Eşim hayatimda başkası olduğunu düşünüyo

Genelde kendileri yaptıkları zaman karşı tarafa bu şekilde baskı yapıyorlar suç bastırmak için

Yani ben wp'den mesaj gelmedikçe girmiyorum. Ama orayı instagram gibi kullanan insanlar var. Durum falan atıyorlar (ki bence çok saçma da neyse) Hiçte merak edip bakmam kim ne durum atmış diye. Ama ben merak etmiyorum diye başkalarının da etmeyeceği anlamına gelmez tabi ki. Onlara bakmışta olabilirsiniz neden akşına hemen başka şeyler gelmiş ki eşinizin?

Yani kendimi guvene alinca evi terketme ve bosanma davasi acma dusuncesi icerisindeyim peki evi ter etmeden nasil ne yapabilirim ayni evin icerisindeyken mi bosanma davasi acmam gerekiyo kusurlu sayilmam icin

Yani kendimi guvene alinca evi terketme ve bosanma davasi acma dusuncesi icerisindeyim peki evi ter etmeden nasil ne yapabilirim ayni evin icerisindeyken mi bosanma davasi acmam gerekiyo kusurlu sayilmam icin
Bu adımları atmadan önce bir avukattan danışmanlık almanı tavsiye ederim. Avukatsız boşanmayı düşünsen bile başlangıçta doğru bir yönlendirme için danışmanlık alarak her türlü adımını planla. Emin ol hiç aklına gelmeyecek konularda seni uyaracaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…