Esim cocuk istemedigini soyledi..

5 yıllık flört sonrası, aşk evliliğinde maddi sıkıntı da yokken hemde ne sebeple bu kadar kavga ediyorsunuz.!? Evlilikte maddi sıkıntılar genelde diğer sorunları tetikliyor. Kocasına küsüp ameliyatı tabii ki ertelemeyin. Her şeyden önce can, sonra canan. Çocuk olsa da olmasa da.Ayrıca yaşınız nedir, 35 küsür değilseniz paniklemenize de gerek yok bence.

Safra kesemdeki tasin suan bana zarari yok tabi ilerde ne olur bilmiyorum sirf cocuk icin olucaktim ameliyat simdi esim.oyle soyleyince hevesim kacti ameliyatta olmak istemiyorum esimle konusmali miyim ne yapmaliyim
Hicbir korunma yonteminin garantisi yok belki korunurken hamile kalacaksın istemem diyen esin sevincten dört köse olacak ve aranizdaki hersey duzelecek bereketiyle gelecek bilemezsin bu sebeple önce ameliyatini ol herseyin basi saglik şu an zarari yok belki ilerde olacak? Önce ameliyatini ol sonrasi Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler

Merhaba sevgili hanimlar, oncelikle bir bucuk yillik evliyim agustosta 2 yil olucak. Esimle 5 yillik sevgililik doneminden sonra severek evlendik cocuklari cok seven birisi yegeni var onada deli olur cok sever beni sevdiginden de eminim. Benim safra kesemde tas var boyle hamile kalirsam hem.benim icin hem.bebek icin tehlikeli olurmus bu yuzden subat tatilinde prof. Bir hekimle gorustum esim yanimda yoktu doktor da ameliyat olup oyle hamile kalmami tavsiye etti bu yaz tatilinde ameliyat olucaktim. Esim son zamanlarda her gun yegenini arayip onunla.gorusuyordu bende birazda bizim cocugumuz icin cabalasan olmaz mi dedim esim de ben cocuk istemiyorum ki dedi bende neden cocuklari cok seviyorsun her gun yegenini ariyorsun dedim esimde evet cok seviyorum en yakinimda yegenim var cocuk olarak o yuzden her gun onla konusuyorum ama evliligimiz duzene oturmadi (maddi acidan cok iyiyiz) surekli kavga ediyoruz dedi. Bende inanilmaz uzuldum zatdn ameliyatim icin cabalamadigindan anlamaliydim ama anlamadim bu zamana kadar esimden bunlari duymak beni cok uzdu uykularim kacti hâl boyle olunca bende ameliyat olmaktan vazgectim ama esime bir sey soylemedim daha. Bende hemen yarin cocuk yapalim demedim.zaten ameliyat olayim sonra cocuk dusunelim demek istedim ama esim benden uzaklasip cocuk istemeyip her gun yegeniyle konusmasi cok canimi yakiyor ne yapayim bilmiyorum😔😔
Ne ıcın sureklı kavga edıosunuz.Bırde neden amalıatbolmaktan vazgecıosunuz.Gereklı bır amalıat bılıosunuz kı .Ilerlerse kötü .

Merhaba sevgili hanimlar, oncelikle bir bucuk yillik evliyim agustosta 2 yil olucak. Esimle 5 yillik sevgililik doneminden sonra severek evlendik cocuklari cok seven birisi yegeni var onada deli olur cok sever beni sevdiginden de eminim. Benim safra kesemde tas var boyle hamile kalirsam hem.benim icin hem.bebek icin tehlikeli olurmus bu yuzden subat tatilinde prof. Bir hekimle gorustum esim yanimda yoktu doktor da ameliyat olup oyle hamile kalmami tavsiye etti bu yaz tatilinde ameliyat olucaktim. Esim son zamanlarda her gun yegenini arayip onunla.gorusuyordu bende birazda bizim cocugumuz icin cabalasan olmaz mi dedim esim de ben cocuk istemiyorum ki dedi bende neden cocuklari cok seviyorsun her gun yegenini ariyorsun dedim esimde evet cok seviyorum en yakinimda yegenim var cocuk olarak o yuzden her gun onla konusuyorum ama evliligimiz duzene oturmadi (maddi acidan cok iyiyiz) surekli kavga ediyoruz dedi. Bende inanilmaz uzuldum zatdn ameliyatim icin cabalamadigindan anlamaliydim ama anlamadim bu zamana kadar esimden bunlari duymak beni cok uzdu uykularim kacti hâl boyle olunca bende ameliyat olmaktan vazgectim ama esime bir sey soylemedim daha. Bende hemen yarin cocuk yapalim demedim.zaten ameliyat olayim sonra cocuk dusunelim demek istedim ama esim benden uzaklasip cocuk istemeyip her gun yegeniyle konusmasi cok canimi yakiyor ne yapayim bilmiyorum😔😔
Kişisel algılamayın. Evliliği oturmamış insanların çocuk yapmama kararına çok katılıyorum bencede eşiniz böyle düşünüyosa demek ki oturmayan b şeyler var sizinde düşünmeniz lazım. Kaç yıl geçerse geçsin yaş kaç olursa olsum evlilik temelleri sağlam oturtulmamışsa o çocuk yapılmamalı

