Eşim beni eski platonik aşığıyla aldatıyor mu?Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum.Kızlar yardım lütfen:(

Telefonundan whatsapi kaldiri tekrar kurun. Ama bu biraz riskli, önce yedeklene yaptigindan emjn olun programin. Silinen yazismalar geri gelir. Ekran goruntulerini alin.

Önemli not: Yedekleme yapmiyorsa tum mesajlar silinir ve eşiniz sizi sobeler

Arkadaslar kaç gündür yazamiyorum kusura bakmayin. Kaç gundur kendimi kotu hissediyorum. Aldatildigimi ogrendim hemde suphelendigim kisiyle aldatmis beni. Bunlar her pisligi yapmislar. Ben memlekete gittigimde bu zeynep denen kisiyi evime bile getirmis. Fazla detayina girmek istemiyorum.

Iyi veya kotu yorum yapanlara tesekkur ediyorum. Bazilariniz fikir vermeseydi veya yöntem soyelemseydi belki hic bulamayacaktim.

Mune Mune konuyu kapatabilir misin? Daha gerek kalmadi cunku...

Arkadaslar kaç gündür yazamiyorum kusura bakmayin. Kaç gundur kendimi kotu hissediyorum. Aldatildigimi ogrendim hemde suphelendigim kisiyle aldatmis beni. Bunlar her pisligi yapmislar. Ben memlekete gittigimde bu zeynep denen kisiyi evime bile getirmis. Fazla detayina girmek istemiyorum.

Iyi veya kotu yorum yapanlara tesekkur ediyorum. Bazilariniz fikir vermeseydi veya yöntem soyelemseydi belki hic bulamayacaktim.

Çok uzuldum ama belliydi. Peki boşanacak mısınız. Insallah en kısa sürede atlatırsiniz. Ayrıntıyı merak ettim ama sizin de takatiniz yoktur.

Ne yapmayı düşünüyorsun canım.Çok üzüldüm.Yine bir kadın hisseder tezi onaylandı maalesef.

Çok uzuldum ama belliydi. Peki boşanacak mısınız. Insallah en kısa sürede atlatırsiniz. Ayrıntıyı merak ettim ama sizin de takatiniz yoktur.

Evet bosanacagim. Simdi onunla mesgulum. Cok sukur kendi ayaklarimin uzerinde duracak gucum var. Kimseye tavizim yok. Birikimim ve kendi meslegim var Allaha hamdolsun.

Aslinda çok zor olmadi bulmam. Kizi sosyal medya hesabindan ekledim. Baktim bir fotografta esim de gozukuyor kosede cunku bir ortam da cekilmis. Nasil cesaret etmis bu fotogtafi koyamaya hayret. Oradan anladim. Mesaj yazdim telefon numarisini istedim. Hic UTANMADAN bana evet birlektiligim var dedi. Bu kadar s*refsizlik olur mu? Midesi bu kadar genis bir insan formedim. Esimi reziil ettim hem arkadas grubuna hem akrablarina. Kendi dusunsun artik

Evet bosanacagim. Simdi onunla mesgulum. Cok sukur kendi ayaklarimin uzerinde duracak gucum var. Kimseye tavizim yok. Birikimim ve kendi meslegim var Allaha hamdolsun.

Aslinda çok zor olmadi bulmam. Kizi sosyal medya hesabindan ekledim. Baktim bir fotografta esim de gozukuyor kosede cunku bir ortam da cekilmis. Nasil cesaret etmis bu fotogtafi koyamaya hayret. Oradan anladim. Mesaj yazdim telefon numarisini istedim. Hic UTANMADAN bana evet birlektiligim var dedi. Bu kadar s*refsizlik olur mu?
Ee esin ne tepki verdi?
Kıza aşık ama kiz ona değilmiş , şimdi neden baksin diyenler oldu ama kiz boşanmış ve boşlukta olduğu için karşılık verebileceğini düşünmüştüm. Insallah yaptıklarının aynısını yaşar ikisi de.

Allah sabır güç kuvvet versin. Merak etmeyin bu dünyada eden ettiğini bir şekilde buluyor. Seneler sonra bile olsa. Tüm bu süre boyunca sabrımız ve soğukkanlılığınıza hayran kaldım. İnşallah en az yipranmayla geçirin geri kalanını da. Allah yardımcınız olsun her daim.

Ee esin ne tepki verdi?
Kıza aşık ama kiz ona değilmiş , şimdi neden baksin diyenler oldu ama kiz boşanmış ve boşlukta olduğu için karşılık verebileceğini düşünmüştüm. Insallah yaptıklarının aynısını yaşar ikisi de.

