Eşim bütün maaşıyla altın alıyor fakir gibi yaşıyoruz

azethzo

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
158
38
23
Evleneli 7 ay oluyor eşim kazandığı bütün parayla altın alıyor çevremdeki herkes ne güzel birikim yapıyor diyor ama evde dolap bomboşken ben altını ne yapayım , ben konuşmaya çalışınca bağırıyor sanane işime karışma diyor ne yapacağımı şaşırdım gerçekten laftan da anlamıyor saçma sapan iş yapıyorsun deyince kavga çıkıyor ne yapacağım ben :KK43:

Evleneli 7 ay oluyor eşim kazandığı bütün parayla altın alıyor çevremdeki herkes ne güzel birikim yapıyor diyor ama evde dolap bomboşken ben altını ne yapayım , ben konuşmaya çalışınca bağırıyor sanane işime karışma diyor ne yapacağımı şaşırdım gerçekten laftan da anlamıyor saçma sapan iş yapıyorsun deyince kavga çıkıyor ne yapacağım ben :KK43:
Ee tüm gün aç susuz duruyor musunuz?

Sen çalışıyor musun? Muhtemelen sormuşlardır. Yarını düşün okey ama yarınlar da değil bugünlerde yaşıyoruz kardeş. Bugün yemedikten sonra yarın napalım. 😎

Sen çalışıyor musun? Muhtemelen sormuşlardır. Yarını düşün okey ama yarınlar da değil bugünlerde yaşıyoruz kardeş. Bugün yemedikten sonra yarın napalım. 😎
Hayır ben çalışmıyorum zaten yeni evliyiz kira derdi geçim sıkıntısı yok diye çalışmayı düşünmedim ama bunu hesaba katmamıştım

Tamamda bır aklı basında ınsan yokmu
Aılesı fılan uyarsın
Bırde bu adam evlenmeden once boyle degılmıydı
Bir anda değişmemiştir
İllaki belirti vermiştir
O nasıl ınsanmıs oyle
Yenı evlısın gezıp tozmadıktan sonra dıyecegım ama sız genel ıhtıyaclarıda karsılayamıyormussunuz

Bütün maaşla altın alıyorsa ev nasıl geçindiriliyor? Kafamda deli sorular
Evde sadece temel gıdalar var stok halinde onlardan başka bir şey alamıyoruz yanlış ifade etmişim bekarlığımda aldığım şeyleri giyiyorum herkesin için yoksul gibi eskilerle yaşıyoruz

Adama bak etrafta kiymetlimissss diye diye gezen gollum gibi......
En kötüsü bu evlilikte hiç bir değeriniz yok fikir bile alınmayan öylesine birisiniz.
Merhameti yok,bu kadın ne yer ne içer????? demiyor Evet yatırım güzeldir kötü gün için kenara atmak hoş bir meziyettir ama düzgün yaşamayı bile birlikte yaşadığı kadına layık görmeyen altın manyağı olmak tam bir saçmalık

Tamamda bır aklı basında ınsan yokmu
Aılesı fılan uyarsın
Bırde bu adam evlenmeden once boyle degılmıydı
Bir anda değişmemiştir
İllaki belirti vermiştir
O nasıl ınsanmıs oyle
Yenı evlısın gezıp tozmadıktan sonra dıyecegım ama sız genel ıhtıyaclarıda karsılayamıyormussunuz
Ailesinin haberi yok bana söyleme diye tembihledi ailesi köyden birseyler gönderiyor o yüzden saklıyor birikim yaptığını evlenmeden önce böyle değildi yada ben göremedim

Evde sadece temel gıdalar var stok halinde onlardan başka bir şey alamıyoruz yanlış ifade etmişim bekarlığımda aldığım şeyleri giyiyorum herkesin için yoksul gibi eskilerle yaşıyoruz
Evlendıgınızden beri nekadar biriktirdi
Yada şöyle sorayım para bırıktırıp ne yapmak ıstıyor
Arabamı alacak yada başka bırsey
Yanı bunun bı sonu varmı 😅

Evleneli yedi ay olduysa bekarken aldıklarını giymende sorun göremedim. Ben de mi fakirim yoksa 😂 parayı altına çevirmeden önce bir miktar ayırmalısınız market için en azından

X