Eşim evden kovdu üstelik hamileyim

Miradrm

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
56
-4
33
Merhaba arkadaşlar,
Devamlı burdan konulara bakıp okurdum. Şimdi ise kendi konumu yazıyorum. Çünkü hiç güvenebileceğim dertleşeceğim kimsem yok. Dün akşam eşimle tartıştık, fazla üstüne gittim. Ama onda beğenmediğim şeyleri söyledim. O da bana biz anlaşamıyoruz boşanırız dedi direk. 1.5 yıldır evliyiz. Ve 8 haftalık hamileyim. Sonra gelip eşyalarını topla yarın git bebeğide aldırırız dedi. Ben hiç birşeye cevap vermedim. Evden ayrılmadım. Öylece duruyorum. Çok bunaldım. Herşeyime karışıyor ve hiç biryere göndermiyor. Hep onun istekleri..

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Devamlı burdan konulara bakıp okurdum. Şimdi ise kendi konumu yazıyorum. Çünkü hiç güvenebileceğim dertleşeceğim kimsem yok. Dün akşam eşimle tartıştık, fazla üstüne gittim. Ama onda beğenmediğim şeyleri söyledim. O da bana biz anlaşamıyoruz boşanırız dedi direk. 1.5 yıldır evliyiz. Ve 8 haftalık hamileyim. Sonra gelip eşyalarını topla yarın git bebeğide aldırırız dedi. Ben hiç birşeye cevap vermedim. Evden ayrılmadım. Öylece duruyorum. Çok bunaldım. Herşeyime karışıyor ve hiç biryere göndermiyor. Hep onun istekleri..
e bu adam bi gecede mi böyle oldu? niye çocuk yaptınız bu adama?
ayrıca kendi gitsin terbiyesiz.yok mu senin ailen gelsinler şunun ağzının payını versinler sen baş edemiyorsun.

Ailem aslında hep arkamda daha öncedende tartıştık annemin evine gitmiştim geldi aldı ama ailem ona söyledi bir kez daha olursa kızımızı alırız diye

Hep onun dediğinin olmamasi gerektiğini hamile halinle deģilde öncesinde hatirlatip cözümleseydiniz daha mantikli olurdu.
Arap sacina döner bundan sonrasi.

çok inatçı hiç birşekilde çözümleyemiyorum. Ne söylediysem tersini söylüyor bana benimle inatlaşıyor sonra kavgalarımız çıkıyor

çok inatçı hiç birşekilde çözümleyemiyorum. Ne söylediysem tersini söylüyor bana benimle inatlaşıyor sonra kavgalarımız çıkıyor
Bebiş olmadan sorunlarinizi cozseydiniz daha iyi olmazmiydi.
Bazi şeyler hemen hallolmaz.Zaman alir.
Esinizi bilerek evliliginize bi cocuk dunyaya getirmeye niyetlenmişsiniz. Bundan sora bence dişinizi sıkın sakin zamanlarda halletmeye calisin. Zaten yeni evlisiniz
Yani cok muhim olsaydi sorunlariniz bunu dusunmeye firsatiniz kalmazdi

3.5 yıllık evliyim tedavi sonucu gebe kaldım. Tedavi için 2 yılda üç defa ilaçlar aldım zorluklar çektim AMA şunu halen çok net diyebilirim ki şimdiki evliliklerde yüzde 90 ilk yıl büyük sorunlar yaşanıyor. Karakter çatışması, yetiştirme farklılığı gibi bir sürü etkenle zor geçiyor. Bizde yaşadık ve dönüp baktığımda ilk yıl hamile kalmış olsam boşanmıştık. Bunu kendi de söylüyor o kadar tedaviye o kadar beklemeye yinede iyiki ilk yıl bebeğimiz olmamış. Oturmamış rayına girmemiş evliliğin üzerine başlı başına ayrı bir sorumlulukla bebeğinde olması işleri daha zora sokuyor. Şimdi yeni evli arkadaşlara söylüyorum eğer kavgalarınız varsa aman ha oturmadan yapmayın.

