Eşim evi terk etti ama boşanalım demedi..

Çocuğumu dövdürmefim kalkıştı bir iki sefer araya girip engelledim.kavga ettik ben şidddete çok karşiyim kırmızı çizgim bunu bildiği için yaptı zaten beni kışkırtmak için.
Dovdurmeseniz ne olacak çocuğunuz o travmayı yaşadı mı? Yaşadı. Her gün babası gelince parka gönderiyormussunuz kızınız anlamıyor mu sanıyorsunuz niye o saatlerde her gün gönderiyorsunuz? Asıl ben sizin 1-2 defa olmuştur- ki bence en az 5tir- onda da engelledim deyip bu kadar küçük görmenizi. Tabii ki hepimiz hatalar yaptık ama çocuklarımızı bu hataların içine çekmemeye gayret ettik. Sizin hata dediginiz şey sadece sizi değil korumak zorunda olduğunuz çocuklarınızı da çok etkiliyor.. ve bizden bekliyorsunuz ki yaa olur öyle şeyler boşver dememizi. Demezsek de egolu oluyoruz aklı başında değil.. ki eşiniz evden gitmese daha uzun süre çocuğunuza yasatacakmissiniz o travmayı belli..

Son 1-2 aydır böyleydi zaten tavrımi da koydum.Çocugu her gün değil tartiştiğimiz zamanlarda yolluyordm.Ayrica parka değil sitede yaşıyoruz kameralı ve güvenliği olan bir site evimin tam önünde park var .diğer komşuların çocukları akşama kadar dışarda ben 1-2 saatliğine yolluyorum ki balkondan sık sık bakar kiminle oynadğni bilirim.

Off adam çok sıkıntili ya,ben 2 çocuga cok üzüldüm.bundan sonra hayatinizi nasil guzellestirebilirim diye bakin bence,o adamdan da kurtulun çok sıkıntıli ,ayaklarinizin ustunde durup cocuklariniza mutlu bi hayat verin.kafalariniz kesinlikle uyusmuyo esinizle ,ama hayatin sonu degil hicbirsey ,herseye yeni basdan başlanabilir

Kesinlikle katılıyorum.
Bu nedir böyle ya.
Yazık o çocuklarda bu anneyi görüp tüm kadınlar böyledir diye düşünerek büyüyor.
Kadın profili anneleri olacak.
Tüm kadınları anneleri gibi sanacaklar.
Kadınlık onurunu geçtim...insanlık onuru denen birşey var.

Esinin boşamaya niyeti yok

Sadece çocuklarınıza üzüldüm psikolojik olarak onları mahvetmişsiniz çok yazık gerçekten ömrü boyunca unutmucaklar bu yasanilanlari sayenizde yazık

Ablacim ne kdr uzun yazmissin ilk defa bir konuyu yarım yarım okudum.. okurken boguldum.

Evi terketmek bosanma sebebidir.

Abin hep destek olmus sana, o olmasa daha zorda kalirdin. Iyi ki abin var.

Surekli boşanalim, boşanacagim,boşanalim madem.. bu laflari cok kullanmissiniz karsilikli,inandiriciligini kaybetmis..
"Boşanma" kelimesi geciyorsa ikiletmemeliydiniz.

Babasiz buyumekle dayakla gecen cocukluk arasinda coookkkk fark var. Ayni sey degil bunlar, kıyas bile yapman talihsizlik.

Bir insanin 7 si neyse 70 i de odur. Kendi ezikligini,kiskancligini seni doverek baskilayan bu adma niye tahammul ediyorsun hala?

Cocuk yapman bile hata olmus, ama o cocuklarin yaşayacak hakkı varmis demek ki. Allah istemese olmazdi.

Ozet olarak, şu ölü topragini ustunden et. Cocuklarina sahip cik, kendini ve cocuklarini kurtar o evden.
Daha neyi bekliyorsun ki, dayak,hakaret,kiskanclik, psikolojik siddet, degersizlestirme,sevgi saygi guven in olmadigi bir evlilik. Daha ne gelmesi gerekiyor basiniza? Can guvenliginiz bile yok.

Bol keseden atmiyorum, ben de bosandim. 6 yillik evliydim, cocuklarim da vardi ustelik.
Senin cektiklerini cekmedim inan.
Oldurmaya calismanin manasi yok.
Olmuyorsa bitmistir, bundan sonra ne yapabilirim diye dusun buna odaklan cocuklarin icin.
Ben gidiyorum diyenin paçasına yapisip yalvarmanin manası yok..
Kendini acilen toparla

Abooo öylr şeyler mi olmuş ben hepsini okumadım hep klasik hikayelerHerkes buraya gelip gelip okuyor ama kimse akıllanmıyor ne iş ben anlamadım

hepsini okuyamadım ama şunu söyliyeyim ilişkin toksikleşmiş.sende alışmışsın kendine neden bunu yapıyorsun?yazdıklarından güçlü bir kadın olduğunu hissettim.çalılıyorsunda,çocugunda var ve herşeyi çabucak kapıyon!!bu adamı seviyo musun sevmiyonmu anlamadım.sen önce kendini dinle sen ne istiyon?

Bu narsist boyutların da ki adama iki çocuk fazla değil mi bacım? Kendi ayaklarınin üstünde duran bir kadın olarak boşan der ve susarım

Bu narsist boyutların da ki adama iki çocuk fazla değil mi bacım? Kendi ayaklarınin üstünde duran bir kadın olarak boşan der ve susarım
Evet arkadaşım çok güzel bir tespit yapmışsın bu adam tam anlamıyla narsist biri.Kendi ayaklarımın üzerinde durabildiğimde ilk işim ondan boşanmak olucak.Şuan kpss ve DGS ye hazırlanıyorum planım hayalim 2 sene içinde atanmak ve boşanmak..

Merhaba naptiniz bosandinizmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…