Esaret ülkesi Acikhava hapishanesi offffff

Sözünde durmak zorunda. Siz oturup ağlamak yerine cevabını verseydiniz keşke. Karşısında güçlü durun. Köprüyü geçene kadar ne demek ya

Esinin sana söyledikleri cok cirkin ve ayip. Söz verdiyse sözünde durmali, durmuyorsa sende onun sözünü dinleme. Aklinca seni kisitliyor o yüzden erteliyor. Sakin cocuk yapma istediklerini yapana kadar.

Bence eşiniz size güvenmiyor sizin ya uyanık yada gercekten saf olduğunuzu düşünüyor,gittiğinizde dolduruşa gelirsiniz falan mazallah :)..Yada yeni gelinin ne işi varmiş tek başına düşüncesinde olan bağnazın teki.Yoksa ne bu üstünlük kurma çabası.Ailenizi de önemsemiyor,umursamıyor.

O evi niye başına yıkmadın sen köprüyü geçene kadarmış ne demek o ben olsam indirirdim ne varsa evde bi cinnete bakar bosanmaksa boşanmak ne demek kaynanayla muşa git kendi anana istanbula gitme akıllı ol ezdirme kendini şimdi bunları yapan bide çocuğun olunca neler yapmaz

Madem kayinvalidenizi seviyorsunuz, aranız iyi. Hiç bozmayin. Simdi bozarsaniz, uzun sure düzelmez ve kendinizi suclu hissedersiniz.
Kayinvalidenizle memlekete gideceginizi, iki gun kalıp istanbula doneceginizi söyleyin. Ne şiş yansın ne kebap.. daha fazla kal derse, sizinle her zaman beraberim ailemi görmeye ihtiyacim var dersin

Bende yurt dışındayım Ve 1. Yıldır burdayım eşimle anlaşmam senın gıbı severek evlendım hatta dedım 1 yılda 1 muhakkak gıderım .Oturum al söz dedı şimdi diyor gönderıyım ben hamıleyım o yolu göze alamıyorum yıyorsa köprü gecene kadar desın. Biraz da baskın olun hakkınızı yedirmeyin nasıl köprüyü gecene kadar ya ? Adam olan sözünü tutar.

Avrupada hangi ülkedesiniz bilmiyorum ama ortalama oradan uçakla İstanbul a gelmeniz 2 saat falan ,İstanbul içinde bir yakadan diğerine geçmekten daha kolay ,memlekete gidince nasıl göndercek İstanbul a ,oda koca bir yalan nasılsa adam alışmış yalanla sizi kandırmaya,direk İstanbul a gitmeyeceksen memlekete de gitme ,evde kal.tek gidersen ne olabilir ki tamamen ben kocayım ben ne dersem o olur diyor,memlekete gidince akrabalar gelin nerde dicekler kayınvalideye o da İstanbul da annesine gitti diyecek elalem ayıplıcak sonra ,dertleri başka onların.

Selamlar herkese
1 yila yakindir Avrupada yasiyorum evlendim ve buraya geldim evlenmeden önceki sartim istedigim zaman ülkeme gidip gelmekti esimde kabul etti. Izin sezonuna girioruz ben istanbulda büyüdüm annemler tüm tanidiklarim orda dün bilet bahsi gecti ben istanbula gidicem kayinvalidem de bana birlikte memlekete gideriz sen istedigin zaman istanbula gidersin dedi ama esim hayir gitmiceksin dedi kriz geciriorum bi akil verenim yok anneme de söylemek istemiorum aptal esimde dün bana hersey köprüyü gecene kadar dio pislik mi ne yaa offffff bi careeee
Aileni görmek rn önemli hakkın hiç geri adım atma ve kayınvalide ile görüş bu konuyu bence sana destek olacaktır

bugün annesine bi sikayet edicem bakalim noluck

ben bu davranis seklini cok yanlis buluyorum. Ortada bir sorun var ortak cozum yolu aranir. Eger taraflardan birisi cozum yoluna yanasmiyorsa (esiniz) istediginizi yapmalisiniz. Sonuc olarak sadece istanbula gitmek istiyorsunuz, elin evine gidip kalmayacaksiniz ki. Kendimi egittim demissiniz ancak egitimli insanlarin bir baskasinin emri altindaymis gibi yasamasi ironik bir durum.

Turkiyeye gidene kadar tamam tamam deyin.Istanbulda köprüyu gectik dersiniz .
Sorarsada senden öğrendim deyin .

Direk kendine bir İstanbul bileti al. Kimseyi ikna etmeye uğraşma. Kayinvalidenle memlekete falan da gitme. Dediğim gibi direk İstanbul git ve esin peşinden koşsun. Baksin bakalim o köprü nasip geciliyormus. Hic alttan falan da alma. Hatta ben olsam o lafin üstüne haber bile vermem. İstanbul gidince ararim ben su an köprüden geciyorum diye. Simdi taviz verirsen bundan sonraki hayatin cehenneme dönecek benden uyarmasi.
+1

Niye boyun egiyorsunuz niye?Bende yurt dışına geldim ve eşim kolaysa gidemezsin desin de görelim. Allah'tan başka hiçbir kuvvet benim ailemi görmeye engel olamaz.Bu ilk yıllardan beri böyleyedi. Hiç ona sormadım zaten,ben gitmek istiyorum dedim ve gittim.Gidemezsin deseydi birdaha yüzümü goremezdi.Biraz sert olun ya..

Dinlemeyeceksin. Senin de ailen var. Onun esiri olmak için evlenmedigine göre. Kv ile ayni ulkede iseniz ben onlarla memlekete bile gitmezdim. Anneme giderdim direkt olarak. Sonucta onlarla görüsüyorsunuz. Kabul etmiyorsa da kendi bilir. Kriz gecirip kendini uzme o düşünsün

Anladigim kadariyla kendisi gelmeyecek. O yokken muşta işin ne? Git aileni gör tatilin boyunca

dayimla konustum bugün benden 6 yas büyük abi kardes gbi büyüdük dügünümede geldi sordu ne zaman geliceksin die anlattim böyle söyle sen ben hayatimda böyle bi sacmalik görmedim dedi ben konusurum böyle bisi yok falan dedi biraz umutlandim acikcasi

X