Eşim beni eski platonik aşığıyla aldatıyor mu?Yoksa ben mi yanlış düşünüyorum.Kızlar yardım lütfen:(

Cok uzuldum ama Allahın sevdiği kuluymuşsunki gosterdi sana ins. Kısa sürede atlatır ve cok güzel bi düzen kurarsın

Çok tesekkur ederim iiyi dilekleriniz icin. Az da olsa moral bulabildim. Esim kesinlikle onu mesleginden attiracagimi soylemedim. Bunu avukatim da soylemisti. Su an avukatima her delili verdim buna bana mesaj atan numara da dahil. Avukatim su an ne yapmamiz durumunda arastirma yapiyor. Esim Zaten rezil olmus. Bir kac gundur ise gitmiyor utancindan. Igrencler. Evime esyalarimi almaya bile gitmeyecegim. O evden igreniyorum artik.

Zeynep zaten kendisi belasini bulur Allah tan, ama onu da ailesine ve akrabasina rezil edecegim. Biraz kafami toparlayayim sonra.

O kadar çok şey yazıp yazıp siliyorum ki. Islatıp ıslatıp dövmek lazım boylesini. Madem evden çıkamayacak kadar utanç verici niye yapıyorsun be adam. Hayır unutamadin o ahlaksızi bu kadının gunahina niye giriyorsn. Hayatına bomba atiyorsun.

Kadının amacı zaten sizi ayırmakmış pes ahlaksız kadın. Esiniz adı bir insan birde utanmadan ne yüzle yakvariyor. Lütfen ama lütfen mahkemede delilleri sunup tüm haklarınızı alın. Tazminat şu bu ne gerekiyorsa alın. Herkes cezasını maddi manevi ödesin .kadına ceza hakkı yok malesef ama evlilik birliğini bile isteye bozmaktan dava açabilirsiniz en azından biraz uğraşır. Lütfen haklarınızı alın sadece bosayayim kurtulayım demeyin. Ben Eşinizin şu an nasıl yalvarabildigine hayret ettim doğrusu yaparken aklı nerdeymis ya ? Size msj atan numarayı da iddanameye ekleyin lütfen. Planiniz nedir ?

Kesinlikle. Hakkimin zerresi kalmayana kadar alicam. Ikisinden de. Simdi ne yapiyorlarsa yapsinlar umurumda degil.
Ben yilmadim, senelerdir bu yuvami kurmak icin cabaladim. Biriktirdim eve esya lar aldim. Esime maddi destek bile oldum maasi yuksek olmasina ragmen. Isimde fazla calisayim diye gun de 8 saat yerinde 10 saat calistim.
Zoruma giden sadece bu, emeklerim...toplamda deger gormeyecek kadar bir kadin için bu kadar cabayi ve emegi sildi. Bunlari gectim, benim kadar anlayisli , sabirli ve sadik bir kisiyi kaybetti.
Gozumden bir yas bile akmiyor. Artik Allahin verdigi huzur mudur nedir...

Ben bir umut yoktur öyle bir şey demiştim ama çok üzüldüm malesef.ayrıca bende sizin yerinizde olsam aynen böyle ilerlerdim. .yolunuz açık olsun .umarım çok çok daha mutlu olursunuz

Konuyu bugün gördüm hayretler içinde okudum sabırla... Allahın sevgili kuluymuşsun, Allah sabır versin böyle pilsikleri nasıl yapabiliyor insanlar anlayamıyorum. Insanin gül gibi eşi varken kendini başkalarının kollarına atmak da nedir... hakkında her zaman hayırlısı olsun, inşallah bu psikolojiyi en kısa zamanda atlatırsın...

Çok tesekkur ederim iiyi dilekleriniz icin. Az da olsa moral bulabildim. Esim kesinlikle onu mesleginden attiracagimi soylemedim. Bunu avukatim da soylemisti. Su an avukatima her delili verdim buna bana mesaj atan numara da dahil. Avukatim su an ne yapmamiz durumunda arastirma yapiyor. Esim Zaten rezil olmus. Bir kac gundur ise gitmiyor utancindan. Igrencler. Evime esyalarimi almaya bile gitmeyecegim. O evden igreniyorum artik.

