Erkek İnfertilitesi Eşi Azospermi Olanlar Burada Dertleşelim

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

canım madem sperm konuşuyoruz.söyleyeceğim şey de buradakilerin affına sığınarak inş. abes olmaz.cinsel ilişkiye de çok sık girmeniz lazım biliyorsunuz değil mi? günaşırı sürekli ilişkiye girmelisiniz.bu da çok etkiliyor tedavi sürecini :26:

hoşbuldum canım
öyle tabi canım hiç yormuyorum zaten kendimi sakin sakin hallediyorum :)
tamam canım gelirim ara ara fırsat buldukça
gözün aydın canım hadi geçmiş olsun tebrik ederim
inşallah hayırlısıyla sonunda istediğine de ulaşırsın
hoşbuldum canım
Allah razı olsun inşallah
tamam canım yormuyorum zaten kendimi :)
hoşbuldum baharcım ben de sizleri özledim
maşallah senin bebişin de 11 haftalık olmuş bile
Allahım kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah
tamam canım ben de sizleri seviyorum
hayırlı olsun yeni eviniz canım güle güle oturun inşallah
yeni evinizde güzel güzel evlatlarınızla oturursunuz inşallah.

canım inşallah kötü birşey yoktur telaş etmemeye çalış
dediği gibi hemen bir üroloğa görünsün eşin canım.

Yeni gördüm. Bugün başlarım inş. Ne zaman son bulacak.

bizde emre beye gidiyoruz esim azospermli. size bir sorum olacak hangi muayenede kanalların olmadığı göründü. bunun adını söyleyebilirmisiniz bizimde sperm sayımız sıfır. ama elle muayene dışında bişey yaptırmadık.

teşekkür ederim canım inşallah okunan dualar yüzüsuyu hürmetine cümlemiz bu dertden kurtuluruz

amin canım amin.inş hepimiz kurtuluruz...
buradaki dualar karşılıksız. inş karşılıksız yapılan dualarımızın hürmetine Rabbim tez zamanda hepimize çifter çifter bebişler nasip eder.amin

canım ben ecrın arkadasımızın besmelesını okudum allah kabul etsın ınsallah

Allah kabul etsin....

mrhb kızlar nasılsınız

slm. iyiyim şükür ?
sen nasılsın?
neler yaptınız tedaviniz ne durumda ?

denizbulut , zambak06 , aruna , ecrin 23 için besmeleleri bitirmeden yeni liste yayınlamayacağım.
okumayan arkadaşların biran önce okuyup bana bildirmelerini rica ediyorum.
çabuk okursak yeni dualara geçeriz arkadaşlar.
okuyupta nete giremeyecek olanlar özelden tel nolarını versinler ben ararım canlarımmmmm.

dualarımızın kabul olması dileğiyle ....

bende merak ettim nasıl anlaşıldı kanalların olmadığı:? sanırım testis boyutu falan normal sizde?

Ecrin23 ün besmeleleri okundu. Allah kabul etsin. Güzel haberlerini alırız inş.

eşin de inmemiş testis olupta ilaç tedavisine yanıt veren var mı? ya da ilaç tedavisi gören? zaman geçtikçe insanın aklına bisürü şey takılıyor, acaba ilaç tedavisi her hastada işe yarar mı:44: off bizim emre beyle bir görüşmemiz oldu ozaman ilaç tedavisi yok işe yaramaz dedi

canım yazılar karışık çıkmış galiba ne zaman tüp bebeğe başlayacaksn diye sormuşsun
Allah nasip ederse bu ay adet olduğum da kontrol olmak için gideceğim eğer herhangi bir problem yoksa doktorla konuşacağım ve nezaman en yakın başlayabilirsem başlıyaağım inşallah

Son düzenleme:

inşallah korkulacak bir şey yoktur canım sen kendini daraltma sıkma
inşallah yakında feraha ulaşacaksınız

cnm ben ecrin arkadaşımızın besmelelerini okudum Allahım kabul etsin tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin .. amin

Canim ben ecrin 23 arkadasin besmelelerini okudum allah kabul etsin...allah hayirlili saglikli evlatlar nasip etsin

cnm ben okudum ecrin arkadaşımın muradı olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…