Hafta sonu gezmek istiyorum hakkim degil mi esim burun kıvırıyor

tugbaoyku

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
307
40
27
Hanımlar 5 yaş çocuğum kreşe gidiyor hafta ici yemek temizlik. Hafta sonu gezmek istiyorum eşim burun kıvırıyor. Gezmeyi seven bir insanım para olsa hergun çıkar harcarım keşke param olsa yardım etsem insanlara bu kafadayım evimiz kendimizin . Eşim birikim peşinde ben diyorum yiyelim o diyor biriktirdim sizce

Hafta içi çocuk okuldayken tek başınıza da gezebilir, plan yapabilirsiniz. Eşiniz hafta sonu gelmek istemiyorsa, siz çocukla çıkın gezin artık havalarda güzel.

Ek olaraktan eşiniz tek çalışan sanırım belki maddi açıdan ay sonunu düşünüyor olabilir.

Hafta içi çocuk okuldayken tek başınıza da gezebilir, plan yapabilirsiniz. Eşiniz hafta sonu gelmek istemiyorsa, siz çocukla çıkın gezin artık havalarda güzel.

Ek olaraktan eşiniz tek çalışan sanırım belki maddi açıdan ay sonunu düşünüyor olabilir.
Valla para olsa gezeceğim de para kısıtlı. Kendi işi durumu iyi

İnsan tek başına gezmek için evlenmiyor ki ama

Eşinizin bi hedefi mi var? Araba almak gibi vs..
Varsa harcama yapmak istememekte haklı olabilir, yani ev kendinizin diye para savurmaya gerek yok, eğer hedefi yoksa da eşiniz pinti olabilir, o da bi erkeğe hiç yakışmıyor bence..

Eşinizin bi hedefi mi var? Araba almak gibi vs..
Varsa harcama yapmak istememekte haklı olabilir, yani ev kendinizin diye para savurmaya gerek yok, eğer hedefi yoksa da eşiniz pinti olabilir, o da bi erkeğe hiç yakışmıyor bence..
Ev var arabası da var isteyince veriyor

İnsan tek başına gezmek için evlenmiyor ki ama
Orası öyle ama maddiyat konusuna değinmiş belki adam tek çalışan yetiremiyor olabilir.

Adam gezmiyor diye evde oturmanın da alemi yok, çok düşüneceğine gezsin hafta içi çocuk yok eş yok tam takılmalık 5 gün miss.

Hanımlar 5 yaş çocuğum kreşe gidiyor hafta ici yemek temizlik. Hafta sonu gezmek istiyorum eşim burun kıvırıyor. Gezmeyi seven bir insanım para olsa hergun çıkar harcarım keşke param olsa yardım etsem insanlara bu kafadayım evimiz kendimizin . Eşim birikim peşinde ben diyorum yiyelim o diyor biriktirdim sizce
Yemek de lazım biriktirmek de. İkisinin de aşırısı can sıkıcı. Gezmek sadece para harcamak değil ki ? Evde bir şeyler hazırlayıp bir parka ,bahçeye gidebilirsiniz. Ayrıca yardım konusuna gelince " EVE FARZ OLAN CAMİYE HARAMDİR." tek mal varlığınız bir ev ekstra bir de arabaysa 5 yaşında bir cocugunuz olduğunu, onun da eğitim öğretim hayatı olduğunu unutmayın.

X