Eşim boşanmak istediğini söyledi

enny

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
396
50
Eşim boşanmak istediğini söyledi. Ölüyorum kızlar yetişin . 18 yıllık eşim boşanmak istediğini söyledi biraz önce mutsuzmuş ve ayrı yaşamak ve boşanmak istiyormuş . Ölüyorum. Yardım edin . 1 aydı benimle konuşmuyor bugün dayanamadım ne bu nefret dedim zorlandığımda ayrılmak istediğini söyledi kesinmiş kalbime bıçak saplasaydı bu kadar acımazdı. Konuşmak istemiyormuş bile benimle . Konuşurken sesim bile rahatsız ediyormuşcasına bir ifade var suratında . Her şeyi kafasında planlamış işine yakın bir ev tutucakmış . Bana maddi yardım sağlayacakmış . Evi üstüme yapıcakmış . Allahım kabus gibi bunları duyduğuma inanamıyorum. . Bende seni seviyorum bunu yapmak istemiyorum dedim . Ağladım . Duygusal yaklaşma dedi yaşadık bitti dedi . Ben bi kere daha şans verelim dedim . İstiyorsan deneriz ama benim fikrim belli dedi . Ölüyorum. Çocucuğumuz yok. 4 gebelik kaybım var erken doğum eşimde sperm sorunu nedeniyle tüp bebek . Beni istemeyen bir ailesi vardı . Nasıl sevinicekler şimdi . Ne yapıcam bana yardım edin .

Son düzenleme:
Yanlış yaşamak istiyormuş . Bi dahada hayatta evlenmem diyor . . Bir ay önce biraz tartışmıştık ben bu pandemiden dolayı baya titizleniyorum bazen gerginleşiyorum dikkat etmesi için . Bunaldı galiba birazda asabi ve sinirli olabiliyorum . Ama o hiç bir sebebi yok ben mutsuzum diyor :...(( sıkıştım kaldım evin içinde

Yanlız yaşamak istiyormuş . Bi dahada hayatta evlenmem diyor . . Bir ay önce biraz tartışmıştık ben bu pandemiden dolayı baya titizleniyorum bazen gerginleşiyorum dikkat etmesi için . Bunaldı galiba birazda asabi ve sinirli olabiliyorum . Ama o hiç bir sebebi yok ben mutsuzum diyor :...(( sıkıştım kaldım evin içinde

Yanlız yaşamak istiyormuş . Bi dahada hayatta evlenmem diyor . . Bir ay önce biraz tartışmıştık ben bu pandemiden dolayı baya titizleniyorum bazen gerginleşiyorum dikkat etmesi için . Bunaldı galiba birazda asabi ve sinirli olabiliyorum . Ama o hiç bir sebebi yok ben mutsuzum diyor :...(( sıkıştım kaldım evin içinde

Bence çocuğunuz onunn yüzünden olmadığını düşündüğü için,bu psikoloji ona ağır geliyor canım. Bunalmistir. Dönem dönem bunu kadınlar da yaşıyor. Bazen çekip gitmek istiyor. Sessiz bir ortam istiyor. Ama böyle adamlar gibi rahat davranamiyoruz tabi. Şuan bence üstüne gitmeyin. Aramayın. Yalvarmayin. Biraz kendi haline bırakın

Bence çocuğunuz onunn yüzünden olmadığını düşündüğü için,bu psikoloji ona ağır geliyor canım. Bunalmistir. Dönem dönem bunu kadınlar da yaşıyor. Bazen çekip gitmek istiyor. Sessiz bir ortam istiyor. Ama böyle adamlar gibi rahat davranamiyoruz tabi. Şuan bence üstüne gitmeyin. Aramayın. Yalvarmayin. Biraz kendi haline bırakın
Yok çocuğu hiç sorun etmedik hayırlısı dedik üstelik ben de bebekleri 20 haftaya kadar taşıyıp erken doğum yapıyorum. Yani eşit oranda problem oluyor aslında bakarsan .

Hayatında başka biri olabilirmi acaba.Panik yaparsanız hatalar yaparsınız.Sakinleştirin kendinizi..Kendinize veya ona öfkelenmeyin.Sakince düşünmeye çalışın.Yada hiçbirşey düşünmeyin kitap filan okuyun.
Yok sanmam hayatında biri olsa böyle net bir şekilde keskin bir dille söylemeyi göze aldıysa bana söylemeyi onuda söylerdi hem işi kolaylaşırdı . Sabaha çıkmam inşallah diye dua ediyorum. Eşim iyi bir insandır onu kaybetmek

Çok bunaltan daraltan insanı deli eden biri değilseniz, muhtemelen hayatında biri olabilir.Erkekler, maymun gibi bir dalı tutmadan,diğer dalı bırakmaz.
Bunaltan biri olabilirim dürüst olmam gerekir bebek kayıplarından sonra aşırı stresli bi insan oldum . Onu kaybetmek istemediğim için bir şey olmasın korkusu bi de pandemi
İle birleşince . Hep benim suçum kaybettim onu .kolay kolay bunları söyleyebilecek bir insan değildir . Demek ki kararı net ki söyledi .

Bunaltan biri olabilirim dürüst olmam gerekir bebek kayıplarından sonra aşırı stresli bi insan oldum . Onu kaybetmek istemediğim için bir şey olmasın korkusu bi de pandemi
İle birleşince . Hep benim suçum kaybettim onu .kolay kolay bunları söyleyebilecek bir insan değildir . Demek ki kararı net ki söyledi .
O zaman bir süre kendi haline bırakın iyice bunaltmayın.Sakin yalvarıp itici davranmayın.Ama ihanet ihtimali de aklınizda bulunsun.

X