eşim boşanmak istemiyor ne yapmalıyım acilen yardım!!!!

Ayy aynı şeyleri defalarca yazmışsın. Ben okurken sıkıldım sen yaşarken sıkılmadin mi? Anlaşmalı boşanma çekişmeli boşan. Ama aç davanın boşanma lütfen. Daha 22 yaşındasin. Neyine bu adama şans verip duruyorsun.

Bende 5 yıl önce cekismeli dava ile 3 celsede bosandım yaklaşık 18 ay sürdü.çünkü ist.daydım o dönem 2 celse arası yogunluktan dolayı 6 ay oluyordu küçük sehirlerde cok daha kolay biter.ilk celsede sizi ikinci celsede şahitlerinizi dinleyip 3.celsede boşarlar merak etme daha çok gençsin cocuk olmadan bitir canım.ben sehir degistiren taraf oldugum icin kızımı dava sonuclanana kadar babaya bıraktılar geçici velayet adı altında.18 ay hic yüzünü göstermedi çok şükür hepsi bitti.kısaca oyle yada böyle boşanırsın Allah yardımcın olsun
Ne kadar vicdansız bir eşiniz varmış 18 ay nasıl göstermedi çocuğunuzu size. Şimdi nasıl? Kendisi gelip görüyormu? Sizin tavrınız nasıl bu konuda?

daha cok gencsin onunde bir suru firsatlar var.. bu adami daha ne kadar oturup duzelmesini bekleyeceksim. bence hakim anlayisli olacaktir. ortada siddet vs varmis eger bir sekilde kanitlayabilirsem bence bosanma cabuk gerceklesir

beni vazgeçirmek için üzerimde çok yoğun bir pskolojik baskı uyguluyor çok yıprandım umarım hakim benim yanımda olur
Olur tabiki daha evvel de denediğinizi soylersınız
Şiddet uyguladığını da
Avukatınız yok mu ?

Tekrar mı evlendınzı hamilesınızde
Evet tekrar evlendim kızım yanımda simdide kardes bekliyoruz.
Ne kadar vicdansız bir eşiniz varmış 18 ay nasıl göstermedi çocuğunuzu size. Şimdi nasıl? Kendisi gelip görüyormu? Sizin tavrınız nasıl bu konuda?
maalesef cok acı cektirdi bize.su anda arayip sormuyor yillardir bir kere bile gormedi.kızımı doktor getirme diyene kadar psikiyatri uzmanina göturdüm.cok sukür basarılı bir ögrenci uyumlu bir cocuk.yaraladi bizi yaşananlar ama gecti çok şükür

Cnm barodan avukat isteyebilirsin sen davanı aç ama şahit bulman lazım yoksa eğer mahkemeye gelir boşanmak istemiyorum derse sende şahit bulamazsan çok uzar.Benim ilk evliliğimin bitmesi 3 yıl sürmüştü nerdeyse kimse şahitlik yapmak istemediği için ama şahit bulursan o istemesede 3 calsede biter diye biliyorum.Allah yardımcın olsun cnm

X