Zeynep denen kadin zaten herseyini ifsa etti. Resimler, mesajlar..benim evimde cekilen videolar...Esim denen s*refsiz bunlari inkar edemezdi. Tabi yalvariyor yakariyor. Bin pisman ama neye yarar.
Kiz demek duygusal boslukta ve esimin yarim kalan hikayesini tamamlamak istemis. Diliyorum ki ikiside cehennemi yasar.

Zeynep denen kadin zaten herseyini ifsa etti. Resimler, mesajlar..benim evimde cekilen videolar...Esim denen s*refsiz bunlari inkar edemezdi. Tabi yalvariyor yakariyor. Bin pisman ama neye yarar.
Kiz demek duygusal boslukta ve esimin yarim kalan hikayesini tamamlamak istemis. Diliyorum ki ikiside cehennemi yasar.
Yazıklar olsun orası senin evin senin mahremin serefiszler başka yer de mi bulamamışlar . Ben o kadar eminim ki Hic bir zaman mutlu ve huzurlu olamayacaklar. Piskinliklerini anlayabiliyorum çünkü benim s.. kuzenim de evli bir adamla. Vicdanı (!) O kadar rahat ki . Ama hayatı her zaman olumsuzluklarla dolu ve kimseye de güvenemiyor. O evli adami da başlakası ile aldatıyor. Bunlar da aynen öyle olacaklar . Hic bir zaman mutlu olamayacaklar . Insallah en kısa zamanda atlatırsın . Bemce sende bu güç var

Normalde merhametli insanim ve kimseye karismam. Ama video ve resimler elime bir koz verdi. Polislik mesleginden attirmaya gayret edecem. Bakalim zeynepi o zaman pesinden kosacak mi.
Elinden ne geliyorsa yap. Sakin acıma. Irtibatini kes ki seni etkilemesin . Hatta elinden geliyorsa o kızı da çevresine rezil et ama suç olmayacak şekilde.

Kadının amacı zaten sizi ayırmakmış pes ahlaksız kadın. Esiniz adı bir insan birde utanmadan ne yüzle yakvariyor. Lütfen ama lütfen mahkemede delilleri sunup tüm haklarınızı alın. Tazminat şu bu ne gerekiyorsa alın. Herkes cezasını maddi manevi ödesin .kadına ceza hakkı yok malesef ama evlilik birliğini bile isteye bozmaktan dava açabilirsiniz en azından biraz uğraşır. Lütfen haklarınızı alın sadece bosayayim kurtulayım demeyin. Ben Eşinizin şu an nasıl yalvarabildigine hayret ettim doğrusu yaparken aklı nerdeymis ya ? Size msj atan numarayı da iddanameye ekleyin lütfen. Planiniz nedir ?

Normalde merhametli insanim ve kimseye karismam. Ama video ve resimler elime bir koz verdi. Polislik mesleginden attirmaya gayret edecem. Bakalim zeynepi o zaman pesinden kosacak mi.
Asla kosmaz işinden olsunda o şerefsiz bakalım ne yapacak ikiside. Nolur korkmayın. Bu süreçte ilk yalvarma sonra da kesin tehdit yoluna gider esiniz. Yılmayin bırakmayın peşini .Ahlaksızlar

Lütfen kendinize dikkat edin bu süreçte. Benim annem hep derdi "aşkından yataklara düşsen seni polisle askerle evlendirmem. Ne kadar iyi mülayim olsa da bu insanların silaha erişimi var". Su an aklıma geldi. Lütfen çok dikkat edin.
Size erişemeyeceği bı yerden surundurun ahlaksizlari:sopa::sopa:

Dilerim bu sureci kolaylikla atlatirsiniz :KK43: kime guvencegimizi sasirdik artik... once babana guvenme sozleri simdide eslere guvenmeme ... allah sonumuzu hayir etsin

Lütfen kendinize dikkat edin bu süreçte. Benim annem hep derdi "aşkından yataklara düşsen seni polisle askerle evlendirmem. Ne kadar iyi mülayim olsa da bu insanların silaha erişimi var". Su an aklıma geldi. Lütfen çok dikkat edin.
Size erişemeyeceği bı yerden surundurun ahlaksizlari:sopa::sopa:
Aynen katılıyorum önce bir kendi güvenliğinizi sağlayın ona "seni işten attıracağım vs." demeyin kesinlikle

X