Eşim başka bir kadının adını sayıklıyor 😔

Kocasız kalmaktan korkup hemen evlenmişsin biraz sabır etseydin de oturtsaydın düzenini ne olacak bu halim demezdin.
Sanırım hep çocuk yaparak sorunların çözülceğine eşi eve bağlayacağına inanan kesimdensin. Çocuk yapılacak bir adam da yok karşında lütfennnn çocuk yapma haddim değil ama onun sorumluluğunu kaldırcak ne durumdasın ne psikolojin müsait.

Bir de bu sapık adamla çocuklarını aynı ortamda bırakıyor, böyle adama asla güvenip çocuklarımı emanet edemezdim , ne cahil insanlar var ancak ürüyorlar, eğitim, çalışmak asla akıllarına gelmez , bunların ders çıkarmaz 3. Yü de yapar oturur bu sapık adamla ...

Çok doğru kanım çekildi zaten neler okuyoruz.Valla anne baba olmak için bile ehliyet lazım.

Asla çocuk yapmayın,zaten geleceğinizi öngöremediğiniz bir ortama çocuk getirmek,çok bencilce bir hareket .Zor olsada iş arayın ,maalesef bu adam eninde sonunda sizi aldatacak,ortada bırakacak.Yatılı yaşlı bakım işi bulabilirsiniz,çocuklar yanınızda olur buna benzer İşler arayın Pes etmek yok,iki evladınızdan sorumlusunuz onlar için güçlü olmak zorundasınız Hayat bu, illa yeniden evlenmek zorunda değilsiniz kendi ayaklarınızın üstünde durmalısınız.
Çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizin gibi iyi insanlar olduğu sürece sirtimiz yere glmez iş ilanlarina bakıyorum bunu duyurmam lazım diye oraya ilan verdim iş arıyorum iki çocuğum var falan yazdım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim

Kocasız kalmaktan korkup hemen evlenmişsin biraz sabır etseydin de oturtsaydın düzenini ne olacak bu halim demezdin.
Sanırım hep çocuk yaparak sorunların çözülceğine eşi eve bağlayacağına inanan kesimdensin. Çocuk yapılacak bir adam da yok karşında lütfennnn çocuk yapma haddim değil ama onun sorumluluğunu kaldırcak ne durumdasın ne psikolojin müsait.
Boşandıktan beş yıl sonra evlendim biraz bu yorumunuz kötü olmamis mi kocasız kalcm diye değil ekmek dahi alamck dahi durumumdu ailemden destek yok diye kurtuluş yolu sandm ben

Bu kadar soruna rağmen hala çocuk yapmayı bile denemişsiniz, ne kadar sorumsuzsunuz, eğer boşandıktan sonra hemen koca arayışına girip evlenmek yerine iş bulup çalışsaydın bu halde olmazdın , bencil bir annesin , çocuklarının hayatını mahvediyorsun, kocam da kocam diyeceğine iş bul çalış çocuklarına sahip çık, sizin gibi uçkur peşindeki kadınlara asla saygı duymuyorum, lütfen daha fazla üremeyin...
Siz ne diyorsunuz ya ben düşük yaptıktan sonra öğrendim bunları ne ortamda bırakması ne bencilliği ben çocuklarım için olmicak insanlara el açtım bencil bı anne olsaydım bacagimdan bicaklandigimda çocukları bırakır yeni hayat kurardım kendme bu nasıl bı üsluptur nasıl bı yorumdur ben eşim olck pisliğin böyle olduğunu bilseydim hamile kalır mıydım düşük yaptım yaptıktan sonra bunları öğrendim üst üste hepsi çıktı ortaya

iki çocukla neden evlendiniz tekrardan , önceliğiniz kendiniz ve çocuklarınız olmalıydı, bu boşanıp hemen evlenen kadınlar bana tuhaf geliyor, yahu zaten travmalı bir evlilikten yakanı zor kurtarmışsın şimdi 2 çocukla aynı travmalar aynı hengameler yaşanacak, yazık değil mi çocuklarınıza, kocasız yaşayamaz mısınız...
Ailem yok gitcek yerim yok bekara ev vermiyoruz diyolar dört sene sonra evlendim ben ailem birkez gel yanıma kızım sahip çıkalım demediler bacagimdan bicaklandm kafam delindi çocuklarımı birkez birakmadm ben birkamamda kadın sığınma evine gittim annem sahip ckcm dedi imzaladm kağıdı çıktım eski eşime geri gönderdiler ben daha nabaym oğlum küçüktü ayrildigimda kime birakcktm çocuğu böyle konusuyosuniz kimim varda birakcktm yazdım upuzun okumadınız mi

Çocukların ikisi de okul yaşında onlar okulda olduğu saatlerde çalışabilirsiniz. Büyük ihtimalle aldatıyor şerefsiz. Ayrılmayı dillendirmeyin içinizde tutun, kenara para koyun yeterli birikimi yaptığınızda boşanırsınız. Ona yalandanda olsa iyi davranın köprüyü geçene kadar ayıya dayı misali.

