Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Eşi Balık Burcu Olan Hanımlar

E

EU1

Ziyaretçi
eşi balık burcu olan hanımlar burda derleşelim ne gibi özellikleri var ve bunlar karşısında bızım tutumumuz nasıl olmalı paylaşalımkaydirigubbakcemile3

balıklar çok iyi burçtur hep vericidir onlar

hayatımda 3 yıldır bir balık var.o kadar sık ayrılıp barışıyoruz ki bıktım artık.bir insan bu kadar mı kırılgan hassas alıngan olur.ağzımdan çıkan her kelimenin üzerinde duruyor.ayrıca takıldığım bir yer daha var.tamam bana olan aşırı sevgi ilgi alakası ince ayrıntıları düşünmesi çok güzel ama aynı ince detayları kıskanma konusunda kullanması sinirlerimi bozdu.kıskanç olduğu zaman,sanki birilerinin benim kalbime gireceğini ya da birilerinin bana kasti zarar vermek istediğine kadar detayları hesaplayabiliyor hemencik.hayatını yaşarken attığı her adımında,oturup düşünsem aklıma bile gelmeyecek ihtimallerle yaşıyor.aman balık mı dediniz benden uzak kalsın

evet haklısınız kızlar aslında benım esım de balık çook verici fedakar ama herşeyi ince ince düşünüp detayları hemen hesalayıveriyor bazen sıkıcı da olabiliyorlar hatta bazen aşırı gıcık=) ama nabalım idare edip gidiyorum ben bu arada balık burcu eşi olanlar ne kadar da azmış böyle:p

En belirgin özellikleri kırılgan olmaları galiba çünkü benim sevgilimde çok kırılgan, şakayla söylediğim birşeyi bile dikkate alıp kırılabiliyor, o yüzden kelimelerimi düzgün seçmeye çalışıyorum ama her zaman başarılı olamıyorum tabi -tatlicadiarzu-

esım balık aynı zamanda bende balıgım..
sızınkınden daha zor..
her ıkımız de acayıp ınadız..
ama dusuncelı ve verıcı oldukları dogrudur..:kahve:

çok çabuk alındıkları gibi gönülleri hemen alına biliniyo buda güzellll

:enbuyukkk:9 senedir bir balıkla evliyim...bi kere balıklar çok akıllı değillerdir,dolduruşa çabuk gelirler,kıskançtırlar ama çok iyi bir baba ve eştirler...ayrıca anormal derecede alıngandırlar,9 senedir bir barışıp bir küs olmaktan bıktım,durup dururken küser bu haftalarca sürebilir,nedenini bilmezsininz çünkü asla söylemez (çünkü eminim nedenleri hep komiktir] ...kaprislidir,özür dilemesini bilmez ,hep karşıdan bekler...işte tüm bunlara kafanızı takıp tartışırsanız o ilişki iki gün sonra biter,bu melankolik hallerini görmezden gelip kendi hayatınıza devam ederek yaşarsanız bir gün bu manimelankolik hallerinden sıyrılıp size eşlik edebiliyorlar...üstlerine hiçmi hiç düşmemek lazım çünkü eğer bu hallerini önemseyip neden böyle yapıyorsun derseniz,kendi uydurduğu sebepleri haklı çıkarmış olursunuz ve evet ben boşuna yapmıyormuşum bak anlamış der,ama anlamazdan gelip bu haline çok doğalmış gibi yaklaşırsanız dediğim gibi düzeliyorlar...biraz problemli oluyor balık erkekleri,gücünüzü kaybetmeyin,sık sık karşılaşacaksınız bu tip davranışlarla....

Ayrıca melankoliktir.. Yemeğe, uykuya düşkündür. sıksık hayallere dalar. geçmişine bağımlıdır. kendi dünyasında yaşar. ateş gurubu burçları ile uyumsuzdur.

:enbuyukkk:9 senedir bir balıkla evliyim...bi kere balıklar çok akıllı değillerdir,dolduruşa çabuk gelirler,kıskançtırlar ama çok iyi bir baba ve eştirler...ayrıca anormal derecede alıngandırlar,9 senedir bir barışıp bir küs olmaktan bıktım,durup dururken küser bu haftalarca sürebilir,nedenini bilmezsininz çünkü asla söylemez (çünkü eminim nedenleri hep komiktir] ...kaprislidir,özür dilemesini bilmez ,hep karşıdan bekler...işte tüm bunlara kafanızı takıp tartışırsanız o ilişki iki gün sonra biter,bu melankolik hallerini görmezden gelip kendi hayatınıza devam ederek yaşarsanız bir gün bu manimelankolik hallerinden sıyrılıp size eşlik edebiliyorlar...üstlerine hiçmi hiç düşmemek lazım çünkü eğer bu hallerini önemseyip neden böyle yapıyorsun derseniz,kendi uydurduğu sebepleri haklı çıkarmış olursunuz ve evet ben boşuna yapmıyormuşum bak anlamış der,ama anlamazdan gelip bu haline çok doğalmış gibi yaklaşırsanız dediğim gibi düzeliyorlar...biraz problemli oluyor balık erkekleri,gücünüzü kaybetmeyin,sık sık karşılaşacaksınız bu tip davranışlarla....

kesinlikle katılıyoru ha ... ozur dılemeyı kesınlıklebılmıyolarneye kırılı neye kırılmayacagını tahmın edemıyosun.. saka bıle yapamıyosun... benım eşimde balık bızbıde uyumlu burcuz ben yengec eşim balk bıde uyumsuz olsak napcakmısız bılmıyom ha

birde tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış hesabı
kendi kendilerine birşeye takılırlar..
üstelik çok aceleciler..örneğin bir gün sinemaya gidelim de..
hemen o gün gitmek isterler..çabuk gaza geliyorlar sanki..

