Eşim bana bu sözlerle ne demek istiyor? Ne yapmalıyım?

Cok uzucu. Kendinize ev alin ama mal ayriligi sozlesmesini de imzalayin. Bu kadar kiymetliyse onun mali, sizinki de kiymetli olsun. Insan esiyle zaten boyle dertler olmasin diye evlenir sizinki size es olmamis. Cok uzgunum.

Bilmiyorum ama bir depremzede olarak malda yalan mülk de yalanmis. Mali olan ne yapabildi mülkü olan ne yapabildi bir anda rabbim herseyimizi aliverdi . Bu dünyaya mal mülk için gelmedikki eğer eş senin ona Allahin bir emaneti olduğu bilmiyorsa o insanla eş olunmaz. Rabbim yardımcın olsun..

Sanki yatırım yapmam derken şu an evli olsak da ileriyi düşünmüyorum demeye getirmiş nitekim boşanma sürecinden dönüp evlilik sözleşmesi yapmışsınız.

Sirf sizden mal kacirmak icin alacagi evi babasinin uzerine yapacagini açık açık soylemekten çekinmeyen bi yaratikla hala beraber yaşamayi kendinize nasil yediriyorsunuz? O ev almayacağım demis, belli ki planı olan biriken parasını da ailesine yedirmek. Siz ev alirsaniz da evlilik birliginde alinan mal olmasi sebebiyle yarısına çökmek niyeti besbelli. Onlarla ortak hesaplar kullanip size geçecek kuruşuna bile deli olan adamla ne paylasiyor olabilirsiniz? Kendinize sayginiz varsa bu evliliği bitirmelisiniz bence

Siz eş değil ev arkadaşı gibisiniz. Evlilik bu değil. Bunca yıldır olmamış ama eşiniz İnşallah zamanla olgunlaşır ve kendine gelir.

Eee siz de eşiniz gibisiniz ne farkınız var? Siz benim malım olsun diyorsunuz o benim malım diyor.
Tencere kapak misali...

Siz kendi adınıza ev alsanız bile o evin yatısı eşinizin oluyor , babanın üstüne ev alarak size pay düşmemeai için uğraşmış sizi yok sayıyor farkında değil misiniz? Eş olmayı bırakın sizi sevdiğini bile düşünmüyorum aklı fikri boşanırsanız size para kaptırmamakta adamın lütfen bu adama kendinizi heba etmeyin, paranızı biriktirin olabildiğince

Sinirlendim sizinki iş evliliği aynı evi paylaşma nasıl olur bekarlık parasını kasada tutar evinize harcamaz ayrıca tek kuruşunu bu adama harcama evede harcama koca degilmi bakacak sana almasaudi evlenmeseydi seninle o zaman kendi birikimini yap göremeyeceği hesaba veya kasaya koyma onafa el koyar adam boşanmayı düşünüyor ilerisi yok bence kendine yatırım yap

Sen kendı adıbacev alırsan yarısı eşinin olur. Çok akıllı sanıo kenfını. Ben yatırım yaparsam aılemle yaparım senınle yatırım yapmam dıor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…