Eşim her hafta sonu gezmeye gidiyor 😖

Korona olmasa Sizde ailenizle plan yapın derdimde,sizi üzmek için yapıyor olabilir zayıf noktanızı bulmuş,ben olsam en iyisini yapıyorsun bende (annemlerle ,arkadaşlarımla,akrabalarımla)şuraya gidecektim bu hafta ,senide haftasonu yalnız bırakmak istemiyordum sevindim plan yaptığına derdim.bende rahat rahat giderim derdim. Kayınvalide ayrı bir olay zaten ,
Böylesi anamla gez o zaman sen der.

Yalnız ne biçim adam bu evli ve iki bebeği olan bir erkek nasıl bötle üniversitede gibi rahat bir şekilde gezip tozabiliyor

Sorunlarinizi anlatip bosanmak istediginizi soyleyin. Sizi seviyorsa duzelecektir. Sevmiyorsa da bosanirsiniz cocuklara bir faydasi yokmus zaten nafakasini oder.

Cocuklar onunda cocugu biraz sikayet edin hafta sonu basinda dur cocuklarin biraz dolasayim aklim basima gelsin deyin o plan yapmadan siz kuzenlerinizle randevu yapin bazen insanlara sadece ayna olmak lazim yoksa anlamazlar
😄Bi gün biri benim konumu da hortlatır mı ki diye hep bekliyordum, içten içe de istiyordum çünkü sorunlar yumağı gibiyim hiç çözemiyorum kendi sıkıntılarımı, iyi geliyor başkasından duymak, anlaşılmak. Çok teşekkür ederim, evet gerçekten rahatsız olduğum bişeyi söylemeyince rahatsız olduğumu bilemez de bende de uslup sıkıntısı var bekarken böyle değildim evlendim kaynana derdi çekince sinir hastası gibi bişey oldum aşırı sinirleniyorum çok büyük tepki veriyorum, diyeceğimi sakince desem çok iyi olacak ta öfke kontrolünü sağlayamadım bi türlü

Sorunlarinizi anlatip bosanmak istediginizi soyleyin. Sizi seviyorsa duzelecektir. Sevmiyorsa da bosanirsiniz cocuklara bir faydasi yokmus zaten nafakasini oder.
Boşanmaya konuyu getirdiğim zaman çok kızıyor, hatta benden soğuyor ama çocuklar için boşanmak istemiyor o da. Bizi ne toparlar bilmiyorum o da ben de hatalı davranıyoruz birbirimize. Ben ani sinirlenip ağır konuşuyorum ona, o da bana karşı düşüncesizlik yapıyor, değer vermiyor zaten ondan bu hale geliyorum galiba. Şimdi boşansam yine sıkıntılı bi hayat sürcem, bundan çok mutlu bi hayatım olmucak, çocuklarımın bi yanı da hep eksik yarım kalacak. Eşimi eskisi kadar sevmiyorum hem de hiç, ama düzelir mi sever miyiz birbirimizi bilmiyorum bu saatten sonra. Kalbim bin parça.

Dışarıdan baksak ne degisecekki esin degismedikten sonra.Gezilecekse beraber gezersin...Hatta aradada çocukları kv bırakıp eşinle başbaşa çıkabilirsin...Ama esin yok diyorsa buradaki üyeler ne yapabilir onu anlamadim
Benden çok daha akıllı, farklı düşünebilen biri çıkar da yazar ümidiyle anlatmıştım. Ne yapabilirler ben de bilmiyorum bişey yapamasalar bile beni tanımadıkları halde benle dertleşip benim derdimle dertlenen, beni anlayan insanlar olduğunu görmek beni rahatlatıyor mutlu ediyor. Çevremdekilere sürekli dert yanmak istemiyorum burası da bir derdim var bölümü, derdimi döküyorum işte

Tanımadığı halde, hiçbir çıkarı olmadan, derdine çözüm bulmaya çalışan, teselli veren, insanın yaralarına ilaç olan insanlar var burda canım onlar benim 🙂🥰

Bosanma hemen agza alinmamali bence sorunlari anlatip cozum bulmayi teklif etse daha iyi daha oncede konu sahibine yazmistim hafta sonu kendide plan yapsin biraz cocuklari babayada yuklesin yani bosanmak her seyi denedikten sonra son care olmali

X