Eşim beni eğlence mekanında çalışan bir kadınla aldattı ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden kadının işini beyan ediyorsunuz?
Bir kadınla aldattı değil de etiketleme yapmaya çalışıyorsunuz, onu anlamadım ben...
asla önyargılı bir insan değilim bu olaydaki tek suçluda kocam her insan isr-tediğini giyer istediği yerde çalışır benim halam dansözlük yapıyormuş zamanında koronadan öncede solistti alkollü bir mekanda mesela ben kimseyi mesleğinden veya giyiminden dolayı eleştirmem detay verme sebebim kadını gerçekten çok güzel bir kadın olup o fotosunun aklımdan çıkmamasıydı otomatikman burayada yazmışım

eşimin annesini yıllardır tanıyorum oğlunun dağınık olduğunu oturmalarda hep söylerdi evliliğimizin ilk günüde yaptı bunu damatlığını çıkardı kapının önüne fırlattı pis değil ama aşırı dağınık yani bu bi iletişimsizlik belirtisi değil huyu öyle sigara konusu ise hamile kalmadan öncede günde 2 paket içerdim yıllardırda böyle hamile kaldığımı öğrendiğim gün bir daha ağzıma sürmedim o güne kadar o güne gelincede öyle bir şok yaşadımki nasıl oldu bilemiyoru ama gerçekten aklıma bile gelmedi zarar vereceği balkona oturdum hüngür hüngür ağlarken sayamadım bile ...
🤦

Dağınıklık değil ki mevzu, sizin yüzünüze bakmadan havluyu atıp gitmesi.

Sizin eşinizden telefonu asla vermez diye çekinmeniz.

İlk gün, damatlık, kayınvalide konu dışı şuan.

Şuan siz bu olayı sineye mi cekeceksiniz yoksa kanıtları alıp adamı boşayıp süründürecek misiniz ona karar verin.
Bende şunuda çok merak ediyorum bir kişi bile sormamış.
Acaba suan eşinle ne yapıyosun
Umarım karsılıklı oturup tv izlemiyorsunuzdur

Yazdıklarınızın fake olduğunu düşünmüyorum Şu hayatta insan başına her şey gelir.. üstelik insan bazen öyle olağanüstü şeyler yaşar ki çok saçma sapan tepkiler de verebilir Ekran görüntüsü almamak, hamile halde sigara içmek, hala o adamla aynı evde durmak vs.. şuan şoktasınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz belli ki.. bir de bu neden benim başıma geldi durumu var, kabullenememe hali vs..
Şimdi ilk iş o telefonun şifresini bir şekilde öğrenip herşeyin görüntüsünü almak. Size hem nafaka hem tazminat ödeyecek , çocuğun masraflarını da üstlenecek Zaten onda paralar azaldıkça diğer rezil kadın da ondan uzaklaşacak Siz de çocuğunuzla kendi hayatınıza bakacaksınız
Ama adamın karşısına öfke patlaması ile dikilirseniz o deliller sonsuza kadar yok olur Önce bu işi halledin
gerçekten beni anladığınız için çok teşekkür ederim kurgu yazanları gördükçe kuduruyordum

Eşiniz sizi aldatmış ve arsızca da kadına yazdığı mesajda zihniyetini belli etmiş. Sizinle evli kalmaya ve istediği gibi ikinci bir hayat yaşamaya devam etme niyetinde. Siz boşanmak istemezseniz, o birine aşık olana kadar sizden boşanmaz zaten.
Böyle bir muameleyi kendinize yaptırmamanızı, tez zamanda doğru düşünüp, doğru karar almanızı ve uygulamanızı dilerim.Evliliğe devam ederseniz, gerçekten yıpranan, mutsuz olan siz olursunuz.

Eşiniz sizi aldatmış ve arsızca da kadına yazdığı mesajda zihniyetini belli etmiş. Sizinle evli kalmaya ve istediği gibi ikinci bir hayat yaşamaya devam etme niyetinde. Siz boşanmak istemezseniz, o birine aşık olana kadar sizden boşanmaz zaten.
Böyle bir muameleyi kendinize yaptırmamanızı, tez zamanda doğru düşünüp, doğru karar almanızı ve uygulamanızı dilerim.Evliliğe devam ederseniz, gerçekten yıpranan, mutsuz olan siz olursunuz.
aklıma esra erolda ki mevla geldi gece gece :kızgın:

Valla yavrunuz abdulrezzakcan hakkinda hic oyle davranmamissiniz da. Tabi kendi hayal dunyanizi bizimle paylasmadiysaniz.
sen inanma canım tamammı ama Allah inşAllah sana böyle bir dert vermez amin böyle bir konuda bile dalga geçiyorsun ya ALLAH korusun başına gelirse yazdıklarından pişman olursun çünkü, umarım yoluna hep doğru insanlar çıkar ve inanmamaya devam edersn bazı insanların hayal edip kurduklarını paşa paşa yaşayanlardan olmazsın ...

Adamın boşanma derdi yok evlilik + ikinci ilişkiyi bir arada yürütecek ki kendini tatmin etsin.. zavallı ezik
Ama konu sahibi gözüyle gördüğü şeylerden sonra bu evliliğe devam ederse çok yazık olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X