Eski eş çocuklara nafaka vermiyor mu veya hiç görmüyor mu almıyor mu yanına? anneanne babaannede bakabilir siz çalışabilirsiniz.
Eski eşimin annesi öldü annemde bakmıyor cnm nafaka bağlanmadı anlaşmalı boşandık yeterki kurtulayım diye hiç bişi talep etmemistim

Boşandıktan beş yıl sonra evlendim biraz bu yorumunuz kötü olmamis mi kocasız kalcm diye değil ekmek dahi alamck dahi durumumdu ailemden destek yok diye kurtuluş yolu sandm ben

Çok yanlış insan degil mi ama? Ben üzüldüm açıkcası 5 yıl uzun süre pekala ama 5 yıl boyunca devam edebilmissiniz ailecek kendiniz. Eski eşin hiç mi desteği yok? Kendini toparlayana kadar eşine verme şansın yok mu? Tabi çocuk sahibi değilim cidden anlayamam bunu ben. Allah yardımcın olsun güzel çözümler bulursun inşallah.

Çok yanlış insan degil mi ama? Ben üzüldüm açıkcası 5 yıl uzun süre pekala ama 5 yıl boyunca devam edebilmissiniz ailecek kendiniz. Eski eşin hiç mi desteği yok? Kendini toparlayana kadar eşine verme şansın yok mu? Tabi çocuk sahibi değilim cidden anlayamam bunu ben. Allah yardımcın olsun güzel çözümler bulursun inşallah.
Yok kuzum asla bir TL desteği yok yemin ederim

Ailem yok gitcek yerim yok bekara ev vermiyoruz diyolar dört sene sonra evlendim ben ailem birkez gel yanıma kızım sahip çıkalım demediler bacagimdan bicaklandm kafam delindi çocuklarımı birkez birakmadm ben birkamamda kadın sığınma evine gittim annem sahip ckcm dedi imzaladm kağıdı çıktım eski eşime geri gönderdiler ben daha nabaym oğlum küçüktü ayrildigimda kime birakcktm çocuğu böyle konusuyosuniz kimim varda birakcktm yazdım upuzun okumadınız mi
Suanki eşinizle çocuklarınızı başbaşa bırakmayın, sağlınız yerinde ise boşanıp ise girmeye bakın , sakın çocuk yapmayın daha fazla , evlilik hicbir zaman çözüm değildir, benim annem tek başına 3 çocuk yetiştirdi ve ailesi de bize sahip çıktı diye en başta anneme tepkileydiler, annemi pek çok kez çocuklarını bırak evlen diye taciz ettiler ama annem asla kabul etmedi , çocuklarıma asla üvey baba getirmem kızlarımı emanet edemem dedi , annem yaptı ise sizde yaparsınız, kızgınlığım bu kadar çaresiz halde iken çözümü tekrar evlenmekte bulmanız, çok sinirleniyorum o çocuklar asla güvende değil, adam sapık, kurtulmaya bak biran önce...

Bacım bende kalp dalak böbrek ciğer ne ararsan var hepsini okuyamadım daraldım.. :silah: evlilik yasaklansın artık lütfen...😞

kimseniz yok ama uç çocukla sokakta daha zor kalayım diye yeni bebek öyle mi
biz bir sülale bir çocuğa bakıyoruz yine yetemiyoruz yaranamıyoruz
kaldı ki bayaa bakıyoruz yani öle karnını doyurup bırakmıyoruz
bu ne cesaret yiğidim demek istiyorum

Mesleğiniz var mı yok mu bilmiyorum. Çocuklarınızda artık ufak değiller. Çocuk yapma işini artık bitirip hayatınızın iplerini eline alma planı yapsanız çok iyi olur. Çünkü bu herif eninde sonunda sizi ortada bırakır gibi duruyor.

olabilir mi
yani şu kafada şu vizyonda birinin mesleği olabilir mi

X