Eşim ile ...

Olur . Ama ben giyinmek istedim. Eşim lavabodan çıkınca parfüm sıkmış birşeyler yapmış kendine bende şöyle hemen üzerime gecelik giyip saçımı açmak istedim . Eşim kızdı. Giyinme hadi gel deseydi güzel güzel yanlış anlamazdim ki

ama yazdıklarınızdan her seferinde giyiyormuş gibi algılanıyor zira eşiniz önceden giyseydin olmuyor muydu demiş. hani sanki ritüel gibi.
bence eşiniz sevişmek istemiyordu siz birkaç gündür belli ettim deyince görev gibi kalkıp parfüm sıkmış sizinde oyalanmanızı istememiş bitsinde maç yorumlarınıda seyredeyim diye düşünmüş.

ama yazdıklarınızdan her seferinde giyiyormuş gibi algılanıyor zira eşiniz önceden giyseydin olmuyor muydu demiş. hani sanki ritüel gibi.
bence eşiniz sevişmek istemiyordu siz birkaç gündür belli ettim deyince görev gibi kalkıp parfüm sıkmış sizinde oyalanmanızı istememiş bitsinde maç yorumlarınıda seyredeyim diye düşünmüş.
Yok her seferinde giyinmem. Ben bana hazirlaninca giyinmek istedim . Ama haklı olabilirsiniz bu açıdan bakmamıştım.

Bence büyütülecek bir şey yok . Görevmiş gibi olunca sanırım hissizleşmişsiniz.gecelikte görev icabı ,şartmış gibi giyinmek istemişsiniz ,eşiniz de geceliğe gerek yok şu işi yapalım hemen moduna girmiş . Çocuk için acele etmeyin bence.

Yok her seferinde giyinmem. Ben bana hazirlaninca giyinmek istedim . Ama haklı olabilirsiniz bu açıdan bakmamıştım.

birde sürekli adamdan beklemeyin çağırmasını siz yanaşın canınız istediğinde doğaçlama gelişsin. zaten çocuk yapmaya çalışıyorsunuz yatak odası dışına çıkamayan seks hayatına adım atmadan azıcık keyfini sürün😅

Bence büyütülecek bir şey yok . Görevmiş gibi olunca sanırım hissizleşmişsiniz.gecelikte görev icabı ,şartmış gibi giyinmek istemişsiniz ,eşiniz de geceliğe gerek yok şu işi yapalım hemen moduna girmiş . Çocuk için acele etmeyin bence.
İşte o yüzden ben bir kaç ay ertelemek istedim çocuk mevzusunu . Tutkuyu kaybetmeyelim diye .

Tabiki ovulasyon takibi yapın ama bu görev haline dönebilir . Siz gerilmissiniz. Bence sırf gecelik ondan dolayı problem olmuş. Şimdi görev gibi olunca erkek belki ereksiyon problemi yaşayabilir. Önden tahrik gibi olsun istedi sanirim. Şimdi durun bakalim ikinizde konuşsanızd sağıkli olmayack bu gece geçsin sakin kafayla konuşun

Soyle soyleyeyim görev haline getirdiğinizde ya da kafaya taktığınizda olması güç oluyor.bence sakin olun akışına bırakın.ne zaman kafanızdan atar normal hayata dönerseniz Allah in izniylr o zman olur
İnşallah canım

Neden gecelik giydiğinizi ben anlamadım, zaten çıkacak bir şeyi neden giymek için uğraşıyorsunuz ki
Napsin diz vermiş pijamalarla yağ kokmuş tişörtlerle terli iç çamaşırlarıyla mi yakinlassin
Abıç arası da koksun isterseniz, zaten seksten sonra duş alacak sonuçta...niye önceden temizlensin ki demi ?

Napsin diz vermiş pijamalarla yağ kokmuş tişörtlerle terli iç çamaşırlarıyla mi yakinlassin
Abıç arası da koksun isterseniz, zaten seksten sonra duş alacak sonuçta...niye önceden temizlensin ki demi ?
Nasıl betimlediysen okurken tiksindim off yani :KK70:

Kavga edecek bir şey yok ama gecelik oyle sevişme oncesi giyilmek zorunda olan uniforma gibi de giyilmez ki adam hazir olmus yatakta beklerken ne alaka giyinmek. 😂😂😂 Cok komik bir durum oluşturuyor bir defa. Onu adam duştayken vs giyersin ya da öncesinde giyersin nebilim.

Ama sizin başka sorunlariniz da var yani eşinizin başka sorunlari var bence cinsel acidan çokta istekli de değil gibi yoksa sacma da olsa gecelik kavga meselesi olacak şey değil, cocuk fikrini bir sure kaldirsaniz iyi olabilir

Bu kavga başka bi huzursuzluğu örtmek için çıkarılmış gibi sakinleşip doğru iletişim kurmayı deneyin büyütülecek bişi yok
Bir gün öncesinden soylediklerimden dolayı galiba . Kalbini kırdım sanırım. Cinsellik yaşamıyoruz ki çocuğumuz olsun dedim birde şaka ile muta nikahının var olduğunu söyledi. Muta nikahi bu arada hanımlar peygamber efendimiz yasaklamış kadın ile beraber olunmak icin yapilan nikah .çok ayrıntısına girmeyim. Ne demek istiyorsun dedim güldü. Hafta geçti benimle ilişkiye girmedin başka kadın ile nikah olsa ne olur dedim sonra lafın nereye vardığını düşünemedim ve sessizlestim çok utandim söylediğime. Aslında çok pişman oldum. Biz severek evlendik ben cinselliğe düşkün bir kadın değilim eşimi de çok seviyorum ona dokunmak bana ayrı bir haz veriyor yani onunla mutluyum ama bazen çok sinirleniyorum.

Kavga edecek bir şey yok ama gecelik oyle sevişme oncesi giyilmek zorunda olan uniforma gibi de giyilmez ki adam hazir olmus yatakta beklerken ne alaka giyinmek. 😂😂😂 Cok komik bir durum oluşturuyor bir defa. Onu adam duştayken vs giyersin ya da öncesinde giyersin nebilim.

Ama sizin başka sorunlariniz da var yani eşinizin başka sorunlari var bence cinsel acidan çokta istekli de değil gibi yoksa sacma da olsa gecelik kavga meselesi olacak şey değil, cocuk fikrini bir sure kaldirsaniz iyi olabilir
Olabilir.

Bebek yapmak için birlikte oluyoruz diye sen dedin en başta hacamattan sonra olmazmış falan filan kocan sana göre hareket ediyor sende kocanın gururunu kırıyorsun farkında olmadan

Afedersinizde gecelik şartmı?ilişki isteyen adam hertürlü ister bence seninkinde istek yokmuş gecelik bahanesi olmuş. Çok üstüne gitme bence rahat bırak bu bebek amaçlı ilişki mevzundan sıkılmış olabilir psikolejikmen etkileniyordur canınız nezaman istiyorsa ozaman birlikte olun illa çocuk olayına odaklanmayın ozaman kendini daha rahat hissedecektir.

X