız bu. düzgünce konusun anlasın bence.

Bir kadın ailesine gitmek için izin almamalı yaa
Ne demek köprüyü geçene kadardı
Yıkın geçin o köprüyü

Tam buz gibi soğunulacak biri.
Bekara boşanmak kolay ama sizin yerinizde olduğumu düşündüm de, ister annemlere söyleyeyim ister başka bir şey bulayım ama bir şekilde o parayı buluşturayım basıp gideyim diye düşünürdüm gibi...

Allahin izniylen tabi gidicem bütün ailem orda bisi desin bakalim nasil pisman edicem onu ne bal ayi istedim ondan ne de ekstra bisi sirf izinlerime karismasin die simdide bana boykot yapio beyefendi

Böyle biri olduğunu biliyordunuz yani.
İzinlerime karışmasın ne demek.. Patron mu o?

Kaynananiza ya da dayınıza söylemekle olmaz ki. Eşinizle ciddi ciddi konuşmaniz lazım çocuk değilsiniz sonucta

Ben vanda yaşıyorum eşim bir defa bile hayr demedi demez.yılda 4-5 defa gidip aykarca kalıyorum. Asla bsey demez. Ailemle aram boxuktu o beni zorla yolldı:KK68:

X