Eşim ile ...

Bebek yapmak için birlikte oluyoruz diye sen dedin en başta hacamattan sonra olmazmış falan filan kocan sana göre hareket ediyor sende kocanın gururunu kırıyorsun farkında olmadan
Hacamattan önce dedim ama . Gururunu kırdığım şeyler oluyor evet . Hircinlasabiliyorum bazı durumlarda

Evli değilim ama bir görevmişcesine ay dur gecelik giyeyim demek de saçma geliyor bana. Usul usul sokulursun minik temaslar falan bir bakmışsın pat pat pat. Ama böyle ön hazırlık falan bana saçma geliyor. Tutkulu bir sevişme random gelişir.

Afedersinizde gecelik şartmı ilişki isteyen adam hertürlü ister bence seninkinde istek yokmuş gecelik bahanesi olmuş. Çok üstüne gitme bence rahat bırak bu bebek amaçlı ilişki mevzundan sıkılmış olabilir psikolejikmen etkileniyordur canınız nezaman istiyorsa ozaman birlikte olun illa çocuk olayına odaklanmayın ozaman kendini daha rahat hissedecektir.
Haklısın çok haklısın. Bu konu ile daha net gördüm bende.

Bebek yapmak için birlikte oluyoruz diye sen dedin en başta hacamattan sonra olmazmış falan filan kocan sana göre hareket ediyor sende kocanın gururunu kırıyorsun farkında olmadan
Nasıl ua
Kurallar gereği yapilmamasi gerekiyormuş napsin kizcagiz

Evli değilim ama bir görevmişcesine ay dur gecelik giyeyim demek de saçma geliyor bana. Usul usul sokulursun minik temaslar falan bir bakmışsın pat pat pat. Ama böyle ön hazırlık falan bana saçma geliyor. Tutkulu bir sevişme random gelişir.
Ah canım bunları yapmadığımı düşünürsen üzülürüm 😂

Napsin diz vermiş pijamalarla yağ kokmuş tişörtlerle terli iç çamaşırlarıyla mi yakinlassin
Abıç arası da koksun isterseniz, zaten seksten sonra duş alacak sonuçta...niye önceden temizlensin ki demi ?
Neden bana saldırıyorsunuz anlamadım. Ayrıca yağ kokmuş tişörtü çıkarıp, gecelik giymiyor konu sahibi . Ya siz iyi misiniz 🤣🤣🤣

Taktik maktik yok bambambam diyosun😂

Ay biz kavga etsek de o yataga girdiğimiz de hep bana sarılır buzlar erir sende git yanına bence sen sarıl eğer tepki Devam ediyorsa haklısın valla kırılmakta
bide böyle dene bence
Şahsi fikrim
Arkadaşların dediği gibi geceliğe gerek yok valla 😂😂😂

Bence bazen ön hazirlik olmali. 😂
Ha ayri kalirsin mecbur birbirini görmezsin özlersin bir kac gun o zaman pat pat olabilir 😂 ama her gun ayni evin icinde o kadar asiri acele etmeye gerek yok devamli ama zamanlama önemli geceliğin de bir giyilme sirasi var bence. 😂

Ay biz kavga etsek de o yataga girdiğimiz de hep bana sarılır buzlar erir sende git yanına bence sen sarıl eğer tepki Devam ediyorsa haklısın valla kırılmakta
bide böyle dene bence
Şahsi fikrim
Arkadaşların dediği gibi geceliğe gerek yok valla 😂😂😂
Abimde evlendiğimde o yatağın bir büyüsü olduğunu ne olursa olsun sarıldığında herşeyin bittiğini söylemişti.ben uyuyamadım gittim baktım adam fossur fossur uyuyor . Hey yavrum hey

Ha ayri kalirsin mecbur birbirini görmezsin özlersin bir kac gun o zaman pat pat olabilir 😂 ama her gun ayni evin icinde o kadar asiri acele etmeye gerek yok devamli ama zamanlama önemli geceliğin de bir giyilme sirasi var bence. 😂
Bencede.

Ya tabi hiç ön hazırlık olmasın demiyorum. Ama benim kafamda şöyle bir şey canlandı adam yatağın üstüne oturmuş bekliyor konu sahibi de ağır ağır gecelik giyiyor 😂😂 bu hayal çok garip geldi. Mesela karşı tarafa hissettirmeden o hazırlık yapılıp sürpriz olabilir. Bu hoş durur. Gerçi konu sahibinin durumu nasıl gelişti tam anlamadım da kendisi okursa bunu ona eleştirim yok yanlış anlamasın 😌

X