eşim benden tiksiniyormuş, ne yapmalıyım ?

yanımızda kayınvalide ve kayınpeter var onların yanında yapamam bir çocuğum 8 diğeri1.5 yaşında

Birlikte oturmanın böyle bi dezavantajı var malesef aynı evde iki yabancı olunuyor.beni yanlış anlamayın ama başkalarına imrenmemesi için yine de elinizden geleni yapmalısınız...herkes eşini iyi görmek ister kabalık etmiş o ayrı...

Bu adami nasil hala cok seviyorum diyebiliyorsun anlamiyorum bence sen kendini kandiriyorsun sana pislik muamelesi eden birine karsi icinde ne sevgi ne saygi kalir ki zaten saygi cok onemlidir. Bebegin 1yasina girmis artik buyumus madem muhasebecisin rahat is bulabilirsin gir ise calis. Baskalarinin hayatini degil kendi hayatini yasa sonra ister bosanirsin ister bu adamin kahrini cekersin ama bence bu adam sevilmezde cekilmezde ayrica cocuklarinada faydasi olacagina zarari olur terbiyesizlikten saygisizlikyan baska ne ogretebilirki cocuklarina

Hayır hiç suçumuz yok..

Neden her şey kadınlara yükleniyor? Çünkü kadınları obje olarak reklamlar dahil olmak üzere heryerde kullanılıyor.Kadınlar buna izin veriyor.

Sonra aklı kurumuş bazı erkekler kendilerini dünyanın merkezi zannettikleri için, dışarıdakilere bakıp evindeki her kahrını çeken kadını hor görmeye başlıyorlar.

Çok istiyorsa hergün evine 200 tl. koysun (ki bu bile o İSTEDİKLERİ BAKIM İÇİN az),

temizlik yaptırmasın,

Prensesler gibi davransın,

anne babasının çekilecek kahrı varsa psikolojik olarak korusun, v.s

ondan sonra yapmıyorsa kızsın.

....

Bu haksızlık, hadsizlik, terbiyesizlik..

Bu basit düşünceli insana ve bunun gibilerine, gururunu hiçe sayıp birde süslenecek mi ?

''EŞİN ELDEN GİDİYOR '' giderse defolup gitsin.

Kadınlar asalak değil, erkekler olmadanda hayatlarını idame ettirebilirler.

Bu sözüm ''gidecek kimsem yok, maddi anlamda da manevi anlamda da '' diyenlere değil, bilmeden konuşmak zor.

AMA SEVGİMDEN KALIYORUM diyenlere tahammul edemiyorum.

HELE HELE '' süslen, püslen, klasikleşen bilmem ne çamaşırlar giy cümlesi v.s

Yeter artık, ne yapıyorsa kadınlar kendilerine yapıyorlar.

...

Böyle bir durumda yapılacak şey, boşanmaktır.

Yok evden gitmem diyorsa kendine kendini hatırlatmalı, etrafındakilerin haddini bilmesini sağlamak..

Kendine olan saygısı için bunu yapmalı hepsi bu.

Birsen82 Bravo sana cok haklisin bende ayni seyleri düsünüyorum:KK9::KK9::KK9:
Sana kocaman bi :21:
ben olsam o kocayi birak süsleme püselmi gözleri moraranakdar döverdim, beyenmiyorsa devolup gitsin onlar bizim icin cokmu süssleniyor:KK47:

diğer konulardandan az çok bilirsiniz beni sürekli farklı konu açıyorum aamaEn Büyük KKbugün 2 defa hastaneye gittim ikisidede annesini getiedim sonra eve geldik hem yürüyerek çocuk kucağımda yokuş çık yokuş in neyse burası önemli değil eve geldik teyzemler geldi apar topar yemek hazırladım onlar gitti eşimin köylüleri geldi geçmiş olsuna kayınpeter için onların kızı var evli oda geldi eşim sürekli ona baktı gördüm kaç defa neyse onlar gitti eşime dedim hülya kız gibi duruyor ben onun yanında yaşlanmışım dedim ağzını elledim bana ne dese beğenirsiniz senin üzerindekiler ne öyle başka giyecek şeyin yok mu dedi sen zaten beni hiç bir zaman beğenmiyorsun sürekli eleştiriyorsun nasıl giyinmemei istiyorsan bana al ben giyerim bana demedi sen benim güzel karımsın ben annelerine akrabalarına hizmet ediyorum mükafatı son lafı şu oldu SENDEN NEFRET EDİYORUM VE TİKSİNİYORUM DEDİ NE OLUR YARDIM EDİN ANNELERİ VAR SUSTUM NASIL İNTİKAM ALIRIM SÖYLEYİN SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZEn Büyük KK:KK59:

sende onun eksikliklerini söle

bu ne ya aşağılamak en nefret ettiğim şey, üstelik karısına hemde...

nankörlük, sonradan görmelik özür diliyorum...

