EŞİM İLE VAR OLAN SORUNUMUZ

onu da denedim biliyormumusunz 1 hafta değilde 5 gün almadım o zmanada insanlıktan çıktım resmen :deli:
evimde rhat rahat her defasında bu muhabbet olmadan duş almayı çok özledim :KK43:

O zaman eşinin bilinçaltı çok ilginç çalışıyor.
Sordun mu, neden özellikle duştan sonra diye ?

Eşiniz değişime açık bir insansa hislerinizi anlattığında anlayış gösterir.
Bir orta yol bulacaksınız
Ona seçenek sunun
İlişki istiyorsa size ev işlerinde ve çocuk bakımında yardım etmesini, çünkü yorulduğunuz için ilişki istemediğinizi söyleyin
Yükünüzü hafifletsin
ev işlerine evde olduğu zamanlarda destek oluyor cocuklada ilgilenir
zaten hafta içi işten geç geliyor o zamana ben herşeyi halletmiş oluyorum yemek cocugun karnını doyurma ev toparlama vs
bu seferde yardm ediyorum daha napyım der çünkü ediyor gerçekten

2 gün iyiymiş ya bence 😂😂😂😂🔫

Azı karar çoğu zarar demişler , eşiniz genelde de istedği olmayınca agresifleşen bir tip midir?
Yoksa sadece bu konuda mı?

2 gün iyiymiş ya bence 😂😂😂😂🔫

Azı karar çoğu zarar demişler , eşiniz genelde de istedği olmayınca agresifleşen bir tip midir?
Yoksa sadece bu konuda mı?
normalde istediği olmasa bile bunu bize pek yansıtmaz içinde yaşar herşeyi
tamam sus sen haklısın öyle olsun der geçer ama bu konuda bir canavar kesiliyor sanki bagırmalar çağırmalar ağır sözler iyice itici gelmeye başladı bana bu durum. artık içimden gelmiyor o böyle yaptığı için

ev işlerine evde olduğu zamanlarda destek oluyor cocuklada ilgilenir
zaten hafta içi işten geç geliyor o zamana ben herşeyi halletmiş oluyorum yemek cocugun karnını doyurma ev toparlama vs
bu seferde yardm ediyorum daha napyım der çünkü ediyor gerçekten
O zaman siz ev işinde kendinize çok yükleniyorsunuz.
Daha az temizlik yapın mesela
İşiniz nedir çok mu yorucu bilmiyorum ama ya da enerji için takviye alabilirsiniz

O zaman siz ev işinde kendinize çok yükleniyorsunuz.
Daha az temizlik yapın mesela
İşiniz nedir çok mu yorucu bilmiyorum ama ya da enerji için takviye alabilirsiniz
ya aslında sorun benm yorulmam değil
kafa sıkıntım bir hayli fazla ailevi nedenler vs vs.. hem bunların hiç biri olmasa bile bu kadar sık 7 yıllık bir evlilikte normal gelmiyor bana
insan bıkıyor artık bir süre sonra bir görev gibi oluyor bitsede kurtulsam mantığı ile yaklaşılıyor benm derdim tam da bu aslında beni çok bunaltıyor

Siz seks robotu değilsiniz, istemediğiniz halde iki günde bir veya her gün eşinizle seks yapmak zorunda değilsiniz. Eşiniz konuşmaktan anlamiyosa sert bir şekilde ültimatom verebilir ve uzun bi süre tavır yapıp sevismeyebilirsiniz bence. "Ben senin seks robotun değilim ve istediğin kadar bağırıp cagir, kendim istemediğim sürece seninle ilişkiye gitmiycem" gibi. Sadece bunu söyleyin ve daha da cevap verip polemiğe girmeyin mesela. Bi de böyle deneyin ama kararlı olun

ya aslında sorun benm yorulmam değil
kafa sıkıntım bir hayli fazla ailevi nedenler vs vs.. hem bunların hiç biri olmasa bile bu kadar sık 7 yıllık bir evlilikte normal gelmiyor bana
insan bıkıyor artık bir süre sonra bir görev gibi oluyor bitsede kurtulsam mantığı ile yaklaşılıyor benm derdim tam da bu aslında beni çok bunaltıyor
Valla bence iki günde bir oldukça normal
Sizin problem yorgunlukta değil cinsellikten soğuma gibi sanki
Bunun için bir jinekologla görüşebilirsiniz
Çünkü iki günde bir normal

