eşim için mesleğimi bırakıp ülke değiştirdim

Üşenmedim googleden baltım ve sayenizde bir terim daha öğrendim; sixpack. Bilmeyenlere kolaylık olsun erkekteki göbek kısmının baklava şeklinde kaslı olmasıymış.

Diyelim ki yanlış yapmışsınız kariyerinizi seçin dedik ne yapacaksınız peki hamilesiniz de bırakıp gidecek misiniz? Bir yol seçtiyseniz eğer en azından o yolda doğru ilerlemek için uğraşın. Kötü yanlarını düşünmekten ziyade ben bunu seçtim evet artık burada mutlu olacağım bi şeyler başaracağım diyin. Araf sizi delirtir :)

Herkese merhaba kızlar, ben türkiye’de bir buçuk yıllık avukattım, yabancı bi şirkette dış ticaret avukatı olarak başlamıştım ve daha ilk işimdi, başarılı bir öğrenciydim hayatımın her aşamasında, kariyer benim için hep önce gelir(di). kariyerim sayesinde çalışıp avrupa’da bir şehirde hayatımı idame ettirmek istiyordum. normalde bende olmamasına rağmen gümrüğe takılmış bir tırın incelemesi verildi, şirketim plastik firmasıydı. eşimle orda tanıştım. sixpackli yakisikli biriydi. o gün işlemleri hallettikten sonra(gümrüğe takılan onlara gönderilen tırdı) numaramı istedi verdim müşterilere veriyoruz genelde, bana mesaj attı hala türkiye’deyim kahve içmeye ne dersin? diye
ben de etkilendim yakışıklıydı filan kabul ettim. iletişim dilimiz ingilizce eşim ingiltere’den. o gün baya sohbet ettik zaman nasıl geçti anlamadık, bileti ertesi güneydi, uzattı üç gün sonraya, biz her gün buluştuk. neyse döndü ingiltere’ye bana yine mesajlar attı. ben pek oralı olmadım açıkçası mesafeler olunca. yine türkiye’ye gelmiş bana yazdı istanbul’dayım istersen ankara’ya gelirim diye, ben de olur gel dedim ama gerçekten ayıp olmasın diye gülüp eğlenmenin hatrına. ankara’da 1 hafta kaldı biz her gün buluştuk bu sefer benim de içimde değişik hisler olmaya başladı beğenmenin dışında. giderken evlenmek istiyorum seninle dedi çok şaşırdım ama içten içe de çok sevinmiştim. çünkü eğlenebildiğim bir adamla evleneceğim istersem hem de ingiltere’ye gideceğim en kısa yoldan, yorulmadan. bilmiyorum bu beni fazla pazarlıklı birisi yapar mı! ama gerçekten bu iki yolu da düşündüm o an. gülümsedim “bakalım” dedim. cevabını heyecanla bekleyeceğim dedi. heppp konuştuk her gün evlenecek misin diye soruyordu, sevgili de olduk, 2. ayın sonunda evet dedim evleneceğim. direkt türkiye’ye geldi ankara’da evlendik her şey 3,5 ay içinde oluverdi. ailem şoka girdi, halalarım küstü(şu an iyiyiz). 3 ayda vizem çıktı birden kendimi ingiltere’de buldum. eşime aşığım gerçekten onu seviyorum. ve şu an 2 aylık da hamileyim. havalara uçuyor o ama ben işimi kariyerimi yüksek lisansı yarıda birakıp geldim buraya, hem güzün gel burukluk oldu, geldikten hemen sonra değil ama hamileliği öğrendikten sonra boşluğa düştüm. denklik için eğitime burda bi müddet devam edecektim o da olmayacak sanırım hamilelik emzirme derken. ha bir de asıl benim için önemli konu da şu eşim sürekli öpüyor beni elimden tutup yatağa götürüyor kendimi seks işçisi gibi hissediyorum, biliyorum normalde böyle olmamalı, sevinmeliyim ama seks sırasında bile ingiltere’deki denklik okuluna gidip gidemeyeceğimi düşünüyorum.. eşimin ailesi bana tapıyor resmen bir dediğim iki olmuyor, evimiz bahçeli türkiye’de ailemden görmediğim imkanın yüz katını burda gördüm, eş mi iş mi ikileminde kalmaya başladım.. çalışmama izin verilmiyor hamile olduğum için ve eşimin durumu çok iyi olduğu için. sizce nankörlük mü yapıyorum? benim kariyer hakkım yok mu?
Abla helal olsun bulmuşsun😂 ingiliz kocayı bunuyosun .ne guzel libidoda yuksek maddi imkanlarda rahat .daha ne istiyosun ,kasma kendini her sey yoluna girer.
Allah banada sendeki gibi sans versin ☘️

X