Eşim evimizi habersiz satmış

Aasslliimm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
210
28
32
Merhaba arkadaşlar. Ben eşim 1 ay önce kanserden vefat etti. Vefatından sonra öğrendim ki hastane masrafları için evimizi satmış. 2 çocuğumla ortada kaldım. Kiraya çıksam karşılıycak bi gelirim yok. Ev almam lazm bankadan kredi çekmek çok zor ve faizler çok yüksek. Benim gibi olan var mı yardımcı olun lütfen

Basiniz sagolsun.Bunlari anlatip sizi uzmek istemedi buyuk ihtimalle iyilesince tekrar aliriz diye dusunmustur.Allah yardimciniz olsun.devletin yardimlarini bi arastirin

Başınız sağolsun. Çok kötü bir durum. İnsan o durumdayken bana nolur nolmaz diyip evi elinde size ve çocuklarına güvence olarak tutması lazımken evi satması baya kötü olmuş 😔
Anne babanızın yanına gitme şansınız yokmu? Ayrıca evler şuan çok para hepsini hastaneye vermiş olamaz? Kalan para nerede?

Başınız sağ olsun, kira ödeyebilecek geliriniz yoksa , ev almam lazım diyorsunuz ama krediyi nasıl ödeyeceksiniz ki ?

Eşiniz sağken , hastahane masraflarının nasıl veya ne ile ödendiğini farketmediniz mi hiç?

Şimdilik aile evi, sonrasında da iş bulup hayata devam edeceksiniz bir şekilde mecburen.

Vefat etmiş bi şey de demek istemiyorum ama çoluk çocuğunun sokakta kalacağını bile düşünmemiş ne denebilir ki. Geliriniz de yokmuş üstelik. Pes sadece..
Aileniz var mı? Çocuklar kaç yaşında?
Vefat etmiş bi şey de demek istemiyorum ama çoluk çocuğunun sokakta kalacağını bile düşünmemiş ne denebilir ki. Geliriniz de yokmuş üstelik. Pes sadece..
Aileniz var mı? Çocuklar kaç yaşında?
Annem yok babam amcamlarla bir oturuyor. Gerçekten beni de geçtim çocuklarını nasıl dğşünmedi ya hayret

Başınız sağolsun. Çok kötü bir durum. İnsan o durumdayken bana nolur nolmaz diyip evi elinde size ve çocuklarına güvence olarak tutması lazımken evi satması baya kötü olmuş 😔
Anne babanızın yanına gitme şansınız yokmu?
Annem vefat etti babmda amcamlarla beraber yaşıyolar. Arkmdan kardeşiyle ne planlar kurmuşlar ev bana kalmasn die çocukları hiç düşünmemişler

Kardeşine mi satmış peki..hemen satışın iptali davası açsanız
Kardeşine satmş ben kardeşiyle knultm. Anlaşalm senle dedi avukat fln uğraşıp kçtü olmayalım zaten borçlarınız vardır. Hastane masrafları var hepsi belgeli bunları ispatlarm sen zaten bişey alamsssn dio

X