Zeynep zaten kendisi belasini bulur Allah tan, ama onu da ailesine ve akrabasina rezil edecegim. Biraz kafami toparlayayim sonra.
üzüldüm.. gerçekren
Yüce Rabbim karşınıza hayırlı iyi insanlar çıkardın inşallah

siz nerde kalıyorsunuz şimdi? kv kp herkese duyursaydınız
yakın zamanda onlar da çabalar barışın diye
irtibata geçmeyin eşinizle... arıyor mu sizi
sinir oldum.. ne diyor birde hataydı sana aşığım vs falan mı?

inan yazmamistim ama takip ediyordum icimden insallah cikmaz dedim ama kani bozuk bunlarin umarim rahat huzur yuzu gormezler insallah sende cok ama cok mutku olursun boyle bir serefsizden kurtuldun sana cok guzel kapailar acilir insallah o haysiyetsizler de sürünsünler

üzüldüm.. gerçekren
Yüce Rabbim karşınıza hayırlı iyi insanlar çıkardın inşallah

siz nerde kalıyorsunuz şimdi? kv kp herkese duyursaydınız
yakın zamanda onlar da çabalar barışın diye
irtibata geçmeyin eşinizle... arıyor mu sizi
sinir oldum.. ne diyor birde hataydı sana aşığım vs falan mı?

Aynen oyle diyor. Onu sevmiyorum. Sana asigim sensiz yapamam...klasik yalvarma. Kendimi öldururm, asarim sen gidersen.
Ailem yurtdisinda. Bende Turkiyeye gelin geldim. Ailemin memlketime geldim. Orada evimiz var.
Kp, kv herkes biliyor. Annesi zaten hasta, duyduguma gore fenalasmis kadin. Çok uzuluyor. Kendisi benim hakli oldugumu soyluyor tabi. Ama nede olsa oglu bir sans vermemi istiyor..

Bence mesleğinden attirma girişiminde bulunmayın hırs yapar Allah korusun size zarar vermeye kalkar resimleri boşanma ve nafaka almak için kullann

Aynen oyle diyor. Onu sevmiyorum. Sana asigim sensiz yapamam...klasik yalvarma. Kendimi öldururm, asarim sen gidersen.
Ailem yurtdisinda. Bende Turkiyeye gelin geldim. Ailemin memlketime geldim. Orada evimiz var.
Kp, kv herkes biliyor. Annesi zaten hasta, duyduguma gore fenalasmis kadin. Çok uzuluyor. Kendisi benim hakli oldugumu soyluyor tabi. Ama nede olsa oglu bir sans vermemi istiyor..
şükür aileniz var
Allah yardımcınız olsun
sizin evinize sokuyor birde kendimi öldürürüm
neyse çok sinirleniyorum ben...

Ben olsam yok zeybebi aratmissin yok fake hesabin, warmis diye girmezdim bu konuya,
Bana bir mesaj geldi elim ayagim titrior sinirden, sana solemeyim dedm ama dayanamadm sana konduramadim derdim,
Inkar ederse ac bana insagramini ver whatsabini wer derdim vermesede ben ayri uyurdum, ben trip yapardim.
Verirsede orda onun önunde bak aratmissin vs derdim
Ne gerek war zeynebi aratmissin. Yok cakma hesabin warmis, onemli olan elinde delil war delill. Onu syle ona..
Ne guzel.iste hem suclu hem guclu, simdi size trip atiyor. Buna ayri uzulun o zaman.
Kendinizi hakliyken haksiz duruma dusurmussunuz...

