Eşim beni aldatıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
3 senedir ayrıyız zaten ben annemlerdeyim sadece ilişkisini duydum buna nasıl katlancam dedim o kadar
ilişkisini duyup buna katlanmana gerek yokki canım boşan dedim bende yani eşim beni aldatıyor diye başlık açmışsın 3 senedir ayrıyız diyorsun ben anlamadım

Daha dün saydırıyodun adama yok küfür etti yok engelledi . Şimdi noldu bi anda . Hani kocandı hiç ayrılmamıştınız?? Valla bu kafada olan bi kadın her şeyi hakediyo. Bi tane değil on tane kadın getirse bile sesiniz çıkmaz öyle bi gurursuzluk. Konuzu kapattırip gidin bence .

Affederim aldatma bence affedilecek konuların başında geliyor diyenler de vardı hanfendi.siz kendinize üzülün olur mu?benim üzülecek hiçbir şeyim yok.benim için o kadar yıpratmayın kendinizi
Aldatılmak affedilecek konularin başında gelir kim acaba

Sizin şuan olmayan evliliğinizde her türlü kötülük varmış zaten.

Ama yediğiniz dayaklardan dolayı arada git gel yaşıyorsunuz sanırım. Geçmiş olsun.

ilişkisini duyup buna katlanmana gerek yokki canım boşan dedim bende yani eşim beni aldatıyor diye başlık açmışsın 3 senedir ayrıyız diyorsun ben anlamadı
A
ay Allah aşkına bence siz yorum yapmayın konu kapanmasını bekleyeceğinize .

Pardon da ben sizin çocuğunuz değilim .öneri sundunuz tamam bitti .ötesi yok .bir de sizinle uğraşamam rica ediyorum gidin başımdan
O zaman kapattirin konunuzu ya da cevap vermeyin bu kadar şimşeği üstünüzen çeken siz ve saçma sapan tutarsız davranışlarınız insanlara kötü örnek oluyorsunuz

Ben kimseye örnek filan olmuyorum .burda yaş grubu belli cinsiyet belli .öyle yorumlar geliyor ki cevap vermemek elde değil .öneririsin baktın yapmıyor gurursuz sen de midem bulandı .kardeşim böyle yorum yapacağına görme geç git .zaten kötü bir dönemindeyim .internetre yazılan yorumlara bile !maleswf ki takacak durumdayım

Orda haklisin bazıları çevresinde yaşadığı şeyler sonucu oluşan bütün kinini nefretini kusar sekilde yorum yapiyor burda hayatinizi actiniz tamam yoruma acik olmak lazim ama hakarete degil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…