bu yoruma gerçekten çok güldüm sabah sabah iyi geldi :KK70: sinirden başım ağrıyordu zaten uykuzdm aynen kesin bu kafadan gidiyor.
Peki kendi ne siklikta duş aliyor? Neden senin aldigin duş sayisiyla paralel gidiyosunuz? Kosullu sartlanma olmus adamda, psikologa falan mi gitseniz aceba, adam Pavlo nun kopeene donmus cunku, zil caldi, et gelsin, et vermedi, git isir

Siz seks robotu değilsiniz, istemediğiniz halde iki günde bir veya her gün eşinizle seks yapmak zorunda değilsiniz. Eşiniz konuşmaktan anlamiyosa sert bir şekilde ültimatom verebilir ve uzun bi süre tavır yapıp sevismeyebilirsiniz bence. "Ben senin seks robotun değilim ve istediğin kadar bağırıp cagir, kendim istemediğim sürece seninle ilişkiye gitmiycem" gibi. Sadece bunu söyleyin ve daha da cevap verip polemiğe girmeyin mesela. Bi de böyle deneyin ama kararlı olun
gerçekten şu an anlamışsınız beni benm derdim bu aslına.. istemiyorum yani bunalıyorum artık duşa gireceğim zaman her zaman bu yük oluyor üzerimde sanki sipariş verilir gibi tövbe tövbe.. şimdi konuşmuyor benmle akşam karşıma alıp sert konuşacağım böyle umarım düzelir yoksa iyice sogumak üzeryim

Valla bence iki günde bir oldukça normal
Sizin problem yorgunlukta değil cinsellikten soğuma gibi sanki
Bunun için bir jinekologla görüşebilirsiniz
Çünkü iki günde bir normal
Herkesin normali farkli ama, bi de goreve donusurse, dus aldim simdi mecbur sevisicem kafasiyla insanin isteyecegi varsa da istemez bi sure sonra

İki günde 1 defa normal ama bana normal çünkü şuan çalışmıyorum. Zorlanmıyorum.

Hem çalışıyorum hem de her gün sevişiyorum diyen varsa gelsin elini öpeyim.
evet belki normaldir fakar karşındaki insan istemiyor yada daha az sıklıkla istiyor ise buna saygı duymak gerekmez mi
banyoya gireceğim zaman hep bu yük var üzerimde banyodan bile sogudum artık yapmak istemiyorum yani kirli durmak daha iyi geliyor şu an.. bunaldım gerçekten :KK43:

Herkesin normali farkli ama, bi de goreve donusurse, dus aldim simdi mecbur sevisicem kafasiyla insanin isteyecegi varsa da istemez bi sure sonra
evet evet benm sorunum bu.. her banyodan sonra illaki giidlecek ya yanına bu yüzden insan istemiyor görev gibi geliyor.. işkence oluyor diyorum ya banyo yapmak istemiyorum artık zevk almiyorum yaptğım banyodan bile her banyoda sırtımda kambur gibi bu yük çok sıkıldım :KK43:

evet evet benm sorunum bu.. her banyodan sonra illaki giidlecek ya yanına bu yüzden insan istemiyor görev gibi geliyor.. işkence oluyor diyorum ya banyo yapmak istemiyorum artık zevk almiyorum yaptğım banyodan bile her banyoda sırtımda kambur gibi bu yük çok sıkıldım :KK43:
Bence ciddi tepki ver, anlasin artik böyle devam etmeyecegini

Böyle bi baski olamaz gercekten, duş aldim diye istesem de istemesem de sevisicem, yok öyle bi dünya, sisme kadin degilsin
evet tamam duş aldım ama istemiyorum yani zorla mı.. dün gerçekten duşumu aldım evi topladım uyudum geldi kavga çıkardı.. benim derdim bu aslında ve siz tam olarak anladınız gerçekten peki şimdi ben ne yapmalıyım sizce ?

X