Gebeliğe Hazırlık Eşi varikosel olup ovulasyon testi ile hamile kalanlar bakar mısınız lutffen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Duygulumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2021
604
222
27
Arkadaşlar merhaba eşimde varikosel var 4 yıllık evliyim bebek olmuyor bende problem yok esiminde değerleri güzel sadece ileri hız biraz düşük bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kulandim pik olduğu günü ve çatlama gününü değerlendirdim benim sorum şu esinde varikosel olup ta ovulasyon testi kullanıp hamile kalan varmı acaba

Arkadaşlar merhaba eşimde varikosel var 4 yıllık evliyim bebek olmuyor bende problem yok esiminde değerleri güzel sadece ileri hız biraz düşük bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kulandim pik olduğu günü ve çatlama gününü değerlendirdim benim sorum şu esinde varikosel olup ta ovulasyon testi kullanıp hamile kalan varmı acaba
İleri hız kaç tam olarak

İnan ki unuttum raporu da telefondaydi silinmiş tahmini %30 gibi bir şeydi galiba hatta doktor tüp bebeğe gerek yok dedi
Sperm sayısı 26 milyon morfoloji %7 idi ama önce sayı 13 milyondu yükselmiş morfoloji de %4 dü her akşam muzlu süt ceviz fıstık karışımı icirdim etkisi oldu

İnan ki unuttum raporu da telefondaydi silinmiş tahmini %30 gibi bir şeydi galiba hatta doktor tüp bebeğe gerek yok dedi
Bu değerlere tekrar baktırmak gerek yükselişi kontrol etmek için olmaz değil ama çok uzun zaman alabilir bebek olması sende sorun yoksa aşılama yapılabilir aslında daha kestirme bir yol sayınızda düşükmüş keçi boynuzu özü ve alerjisi yoksa arı sütü yedirin eşinize

Bu değerlere tekrar baktırmak gerek yükselişi kontrol etmek için olmaz değil ama çok uzun zaman alabilir bebek olması sende sorun yoksa aşılama yapılabilir aslında daha kestirme bir yol sayınızda düşükmüş keçi boynuzu özü ve alerjisi yoksa arı sütü yedirin eşinize
Yemiyor işte sorun orda tadı iyi değilmiş 😔 ben eczaneden çinko aldım kullandi larjinin koenzim tribulus kullanıyor şimdide kapsulunu ama bakalım

Bugünkü testim sabah 7 de yaptım ama neden böyle olduki

Eklentiler

• IMG20210722092904.jpg
    IMG20210722092904.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 155
Bir tane daha yapsaydın keşke. Ben senin yerinde olsam duramaz koşardım eczaneye 😅
Sen benim şu an halimi gör agliyorum bende dayanamıyorum ama eşim evde oda çok üzülüyor psikolojisi bozuldu iyice şimdi birşey diyemiyorum heves etmesin diye ama sanki bende gördüm çizgiyi evde de test kalmadı ovulasyon var onunla da ogreniyorlarmiş olur mu yapsammi

Sen benim şu an halimi gör agliyorum bende dayanamıyorum ama eşim evde oda çok üzülüyor psikolojisi bozuldu iyice şimdi birşey diyemiyorum heves etmesin diye ama sanki bende gördüm çizgiyi evde de test kalmadı ovulasyon var onunla da ogreniyorlarmiş olur mu yapsammi
Sanki bunda daha iyi görünüyor

Eklentiler

• IMG20210722104352.jpg
    IMG20210722104352.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG20210722104352.jpg
    IMG20210722104352.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 136
Hadi bi test daha al hem başka marka olsun kesinleşsin ondada çıkarsa ovulasyon yap bakalım pik çıkarsa vardır
Canım şimdi eşim evde söyleyemiyorum o çok kötü oluyor morali sıfır oluyor ve düzelmiyor gün boyu o yüzden alamam da tek gidip ovulasyonuda 2 saat sonra yapım o zaman evde var test sıvı alımı olmaması lazımmış ya o yüzden

Canım şimdi eşim evde söyleyemiyorum o çok kötü oluyor morali sıfır oluyor ve düzelmiyor gün boyu o yüzden alamam da tek gidip ovulasyonuda 2 saat sonra yapım o zaman evde var test sıvı alımı olmaması lazımmış ya o yüzden
Gebelik varsa eğer sıvıya dikkat etmezseniz de koyu çıkması gerekiyor zaten çok arkadaşım ovulasyon ile öğrendi

Dolaşicam de çik. Yarim saat dolaş. En az 2-3 tane al. InsaAllah vardir ya 🤲

X