Sakın ihmal etmeyin ertelemeyin. Benim bir ay oldu safra kesemden ameliyat olalı. Oh be dünya varmış dedim. Agrıları çok zor diğer organlara da zarar veriyor. Çok geçmiş olsun
Ağrım cok şükür yok. Ben hem covid riskinden hem anesteziden cok korkuyorum. Ramazan sonrası düşünüyorum olmayı.

Eltim safra kesesinde taş olmasına rağmen hamile kaldı.korkunç bir 9 aydı. .yemek yiyemiyordu. 15 kilo verdi.sürekli ağrıları oluyordu..hiç gitmiyorsa haftada 1 doktora gidiyordu.ağrıları oluyordu.doğum yaptı.4 ay sonra ameliyat oldu..o 4 ayda da hergün ağrı yüzünden hastanedeydi..kesinlikle ameliyat olun. ..

Çocuk istesen de istemesen de ameliyatı ol bence. Çünkü o taşlar yarın öbür gün pankreas kanalını tıkayıp pankreas iltihabına yol açabilir. O da ciddi bir durumdur

Sen karinla ilgilenme. 5 yildir birliktesin 2 yildir evlisin. Neyi bekliyosun acaba.hayir taniyacagini tanimissin anlayacagini anlamissin. O zamn bosanalim de gitsin.cok sinir oldum kocaniza .
Hem sirf yegeninle ilgilen, cocuk olmasa nbile ameliyat icin destek olma. Ne ala memleket.
Ben sizin yerinizde olsam , hemen altinlarimi maltimlarimi birikmis parami bi yere saklarim. Ameliyatimi olurum. Sonda bir kez daha sorarim. Aslinda kafamda biter de benm neyse bi kere daha sorarim cocuk icin ne dusunuyosun. Halen evliligimiz oturmadi derse 7 senedir birlikteligimizde halen birseyleri oturtmaya gerek yok olmuyorsa ayrilalkim derr kesinlikle ayrilirdim.
Hoslanmadim kocanizdan.

Konu sahibi benzer durumlar yaşıyoruz bende 26 yaşındayım 1 yıl 7aydır evliyim eşim yeğenlerine ölür desem yeridir ama bu zamana kadar çocuk konusu açıldı mı istemiyorumlar havada uçuşurdu birgün ağır konuştum yavaş yavaş istemeye başladı erkekler korkuyor

Konu sahibiyle birlikte gidilmesi gerekiyormus gibi konusuyorsunuz da ben de dedim biz de bir tuhaflik mi var evlilik eskiyince icimiz mi gecmis acaba 😀
estagfurullah, annemle babam da birlikte gitmez ya da cocugu olan arkadaslarım falan, biz ikimiz de calısmıyoruz pek isimiz yok yani o yuzden bir sey oldugunda birlikte gidiyoruz birimizin isi olur o tek gider yani illa gelicem diye de kasmaya gerek yok tabii zorluk olacaksa. konu sahibi destek beklemis esinden o yuzden dedim

Ama sorun yeğeniyle hergün konuşması değil sizin tartışmanıza sebep olan şeyler..
Evliliğinizde gözardı ettiğiniz sorunlar ...
Eşiniz birazda haklı ,

Sizin ameliyatıniza özel adamın ne yapması gerekiyordu ben bunu anlamadım. İçten içe yeğenine gösterdiği ilgiyi kiskanmissiniz. Doktora yalnız gittim diye sitem etmişsiniz. Doktora eşlik etmelik bı durumunuz yok ki. Evet burda çoğu kadın gibi siz de bencilce anlaşamadığiniz evliliğe çocuk yapma derdindesiniz kocanizi takdir ettim.

Ne guzel işte. Her erkek bu kadar akli başinda olsa keşke, niye uzuluyorsunuz? Zamani gelince olur. Koşullara bakmadan sirf cocuk seviyor diye cocuk yapmak cidden asiri sorumsuz bir davraniş.

Safra kesesi ameliyatınızı ön plana alın, kendi sağlığınızı düşünün. Korkup büyütülecek bir ameliyat değil, basit bir operasyon. Çocuk meselesiyle bu konu bağımsız ilerlemeli. Çocuk istediğim için ameliyat olmalıyım biraz nasıl desem yanlış anlamayın ama kaprisli bir yaklaşım. Bir haftada toplarsınız kendinizi. Pankreatite çevirirse anında ameliyata gitmeniz gerekir.

X