Eşim kiminle görüştü

Eşim beni aldatıyor mu

• Evet

OY: 18 51,4%
  • Hayır

OY: 17 48,6%

• Ankete Katılan
    35
Bence ortadaki sorun sizi aldatıp aldatmadığından ziyade ona duyduğunuzu sandığınız olmayan güveniniz .
Eşine güveni olan insan neden kiminle konuşuyorsun diye bir soru sorar bence ilk bunu sorun kendinize .
Siz sormasaydınız muhtemelen oda silmeyecekti
Bilemiyorum buradan tanımadığımız birinin günahını almak olanaksız
Evet haklısınız sonuçta aldatsada aldatmasada güvenmiyorum bunu anladım. Buda büyük sorun.

Gelince bakarım dedikten sonra silinmesi hoş olmamış. Ben didik didik araştırmam ama eşim telefonda son aramaları vs sileceği zaman söyler. Sonra tepeme çökme diye :)) kaç defa çöktüysem sanki.

Bence güzelce sorun makul cevap istiyorum bir daha olmasın. Rahatsız oldum diyin.

Şüphe duyulmayacak gibi değil.. görüşmeyi silmesi bir yana birde silinmiş diye yalan söylemesi hiç olacak iş mi ?
Takipte kalın mutlaka

ee o zaman nasıl aksiyon almayı planlıyorsunuz? somut anlamda bir cevap nasıl bulacaksınız ki?
Bilmiyorum buraya konu açarken amacım sizlerin fikir vermesiydi haklı olarak takip edin diyorsunuz. Aramalara bakın diyorsunuz ben yapamıyorum. Sanırım beklemede kalıp onu inceleyeceğim.

Aldatmiyordur belki ama niye siliyor silmesi suphe uyandiriyor iste. Benim esinde sos med. Bir bayan ismi aratmis ve 2 gun sonra arama gecmisinde sildi hemen.bugun bende konu actim.bunla ilgili benimde kafam.karisik Cordelia Cordelia

Gelince bakarım dedikten sonra silinmesi hoş olmamış. Ben didik didik araştırmam ama eşim telefonda son aramaları vs sileceği zaman söyler. Sonra tepeme çökme diye :)) kaç defa çöktüysem sanki.

Bence güzelce sorun makul cevap istiyorum bir daha olmasın. Rahatsız oldum diyin.
Ayy şekerim yorum yapmış. :)

Rahatladım. Çok şaşırdım. Annesi eşimden iyidir benim için. Öyle olmasada anne bu arayacak tabi

Ben niye rahatladığınızı anlamadım. Telefon arama dökümünden annesini aradığını teyit ettiniz mi? Bir de annesini aramış bile olsa bu konuda size önce kimin aradığında ilgili sonra da kayıtların kendi kendine silindiğiyle ilgili iki kere yalan söylemesi de hiç hoş değil.

Ben niye rahatladığınızı anlamadım. Telefon arama dökümünden annesini aradığını teyit ettiniz mi? Bir de annesini aramış bile olsa bu konuda size önce kimin aradığında ilgili sonra da kayıtların kendi kendine silindiğiyle ilgili iki kere yalan söylemesi de hiç hoş değil.
Ben eşimle ilgili konuda rahatlamadım. Hanımefendinin yorumunun bana olmamasına sevindim. Ayrıca benim düşünceme en yakın yorum sizin yorumunuz. Ne olursa olsun yalan söylüyor ama ben ispatlayamıyorum

Ben eşimle ilgili konuda rahatlamadım. Hanımefendinin yorumunun bana olmamasına sevindim. Ayrıca benim düşünceme en yakın yorum sizin yorumunuz. Ne olursa olsun yalan söylüyor ama ben ispatlayamıyorum

Söyleyen olmuştur muhtemelen, telefon arama dökümüne bakıp kimle konuştuğunu öğrenebilirsiniz.

Keisn bir seyler var yoksa neden silsin ki. Sizi telâşlandırmak istemem ama babamin is arkadasi da silmis karısı araştırıp yakınlarından biriyle konuştuklarını ve bunun arada bir tekrarlandığını farketmis. Ayrıldılar. Hattı neyse uygulamasini indir ve mutlaka o uyurken bak. Asla ihmal etme.

Telefonda kendi kendine mi silinmiş :duduk::duduk: bekle ve izle belli etme.

Telefonda kendi kendine mi silinmiş :duduk::duduk: bekle ve izle belli etme.
Öyleymiş. Hatta müşterisinden ekran görüntüsü istedi. Onda da gözükmüyor arama. E ne oldu şimdi diyorum onunla konuştum diyor. Bu arada müşterisi ile arkadaş gibiler eski müşterisi. eşiyle evime dahi geldiler

Sonuç bu arama her iki telefondan da silinmiş. Hem müşterinin hem eşimin telefonunda yok. Eşimin telefonunda ayrıca işlemler gibi bir bölüm var oradan da silinmiş. Öyle diyor nasıl olmuş bilmiyor.

Yaaa belki saçma ama annemle telde konuşurken şarjı bitip kapandı ve son aramada beni görmediğini söyledi.

Ayy bi denesenize yaa merak ettim. Şarj azken açın teli koyun kendinizi arayın kapansın teli şarj bitip bakalım çıkacak mı??

Yaaa belki saçma ama annemle telde konuşurken şarjı bitip kapandı ve son aramada beni görmediğini söyledi.

Ayy bi denesenize yaa merak ettim. Şarj azken açın teli koyun kendinizi arayın kapansın teli şarj bitip bakalım çıkacak mı??
Şarj bitmedi ki benimle de konuştu o görüşmede silinmiş. Nasıl olmuşsa diyor bak seninle konuşmam da yok... ara beni dedim aradı kayıtlarda var.
Yoruldum artık konuşmam onunla. Bakalım sona doğru gidiyoruz hakkımızda hayırlısı

X