Eşim bana güvenmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok zor bi durumdur eminim, burada arkadaşlar bişeyleri abartmayı çok seviyo bizim böyle manyak bi ilişkimiz yok bu çok nadir yaşadığımız bi sorun, rüyalarından çok etkilenen biri çünkü çok çıkar yani küçücük detaylarına kadar çıkabilir bende buna çok şaşırırdım, bu yüzden fevri davranabiliyo
Oy oy oy oyyyyyyy

Bırak ayol. Bunlar çok nadir olaylarmış, bir gece dert edesi gelmiş yoksa evliliği müqq
Çok belli ki günlerdir üye girişi yapmadan okuyor yorumları..hatta eşi de bizim onun hakkında yazdıklarımızı okudu ve " ben seni çok seviyorum ondan kıskanıyorum..ne bilecek bu koca bulamamış kadınlar sana olan sevgimi ..aşkımızı kıskanıyorlar ..aşkım görevden dönünce seni annene götüreceğim tatil olur sana , orada bir bilezik daha alacağım aslında sürpriz yapacaktım" dedi olay tatlıya bağlandı

Neden yazmıyorsunuz ya offff uyumayın yorum yapın hadiiii demeleri de o yüzdenmiş. Kocam yorumları bekliyor yazamamış direkt. Rüyası bu defa çıkmadı sanırım o yüzden barıştılar.

Kocasıyla ortak mı kullanıyormuş hesabını :skandal:

Yine dokuz köyden kovulduk
images.jpeg-20.jpg

Çok belli ki günlerdir üye girişi yapmadan okuyor yorumları..hatta eşi de bizim onun hakkında yazdıklarımızı okudu ve " ben seni çok seviyorum ondan kıskanıyorum..ne bilecek bu koca bulamamış kadınlar sana olan sevgimi ..aşkımızı kıskanıyorlar ..aşkım görevden dönünce seni annene götüreceğim tatil olur sana , orada bir bilezik daha alacağım aslında sürpriz yapacaktım" dedi olay tatlıya bağlandı
Kocamız var bizim ne münasebet ahahah

Çok muhterem kocası şimdilik aldatılmadıgına inanmış olacak ki, konu sahibi yine o üstten,kibirli mesajlarına geri dönmüş.

Gayet hakettiği muameleyi görüp, yaşıyor. Yaşadığı da hayat olsa keşke de azıcık üstten baksa.🥴 Kocasını zabahlara kadar izlemeye devam etsin. Zor bulduysa zarr, beni aldatıyorsun demesine rağmen azıcık gurur bile yapamıyor. Ermiş koca bulmak kolay değil tabi o yüzden olsa gerek.

Son düzenleme:
Çok muhterem kocası şimdilik aldatılmadıgına inanmış olacak ki, konu sahibi yine o üstten,kibirli mesajlarına geri dönmüş.

Gayet hakettiği muameleyi görüp, yaşıyor. Yaşadığı da hayat olsa keşke de azıcık üstten baksa.🥴 Kocasını zabahlara kadar izlemeye devam etsin. Zor bulduysa zarr, beni aldatıyorsun demesine rağmen azıcık gurur bile yapamıyor. Ermiş koca bulmak kolay değil tabi o yüzden olsa gerek.

Tahin böyle koca bulmak kolay mı? Adam resmen aşk adamı. Kıskançlıkta nirvanada bu da demek ki karısına çok aşık. Rüyasında bile karısınız seviyor kıskanıyor. O yüzden kimse Nurov Nurov un kocasına laf söylemesin. Böyle kocamız yok diye çatır çatır çatladı bütün KK

Tahin böyle koca bulmak kolay mı? Adam resmen aşk adamı. Kıskançlıkta nirvanada bu da demek ki karısına çok aşık. Rüyasında bile karısınız seviyor kıskanıyor. O yüzden kimse Nurov Nurov un kocasına laf söylemesin. Böyle kocamız yok diye çatır çatır çatladı bütün KK
Karısını psikopatca kıskanan ,çok seven! kocası olmayan kocam var demesin zaten. Biz Nur'u ve aşk dolu evlilik hayatını anlayamayız o yüzden , haklısın. Bunlar hep kıskançlıktan 😢

rüyasında onu aldattığımı görüp uyanıp bana yazmak için whatsapa girdiğinde beni çevrimiçi görmesiyle kıyameti kopardı, saat sa

çevrimiçi olduğumu görünce birde rüyasında gördüğü için ayrılmaya kadar getirdi konuyu, bu şüpheyle yaşamak istemiyomuş, açıklamam ona yetmiyo yeminler etsem de bana inanmıyo bu hep böyle oldu ya neden anlamıyorum,

ama bu problemi aşamadık o kadar küçük şeyler bile büyüyebiliyoki yarın bi gün daha büyüğü olsa bana değil yedi kat ele inanıp herşeyi bi kalemde silebilir,

Eşinizin düşünceleri ne kadar normal değilse, sizin şu düşüncenizde normal degil.
yok ya eşim öyle manyak biri değildir burda arkadaşlar psikopat ilan etmiş de sesini bile yükseltmişliği yoktur ya kafasında kurmaları dışında işte😑
Farkinda degilsiniz galiba,
Kafasinda kurduğu ve sizi itham edip, yeminler ettirdiği sey
sizin ahlakiniz ve namusunuz.
Karikoca yasadiginiz su sureci belliki normallestirmissiniz fakat bilinki yaşadığınız şey normal değil. Bunlari bir uzmanla paylaşsanız, size tedavi olun der.
Bir de herzamanki gibi, verilen cevaplar isine gelmeyince begenmeyen tüm üyeler gibi Kk'ya seviyesiz demișsiniz
Eșinizin ve sizin düşünce yapiniz değişmedikce siz daha cok gelip burada konu açacaksınız. Ozaman ben olmasamda umarim biri cikip size bunu hatirlatir.

Eşinizin düşünceleri ne kadar normal değilse, sizin şu düşüncenizde normal degil.

Farkinda degilsiniz galiba,
Kafasinda kurduğu ve sizi itham edip, yeminler ettirdiği sey
sizin ahlakiniz ve namusunuz.
Karikoca yasadiginiz su sureci belliki normallestirmissiniz fakat bilinki yaşadığınız şey normal değil. Bunlari bir uzmanla paylaşsanız, size tedavi olun der.
Bir de herzamanki gibi, verilen cevaplar isine gelmeyince begenmeyen tüm üyeler gibi Kk'ya seviyesiz demișsiniz
Eșinizin ve sizin düşünce yapiniz değişmedikce siz daha cok gelip burada konu açacaksınız. Ozaman ben olmasamda umarim biri cikip size bunu hatirlatir.

Böyle aklı selim yorumlar yapmayın lütfen. Sonra kızıyor bize :KK14:

Çok zor bi durumdur eminim, burada arkadaşlar bişeyleri abartmayı çok seviyo bizim böyle manyak bi ilişkimiz yok bu çok nadir yaşadığımız bi sorun, rüyalarından çok etkilenen biri çünkü çok çıkar yani küçücük detaylarına kadar çıkabilir bende buna çok şaşırırdım, bu yüzden fevri davranabiliyo
Kocanız size saldirmakla cok haklı o halde demek ki aldatma potansiyeliniz yüksek ki adamı rüyalarına giriyor siz de burda vicdanınızi yumusatmak için kocanizi yanlış yönlendirmek için başlık aciyorsunuz. Belki de şuan kocanizi aldatmalara baslamissinizdir bile. Korkulur sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X