sen de ondan tiksin..
hadsiz şey ya, böylelerini ibret olsun diye evire çevire dövmek bile yetmez meydan dayağı lazım..:KK47::KK4:

hay ağzına sağlık arkadaşım,
vaktinde o eski kocam olacak hayvanı bana o cümleleri söylediğinde evire çevire dövmeyi çok istedim.insan o kadar sinirleniyor ki biri senle o tarzda konuştuğunda.kendileri ne ki sanki bir de bizi beğenmezler.nankörlük ve terbiyesizlik bunun adı.

sende onun eksikliklerini söle

bu ne ya aşağılamak en nefret ettiğim şey, üstelik karısına hemde...

nankörlük, sonradan görmelik özür diliyorum...

bu nasıl bir adamdır ya..Böyle birinden intikam almaya da değmez.Kaybetme korkusunu yaşaması lazım biraz.

canım nasıl intikam alırsın biliyomusun baştan sona bi değişim..o geldiğinde eşofmanla değilde dapdaracık bi kumaaş pantolonla görsn mesela seni.makyajlı fönlü;gayet seksi ol we bir kere dahi yatağına girme hep bi bahane bul;o da kudursun..sende onun ezikliğinin keyfini çıkar..hiç kimse karısına senden tiksiniyorum diyemez.niye tiksiniyosun.çünkü hergün aynı yemek yenmez mantığına göre hareket ediyorsun.allahın cezası seni :KK57: :KK57: :KK47:

diğer konulardandan az çok bilirsiniz beni sürekli farklı konu açıyorum aamaEn Büyük KKbugün 2 defa hastaneye gittim ikisidede annesini getiedim sonra eve geldik hem yürüyerek çocuk kucağımda yokuş çık yokuş in neyse burası önemli değil eve geldik teyzemler geldi apar topar yemek hazırladım onlar gitti eşimin köylüleri geldi geçmiş olsuna kayınpeter için onların kızı var evli oda geldi eşim sürekli ona baktı gördüm kaç defa neyse onlar gitti eşime dedim hülya kız gibi duruyor ben onun yanında yaşlanmışım dedim ağzını elledim bana ne dese beğenirsiniz senin üzerindekiler ne öyle başka giyecek şeyin yok mu dedi sen zaten beni hiç bir zaman beğenmiyorsun sürekli eleştiriyorsun nasıl giyinmemei istiyorsan bana al ben giyerim bana demedi sen benim güzel karımsın ben annelerine akrabalarına hizmet ediyorum mükafatı son lafı şu oldu SENDEN NEFRET EDİYORUM VE TİKSİNİYORUM DEDİ NE OLUR YARDIM EDİN ANNELERİ VAR SUSTUM NASIL İNTİKAM ALIRIM SÖYLEYİN SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZEn Büyük KK:KK59:

bunu dedi bence de yüzüne bakmayın yanaşırsa gönderin nerde yatarsa yatsın hadsiz sonra süslenin hafif bir makyaş bir allık bir bir kalem yeter parfüm sıkın ama hemen de yumuşamayın kayınvalide ve kayıpeder de evde bir karı koca olduğunu bilsin bence siz kendinizi eve çocuklara çok kaptırdınız eşiniz sizi kadın olarak değil hizmetlerini gören bir kadın olarak görmeye başlamış o yüzden silkelenin bence ama önce o kocanızın burnundan fitil fitil getrin lütfen bugün bunu diyen yarın neler der sineye çekmeyin rica ederim:KK34:

hay ağzına sağlık arkadaşım,
vaktinde o eski kocam olacak hayvanı bana o cümleleri söylediğinde evire çevire dövmeyi çok istedim.insan o kadar sinirleniyor ki biri senle o tarzda konuştuğunda.kendileri ne ki sanki bir de bizi beğenmezler.nankörlük ve terbiyesizlik bunun adı.

çok teşekkür ederim :KK16:
konu sahibi belki dövmek deyince kızmıştır ama çok sinir oldum napim..
aynen kendileri ne ki? kendilerini ne sanıyolar anlamıyorum ya ve hiç anlayamicam da sanırım.. bak senin eski kocana da sinir oldum şimdi mesela :KK20:
herşeyi yapan, mucizeler yaratan, herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp çözümleyen kadın ama gel gör ki beğenmeyen erkek
feminist olucam az kaldı :KK1:

Hayır hiç suçumuz yok..

Neden her şey kadınlara yükleniyor? Çünkü kadınları obje olarak reklamlar dahil olmak üzere heryerde kullanılıyor.Kadınlar buna izin veriyor.

Sonra aklı kurumuş bazı erkekler kendilerini dünyanın merkezi zannettikleri için, dışarıdakilere bakıp evindeki her kahrını çeken kadını hor görmeye başlıyorlar.

