Eşim babamla “tekrar” kavga yaptı çok üzgünüm boşanmak istiyorum?

Biliyor musun, sanırım sorunlu olan sensin. Israrla "o benim soyadım değil, daha samimi bir iletişim kuralım diye adımı paylaşıyorum" dememe rağmen "sorunlu, adını soyadını yazıyor" diyorsunuz. Sanırım okuma ve anlamanızda bir problem var. Beyninizin motor bölümünü en kısa zamanda kontrol ettirin. Artık bu saygısız yorumlara daha fazla tahammül edemeyeceğim. Geçen konuda sizinle son derece iyi bir iletişim kurmuştuk ama bu konuda benimle dalga geçmeniz kabul edilesi değil. Annem Alman, babam Türk diyorum. Johanna soyadım olduğunu düşünüyorsun. Babası Türk olan birinin soyadı nasıl Johanna olsun? Hiç mi mantığın yok anlamadım.
Google isminizi yazdığınızda muhtemelen bu yazdıklarınız çıkacak.Sizi uyarmak için yazıyolarlar

Şimdi olaylar büyüyecek ve büyüyor. Eşim Türkiye'deki akrabalarına haber vermiş babamın yakın akrabalarını bulup babama baskı kurmaları için. Eşimin annesi beni aradı ve iyi olup olmadığımı eşimin bana birşey yapıp yapmadığını sordu. Eşimin babası ve amcaları heyet halinde Almanya'ya gelip aile büyüklerimle konuşacak. Eşimi arasamda ulaşamıyorum. Beni silmiş gibi davranıyor.

Bu seriden rahat 3 -5 konu cikar.

Konu sahibinin babasi bunlari bildigi icin söyledi zaten..sirf esi tahrik etmek icin. Agzinin payini da aldi insallah. Burda ben bile sinir oldum. Konu sahini belki bilmiyor ama 08.03. Sürgünün yildönümü. Babasi tekrar tahrik ettiyse yalnis haftayi secti.
Bence gayet de bilinçli bir tarihte açılmış bir konu. Geçen sefer ırk mırk dedi konuya giriş yaptı, baktı konu tuttu şimdi tam tarihinde çerkeslik kökenini de kattı konuya. Ortalığı karıştırmaya gelmiş sadece

Ey Allah'ım zamk gibi yapistiniz :KK53:
Şurada iki yorum yapmaya geldik insanı insandan sogutuyorsunuz!

Ne kadar cekiciyim ki peşimden de ayrılmıyor siniz..
Siz inandiklarinizi yazmaya devam edeceksiniz belliki ama siz geldiğiniz için tadı kaçtı bu konunun. Size arkamdan atıp tutmalarda başarılar.
Bu arada pro olup sizi engelleyeyim de huzur içinde saplantılı üye olmadan sitede seviyeli yorumlarıma devam edeyim. İnsanların insan olduğunu unutmadan.. gerçi siz nereden bileceksiniz bu duyguyu :KK8:
Kız sen kendini ne kadar önemli sanıyorsun böyle :KK70: 13 yıllık üyeyim şoyle olamadım :KK53:

Değerli kadınlar en son bir konu açmıştım babam ve eşimin kavga ettiğine yönelik. Eşim kavgada haklıydı çünkü babam çok büyük hakaretler yapmıştı.

İsmim İpek Johanna Almanya’dan katılıyorum yarı Alman yarı Türküm kendimi tekrar tanıtmak istedim sizlere. Türkçem bozuk olabilir kusura bakmayın.

Mesajlarınızdan büyük moral buldum sizlere çok teşekkür ederim. Ama şuan çok kötüyüm ve boşanmayı düşünüyorum…

Eşim Kafkas kökenli bir Türk babam onun göçmen dedelerine bile hakaret etmişti “siz göç etmek için kadınlarınızı sattınız” ve benzerinde şeyler söylemişti.

Kocam bana karşıda soğuktu ama son konuştuğumuzda babamla görüşmemeye karar vermiştik. Herşey düzelecek sanıyordum ama öyle olmadı.

Eşim dün babamın ofisini basmış iki kuzenimde oradaymış. İçeri girer girmez beni hemen burada öldürün yoksa mikrop gibi üstünüze yapışır daha gitmem demiş. Direkt babama saldırmaya yönlenmiş ama kuzenlerim araya girmiş. Öyle olunca kuzenlerime saldırmış onları atlattıktan sonra babama vurmaya denemiş hatta bir tane vurmuş ama babam kaçmış. Ofiste herşeyi kırıp dökmüş sonra kadınlarını satanlar bunu yapar mı sen kadınlarını satanların torunundan mı kaçıyorsun diye bas bas bağırmış.

Böyle birşeyi nasıl yapar aklım almıyor aşırı moralim bozuk ağlamaktan kendime gelemiyorum. Boşanmayı düşünüyorum tamam haklısın ama neden böyle bir işe kalkışıyorsun üstüne üstlük karın arkandayken. Lütfen bana yardım edin ne yapacağım hiç bilmiyorum bu arada eşim eve gelmedi. Babamlar polise gitmemiş ama nolur bilmiyorum. Affedilicek bir yanı yok kesinlikle boşanmak istiyorum aklıma başka birşey gelmiyor.
Ne boşanmasi?sakın kalın lütfen.
Eşiniz artık kendini tutamamiş,vallaha bu laflar karşiliğinda ben kadın olarakta herşeyi o babanın başina yikardim.
Sakın karişmayin yorum yapmayın .
Çocuğunuza kendinize odaklanın,biliyorum zor .
Belki biraz uzklasabilirsiniz, bununla eşinizden kaçarak yapıyor gibi değilde,
Olanlardan çok etkilendim ve cocuğumuzda aynı ,biraz kendimi goplamam lazım diyerek.
Yakında Almanya'da tatil var ,bunu kullanın.
Ama sakın boşanmayin.
Üstüne sizde fevri davranmayın,biraz sabır edin

Ayrıca türkceniz çok iyi ,benimkinden kesin.
Anneniz alman babanız türkmü?

X