ben yay eşim balık çok iyi anlaşıyoruzzzkaydirigubbakcemile2 evlenmeden önce ben de sorun yaşarız diye düşünüyodum burçlardan dolayı, çok zıt olduğumuz noktalar var tabi ama bunları zıtlaşarak değil birbirimizi tamamlayarak aşıyoruz.Bi de ben tam yay deilim o da tam balık deil ondan da oluyo sanırsamŞeniz

ben aslan burcuyum eşim balık.7 yıllık bir birliteliğimiz var,ve tam 2 aydır da evliyiz,benim eşim in tek balıktan aldığı kötü huyu hayalperestliği.hiç kinci değildir,birşey söylediğimde alınır belki hemen ama hiç uzatmaz.gözü kapalı sever ve gerçeten eşim daha vericidir,kendinden çok beni düşünür,özür dilemesini bilir,özel günleri hiç unutmaz tüm ayrıntılarına kadar hatırlar.evimizin her yerinde değişik mum ve tütsüler vardır,ne kadar romantik olduğunu söylemeye gerek yok sanırım :)))

benim canım aşkımda balık burcu.
dünyanın en iyi eşi benim aşkım.

ben aslan burcuyum eşim balık.7 yıllık bir birliteliğimiz var,ve tam 2 aydır da evliyiz,benim eşim in tek balıktan aldığı kötü huyu hayalperestliği.hiç kinci değildir,birşey söylediğimde alınır belki hemen ama hiç uzatmaz.gözü kapalı sever ve gerçeten eşim daha vericidir,kendinden çok beni düşünür,özür dilemesini bilir,özel günleri hiç unutmaz tüm ayrıntılarına kadar hatırlar.evimizin her yerinde değişik mum ve tütsüler vardır,ne kadar romantik olduğunu söylemeye gerek yok sanırım :)))

aynen katiliyorum :lepi: esimde balik burcu,kin nedir bilmez,alinsada hic uzatmaz olayi. yorumuna tamamen katiliyorumvereliniortak

Bende bıktım artık 3 yıldır erkek arkadasımla yasamadığım sorun kalmadı. çok değişken bir yapısı var erkek arkadasımın bazen mutlu oluyor bazen mutsuz durduk yere can sıkıntısı yasıyorlar. Ve huysuz oldugu zamanlarda çok kalp kırıcı oluyor yaptığı hatanında farkına varması bir hayli geç oluyor alıştım artık bende ikizler burcuyum. Aslında çok asabi biriyim en ufak şeye bile sinirleniyorum ama ona gelince akan sular duruyor kızamıyorum ona canını yakmamaya kalbini kırmamaya çalışıyorum ama bakıyorum sonradan ben ona boyle davrandıgım halde o bile bile benim canımı yakıyor yok artık diyorum sabrımı zorlamasına ragmen yinede bisey demiyorum susup kalıyorum 3 yıl once boyle değildim çok yıprandım artık bu ilişkide yine beraberiz ama bazen ilgili bazen ilgisiz davranıyor. birde aşırı derecede kıskanc biri ama bunu belli etmıyor fazla buda balık burcunun en belirgin özelliklerinden biri. Kesinlikle bir balık erkeği ile beraber olmaya çalıştığınızda size lafını gecirmesine izin vermeyin bunu yaparsanız en basından 1-0 yenik baslarsınız. emirler yağdırmaya o size lafını gecirmeye baslar ve en ufak bir sözde ayrılmayı bile göze alır. 3 yıl öncesine dönebilseydim kesinlikle erkek arkadasımla çıkmazdım. ama şimdi bırakamıyorum seviyorum die katlanıyorum. Allah düşürmesin sizide balıkların eline ne diyim delikafadulden

Bende bıktım artık 3 yıldır erkek arkadasımla yasamadığım sorun kalmadı. çok değişken bir yapısı var erkek arkadasımın bazen mutlu oluyor bazen mutsuz durduk yere can sıkıntısı yasıyorlar. Ve huysuz oldugu zamanlarda çok kalp kırıcı oluyor yaptığı hatanında farkına varması bir hayli geç oluyor alıştım artık bende ikizler burcuyum. Aslında çok asabi biriyim en ufak şeye bile sinirleniyorum ama ona gelince akan sular duruyor kızamıyorum ona canını yakmamaya kalbini kırmamaya çalışıyorum ama bakıyorum sonradan ben ona boyle davrandıgım halde o bile bile benim canımı yakıyor yok artık diyorum sabrımı zorlamasına ragmen yinede bisey demiyorum susup kalıyorum 3 yıl once boyle değildim çok yıprandım artık bu ilişkide yine beraberiz ama bazen ilgili bazen ilgisiz davranıyor. birde aşırı derecede kıskanc biri ama bunu belli etmıyor fazla buda balık burcunun en belirgin özelliklerinden biri. Kesinlikle bir balık erkeği ile beraber olmaya çalıştığınızda size lafını gecirmesine izin vermeyin bunu yaparsanız en basından 1-0 yenik baslarsınız. emirler yağdırmaya o size lafını gecirmeye baslar ve en ufak bir sözde ayrılmayı bile göze alır. 3 yıl öncesine dönebilseydim kesinlikle erkek arkadasımla çıkmazdım. ama şimdi bırakamıyorum seviyorum die katlanıyorum. Allah düşürmesin sizide balıkların eline ne diyim delikafadulden

Aynen katılıyorum.:içelim:
Balık burcu insanlarıyla uğraşmak zordur. Tehlikelidirler aynı zamanda.
Tutmasını bilmezseniz kayıverirler ellerinizden.

X