Çok istiyorsa hergün evine 200 tl. koysun (ki bu bile o İSTEDİKLERİ BAKIM İÇİN az),

temizlik yaptırmasın,

....

Bu basit düşünceli insana ve bunun gibilerine, gururunu hiçe sayıp birde süslenecek mi ?

Bu sözüm ''gidecek kimsem yok, maddi anlamda da manevi anlamda da '' diyenlere değil, bilmeden konuşmak zor.

...

Yok evden gitmem diyorsa kendine kendini hatırlatmalı, etrafındakilerin haddini bilmesini sağlamak..

seni bu yorumun icin tebrik ediyorum.
cok güzel yazmissin, özetlemissin herseyi.

her harfine katiliyorum.

kadin önce kendini gelistirecek beyin olarak.
kendi ayaklari üzerinde durabilmeli.

hayatta bir erkegin eline bakamam zaten,ki babamin evinded öyleydi, her zaman ek is yapmistirim okudugum zaman bile.
kendi parasi insanin farkli oluyo ne kadar kari koca olsakta..

Birsen82 Bravo sana cok haklisin bende ayni seyleri düsünüyorum:KK9::KK9::KK9:
Sana kocaman bi :21:
ben olsam o kocayi birak süsleme püselmi gözleri moraranakdar döverdim, beyenmiyorsa devolup gitsin onlar bizim icin cokmu süssleniyor:KK47:

bende aynı şeyleri yazacaktım çok dğru söylüyorsunuz bakım hep kadınlardan bekleniyor erkekler ne yapıyor hepsi için diyemem ama çoğu eve gelip pijamalarını giyiyyor yemeğini yiyip tv karşısında uyukluyor:95::95::95:öözellikle ev kadınlarının eşleri çok nankör oluyor evde hiç bir şey yapmıyormuşuz gibi davranıyorlar kendileri çalışıyor ya her hakka sahipler tabi böylelerini maddi imkanın güvencen olacak koycaksın kapıyaa görsünlerr:KK1::KK1::KK1::KK1:

şok oldum okuyunca ..ne oldu çok kalbini kıracak bir şeymi yaptın yoksa..tiksinmek çok ağır bir kelime..bence onunla hayatının devamını geçirmek konusunda tekrar otur ve düşün..bu nasıl bir laf böyle..

:KK9:
Hayır hiç suçumuz yok..

temizlik yaptırmasın,

....

...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Nefret ediyorum demiş yok artık...:KK53::KK53:Sadece tiskindim dese belki kendime çekidüzen veririmde nefretide eklerse işin içine ben önce ona bir çeki düzen veririm sanki:26:Böyle şeyler aileler yanında konuşulmamalı oğlunun saygı duymadıgı nefret ettiği ve tiskindiğini kadına ailesi saygı duyar mı ki:KK14::KK14:

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler hepinize ya ben şimdi ne yapmalıyım eşim dünden beri özür dilş
iyor fakat ben taviz vermiyorum anneleri hissetmesin diy ekonuşuyorum bügun dışarı alışveriş merkezine gittik bana şunu al bunnu al deyip durdu ama ben almadım ben kendim alırım dedim dışarı çıkarken makyajda yaptım ooooooo bu ne güzellik deddi anlıyacağınız hoşuna gitti
:KK12:bu arada eşim bana hakaret eden bir insan değildir annesi gil geldi aramız bozuldu ben çok yoruluyorum çocuklar da beni bunaltıyor acısı eşimden çıkıyordu o da en sonunda patladı ama ben o sözü unutamıyorum hiç bana samimi gelmiyor siz ce ne yapayım tepkiye devammı yoksa affedeyimmi:KK14:

bence affet yani en azından öle görün ama yine mesafeli ol içten içe ve bakımaa devam et kendine git kıyaft al giy onları ama güzel olduğunun farkında değilmişsin gibi davran özllkle uğrastığını anlamsın

neyını affetcen ya nedemk nefret etmek tıksınmek valla bana dıcek kocam siir gıt pz-ozman der ceker gıderdım sevgısı batsın benden nefret ettıgını tıksındıgını söyleyen adama verecek zerre kadar sevgım olmaz:KK47:

saçını süpürge etmeye gelmez. o yıpranan saça kurbanolup bir teşekkür etmezler. böyle mundar ederler.

alın onun kredi kartını önce alışverişe tepeden tırnağa alın. kılık kıyafet seksi gecelik terlik ayakkabı....
sonra bir de güzellik merkezine uğrayın.

ee o da bu güzelliğin faturasını ödesin bakalım.:21:

Bunu benim eşim benim yüzüme söyleceyecek direk sorarım benden bıktıysan sevmiyorsan boşanalım hiç kendimi aşağlatamam kendini ne sanıyor o brad pitmi? Vallahi arkadaşım adama kendi çok aşağlatmışsın böyle adamı sürüm sürüm süründürürüm benim piskolojimi bozmasına izin vermem

X