Eşim babamla “tekrar” kavga yaptı çok üzgünüm boşanmak istiyorum?

aaa siz o geçen ki konuda bana vijdansiz, yalancı, türlü türlü hakaret eden üyesiniz.
Evet evet siz her türlü tartisirsiniz ama saygı çerçevesi kısmı ayrı tartışma meselesi olur
Hatırladım evet hala öyle düşünüyorum.
Bilmeyenler için komşuma poğaça yapıp götürmek konusunda son sayfalara bakabilirler.
bizim depresif kızımız konu sahibine depremi kullanıp komşusuna yürümesini öneriyordu ben de böyle hassas bir konu tanışmak için kullanılmaz basit bir flört için aracı edilmez demişimdir.

Hatırladım evet hala öyle düşünüyorum.
Bilmeyenler için komşuma poğaça yapıp götürmek konusunda son sayfalara bakabilirler.
bizim depresif kızımız konu sahibine depremi kullanıp komşusuna yürümesini öneriyordu ben de böyle hassas bir konu tanışmak için kullanılmaz basit bir flört için aracı edilmez demişimdir.
Ey Allah'ım zamk gibi yapistiniz :KK53:
Şurada iki yorum yapmaya geldik insanı insandan sogutuyorsunuz!

Ne kadar cekiciyim ki peşimden de ayrılmıyor siniz..
Siz inandiklarinizi yazmaya devam edeceksiniz belliki ama siz geldiğiniz için tadı kaçtı bu konunun. Size arkamdan atıp tutmalarda başarılar.
Bu arada pro olup sizi engelleyeyim de huzur içinde saplantılı üye olmadan sitede seviyeli yorumlarıma devam edeyim. İnsanların insan olduğunu unutmadan.. gerçi siz nereden bileceksiniz bu duyguyu :KK8:

Şimdi olaylar büyüyecek ve büyüyor. Eşim Türkiye'deki akrabalarına haber vermiş babamın yakın akrabalarını bulup babama baskı kurmaları için. Eşimin annesi beni aradı ve iyi olup olmadığımı eşimin bana birşey yapıp yapmadığını sordu. Eşimin babası ve amcaları heyet halinde Almanya'ya gelip aile büyüklerimle konuşacak. Eşimi arasamda ulaşamıyorum. Beni silmiş gibi davranıyor.
Heyet halinde haydari da alip gelmiyolardir insallah

aaa siz o geçen ki konuda bana vijdansiz, yalancı, türlü türlü hakaret eden üyesiniz.
Evet evet siz her türlü tartisirsiniz ama saygı çerçevesi kısmı ayrı tartışma meselesi olur
Burada olur böyle şeyler, bir konuda sizi döverler sonra başka bir konuda siz onlarla birleşir başka üyeye söversiniz 😇

Ey Allah'ım zamk gibi yapistiniz :KK53:
Şurada iki yorum yapmaya geldik insanı insandan sogutuyorsunuz!

Ne kadar cekiciyim ki peşimden de ayrılmıyor siniz..
Siz inandiklarinizi yazmaya devam edeceksiniz belliki ama siz geldiğiniz için tadı kaçtı bu konunun. Size arkamdan atıp tutmalarda başarılar.
Bu arada pro olup sizi engelleyeyim de huzur içinde saplantılı üye olmadan sitede seviyeli yorumlarıma devam edeyim. İnsanların insan olduğunu unutmadan.. gerçi siz nereden bileceksiniz bu duyguyu :KK8:
Komik misin sen 😂bana aa bana vicdansız diyen üyesiniz demeseydiniz hatırlamazdım bile forumda kaç bin üye var siz cidden kendiniz akılda kalan üyelerden mi sanmıştınız? bir katip değilsiniz bir wustria değilsiniz bir merkur değilsiniz sakin olun. :KK45:

X