Bebiş olmadan sorunlarinizi cozseydiniz daha iyi olmazmiydi.
Bazi şeyler hemen hallolmaz.Zaman alir.
Esinizi bilerek evliliginize bi cocuk dunyaya getirmeye niyetlenmişsiniz. Bundan sora bence dişinizi sıkın sakin zamanlarda halletmeye calisin. Zaten yeni evlisiniz
Yani cok muhim olsaydi sorunlariniz bunu dusunmeye firsatiniz kalmazdi
Doğru diyorsunuz aslında. En büyük sorunumuz bu. İsteklerimiz

Adi herif!
Karnı burnunda kadın.(Bir nevi ona mecbursunuz. )
Sizi bu halinizde üzen bir adam,kucağınıza çocuğunuzu da alsanız ezip,üzecek.
Sineye çekerseniz,onun dediklerini yapmış olacaksınız.
Doğurursanız,şimdi bile sırtını dönen,doğmamış çocuğundan ve hamile eşinden vazgeçen adam baba da olsa sizi yarı yolda bırakır.
Büyüklerinizle konuşun.Kararınızı ona göre verin.

3.5 yıllık evliyim tedavi sonucu gebe kaldım. Tedavi için 2 yılda üç defa ilaçlar aldım zorluklar çektim AMA şunu halen çok net diyebilirim ki şimdiki evliliklerde yüzde 90 ilk yıl büyük sorunlar yaşanıyor. Karakter çatışması, yetiştirme farklılığı gibi bir sürü etkenle zor geçiyor. Bizde yaşadık ve dönüp baktığımda ilk yıl hamile kalmış olsam boşanmıştık. Bunu kendi de söylüyor o kadar tedaviye o kadar beklemeye yinede iyiki ilk yıl bebeğimiz olmamış. Oturmamış rayına girmemiş evliliğin üzerine başlı başına ayrı bir sorumlulukla bebeğinde olması işleri daha zora sokuyor. Şimdi yeni evli arkadaşlara söylüyorum eğer kavgalarınız varsa aman ha oturmadan yapmayın.
çok haklısınız ama benim yaşım 30 eşimin 37 1.5sene bekledik zamanı diye düşündüm

Adi herif!
Karnı burnunda kadın.(Bir nevi ona mecbursunuz. )
Sizi bu halinizde üzen bir adam,kucağınıza çocuğunuzu da alsanız ezip,üzecek.
Sineye çekerseniz,onun dediklerini yapmış olacaksınız.
Doğurursanız,şimdi bile sırtını dönen,doğmamış çocuğundan ve hamile eşinden vazgeçen adam baba da olsa sizi yarı yolda bırakır.
Büyüklerinizle konuşun.Kararınızı ona göre verin.
nasıl yani aldırın mı diyorsunuz anlamıyorum.

Bebegi Aldiririz. Yahu bu kadar kolay mi ne bicim bir vicdan bu. Esinizde vicdan diye birsey yok bence. bosanmak istemesni gectim insan kendi canindan olana nasil kiyar Allah akil versin .

Aslında kavgalaramız yoktu en son 7 ay önce tartıştık. Alttan alan benim gerçi belki bu yüzden oluyor eşim sinirli biri inatçı aynı zamanda istediği birşey olmayınca sıkıntı çıkartıyor herşeyi harcıyor sonra üzülüyor pişman oluyor ben de hala çözemedim bilmşyprum kafam karışık bir yanım bırak diypr bir yanım yuvanı dağıtma diyor

Hayir ben oyle birsey demem.
Bunlari bilerek hamile kalmissiniz.
Esiniz yaptiği kesinlikle cok hadsiz.
Bir daha o evden siz cikmayin.
Ve kavga aninda iki taraftan biri daha sakin olsun hamilesiniz sonucta.
Sakinlesince konuşun
Birbirinizi aşagilamadan isteklerinizi oturup guzelce konuşun. Madem hersey bu sekilde gelisti.
Aileleri karistirmayin
Evi terkedip durmayin. Once ne yapacaginiza karar verin
Belliki sinirle soylenmis birseyler. Ciddi soylendigini düsünmedim

Hayır tabii ki.Aldırın demiyorum. Hayatınızdan birinin defolup gitmesi gerekiyorsa o da çocuğu aldıralım diyen adam olmalı.
Aileniz arkanızda olur mu?Büyüklerinizle konuşun derken kastettiğim,boşanırsanız bebeğinizi büyütürken aileniz destek olur mu?Bunu öğrenmek istedim.

X