Eşim beni aldatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen hemen tüm mesajları okudum.
Adam çağırıyor sizi, siz de seviyorsunuz gitmek istiyorsunuz. Gidin niye duruyorsunuz ki? Siz herşeyi kabul etmişsiniz zaten, o yüzden ayrı kalmanın bir anlamı yok. Her iki taraf da okay diyor sonuçta
Problemler böyle uzak kalarak çözülmez, gidin çözün ( ben çözüleceğini düşünmüyorum), nikah yapın derim.

Ben bu konudan 2 sezonluk KEMALİM YAPMAZ diye film ustunede FERİHANİN SUCU NE diye dizi ceker 7 dalda oskar alirim

Düzelmesini falan beklemeye gerek var mı ? Bence yok boşa gitsin ne köy olur ne kasaba yani üzücü ama gerçekci davranmak lazım hem dövmüş hem aldatmış senden uzak olsun bence

2 k yorum olmuş. Ya bu konu gerçek mi ki o kadar insan yazmış ? Hala kapatılmamışta. Kafamda deli sorular

Tamam konu sahibi bı değişiktir yorumcular daha garip. Hayat onun hayatı, ister aldatilir affeder, ister dayağını yer oturur. Yorum yapıp kaçmak lazım. Linclemeye gerek yok
Ayy sormayın hepsi de hayatta hiç hata yapmamış yanlış kararlar almamış çok onurlu gururlu Kadınlar:)bir de dalga geçmeye çalışmaları yok mu:)öncekiler silkelemek için söylüyordu onları anladım ama bugünkü yorumlar dalga geçme aşağılamaya kadar geldi.kaldı ki ben eşimle nasıl barışırım dememişim .bu duruma nasıl katlanırım demişim.o ne yorumlar öyle:))gerçekten komik ama sinir de edici

Ne diyorsun yahu?
Gururlu her kadın boşanıyor. Ayrıca hemene hemen her kadın aldatılmıyor, karaktersiz kocaya sahip olanlar aldatılıyor. Ayrıca suçun %90 ı kocanızda, önce kocanızın hakkını verip boşanın sonra kadına dönersiniz. Bakış açınızı değiştirin.

Valla buralarda bu konuda aldatılmak affedilecek konuların başında geliyor diyen vardı.eminim ki başınıza gelse affedecek belki de en baş kişi sizsiniz .belki diğer linç edenler ..:)
Kendinize olan saygınızı başkaları üzerinden fikirler yürüterek, onlarda affederdi eminim diyerek kazanamazsınız, haberiniz olsun. Çok üzücü bir durumdasınız, üzüldüm halinize.

Nasıl kapatılır bilmiyorum kapatsınlar bence de .burası çok bilmişlerle dolmaya başladı bugün
Sonunda geldin mi dediğime? Aradığın aferin gelmeyecek kapat da bari canını sıkma kendinin de kimsenin de dedim ama değil mi sana? Demesem tamam ama dedim. Mune üyenin bir maruzatı var.

Kendinize olan saygınızı başkaları üzerinden fikirler yürüterek, onlarda affederdi eminim diyerek kazanamazsınız, haberiniz olsun. Çok üzücü bir durumdasınız, üzüldüm halinize.
Affederim aldatma bence affedilecek konuların başında geliyor diyenler de vardı hanfendi.siz kendinize üzülün olur mu?benim üzülecek hiçbir şeyim yok.benim için o kadar yıpratmayın kendinizi

Bunu kendisini söylediğimde de 3 senedir hayatımda yoksun istiyorsun ki başkası da olmasın ben sen benim yanımdayken 8 senedir aldatmadım bir şey yapmadım kaldı ki ben sana söyledim artık eve gelmesen ben bu eve birini getiririm dedim diyor bizimki farklı evlilik birliğinde bir aldatma yoktu neyse benim konum biraz karışık.burdan yazışarak zor biraz anlamak

BOŞAN?

Affederim aldatma bence affedilecek konuların başında geliyor diyenler de vardı hanfendi.siz kendinize üzülün olur mu?benim üzülecek hiçbir şeyim yok.benim için o kadar yıpratmayın kendinizi
Başından beri konuyu okuyorum öyle diyen tek.kisi sensin hatta erkekler böyle değildir denildiği zaman şaşırıyordun bence net zeka sorunun var adam ne yapsa kocam kocam diye ölüyorsun ben adamı haksız görmüyorum boşanmış sevgilisi var sıkıntılı olan sensin paranoyak birsekilde beni seviyor falan diyorsun takıntı olmuş

Ay ne kocası kocası bile değil boşanmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…