Allah sana bunu yapanların iki yakasını bir etmez gözün arkada kalmasın. İnsanlar ne zaman böyle şerefsiz adi oldu, neden böyleler diye sorguluyorum sürekli, biz gibilerden farklı ne yaşadılar böyle kötü kalpli oldular.. Senin emeklerle kurduğun eve başka kadın getirmek ne demek benim aklım almıyor. Çok güçlü birisin seni tebrik ediyorum. Mutlu ol inşallah.

EŞyalarınızı alın. Sakın kurulu bir düzen bırakmayın. Çok pişman olursunuz.

Alın , olmayanlara dagitirsiniz ki bomboş evler var .

Her hakkınızı alın. Tazminat, nafaka ne varsa. Rahat bırakmayın.

Yoksa maalesef ki içiniz soğumaz.

Çok acı yaşananlar, tarifi yok.

Güçlü , geliri , birikimi olan , ailesi arkasında biri olduğunuz için çok şanslısınız.

Kaybeden o oldu. Mutlu olamayacak.

Sadece meraktan yuvasını yıktı. Bunun ahını mutlaka alır ikisi de.

Siz yolunuza bakıp, mutlu olmaya başladığınızda bunları daha iyi göreceksiniz.

As o zaman kendini deyin. Evinize getirmiş ya evinize. Oteli geçtim o ..... in evini geçtim evinize getirmiş. Kadın nasıl bir yüz bulduysa piskince size resim şu bu atıyor. Neyin pişmanlığı bu deyin assında kendini zaten. Ay sinirlendim..:eek::sinirli:

Evet bosanacagim. Simdi onunla mesgulum. Cok sukur kendi ayaklarimin uzerinde duracak gucum var. Kimseye tavizim yok. Birikimim ve kendi meslegim var Allaha hamdolsun.

Aslinda çok zor olmadi bulmam. Kizi sosyal medya hesabindan ekledim. Baktim bir fotografta esim de gozukuyor kosede cunku bir ortam da cekilmis. Nasil cesaret etmis bu fotogtafi koyamaya hayret. Oradan anladim. Mesaj yazdim telefon numarisini istedim. Hic UTANMADAN bana evet birlektiligim var dedi. Bu kadar s*refsizlik olur mu? Midesi bu kadar genis bir insan formedim. Esimi reziil ettim hem arkadas grubuna hem akrablarina. Kendi dusunsun artik
Ohhh cok uzel yapmissin ben bu yorumlari gormeden demin yorum yaptim. Dhaa da rezil olsun insallah o Zeynep denen kizda belasini bulsun milletin yuvasini yikmak neymis Allahindan bulsun boleleri

Evet bosanacagim. Simdi onunla mesgulum. Cok sukur kendi ayaklarimin uzerinde duracak gucum var. Kimseye tavizim yok. Birikimim ve kendi meslegim var Allaha hamdolsun.

Aslinda çok zor olmadi bulmam. Kizi sosyal medya hesabindan ekledim. Baktim bir fotografta esim de gozukuyor kosede cunku bir ortam da cekilmis. Nasil cesaret etmis bu fotogtafi koyamaya hayret. Oradan anladim. Mesaj yazdim telefon numarisini istedim. Hic UTANMADAN bana evet birlektiligim var dedi. Bu kadar s*refsizlik olur mu? Midesi bu kadar genis bir insan formedim. Esimi reziil ettim hem arkadas grubuna hem akrablarina. Kendi dusunsun artik
Lütfen ki bunu kapatma. Senin için zor biliyorum ama burada ne yaşadığını güncellemelerini lütfen canlı tut. Zira burada yüzlerce kişi seni örnek alacak. Senin yolundan gidecek. yaşanan her şey bir tecrübedir. Böyle iğrenç birinden kurtulduğuna sevindim

Aklım sizde kaldiydi uzulmemenize sevindim üzülmeye değecek biri değil çünkü burda gördüğüm konular yüzünden artık kimseye güvenim kalmadı pislikler her halti yiyip bide videomu cekmisler bide onu size izletmis allahın belası allahm sizi cok mutlu etsin ins sürünsun o pisliklerde

X