Eşim kız arkasıni bana erkek arkadaşım deyip yalan söyledi

Dilara55333

Guru
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
5.777
5.047
Kızlar eşim görev için başka ile gitti bir gece için
iş yerinden yaklaşık 30-40 kişi...

Aksam yemek yerken 12 kişi aynı masaya oturmuş üç kız ve eşim de bir masaya oturmuş
masalar 4 4 4 yan yana...

Nyse kız korona çıkmış yanı başındaki..

Bana da ertesi gün yanımda oturan oğlan korona temasliym vs diyip moralimi bozdu idare yi arams vs Nyse geldi ertesi gün.
Konu kapandı. Şuan eşimde birşey yok ilerde çıkarsa Allah korusun.

Buraya kadar herşey normal.
Asil sorun eşim kız arkadaşı erkek arkadaşım demiş
Beni aptal yerine koydu bugün başka erkek arkadaşı aradı onla konuşurken duydum.

Gerçekten deli oldum ama hiç tepki vermedim suratımı asıyorum ona da yetiyor. Bana açıklaması şu
Haklısın ben aptalım sen kızla niye yan yana oturdn dersin diye erkek dedim
Diyor e bende öyle diyince madem öyle dedim herkes yeri doldurunca bize orası kaldı dedi sende kızarsın diye erkek dedim diyor

Gerçekten kimle oturduğu umurumda değil orada o denk gelmiştir. Kizmazdm adijlasaydi.
Bana mağarada büyümusum muamelesi yapıyor

Ama niye bana yalan söylüyor gerçekten çok sıkıldım beni aptal yerine koydu.........

Şimdi ne yapmalıyım
Bugyn de evde tüm gün izinli
Modum çok düşük

Tabiki kızmam.
Sadece o kadar yer varken niye oturdun derim öyle denk geldi dese susarım o kadar da değil
Al iste ıkı saat bunu acıklamamak ıcın sonu kavgaya donmesin dıye yapmis belli ki.
Orası bostur oraya oturmuştur. Orası bostur kadın gelıp oturmustur bu kadar basit aslında.
Yalan atması dogru degıl. Ama adamın recm edilecek bir tarafı da yok suan.

Al iste ıkı saat bunu acıklamamak ıcın sonu kavgaya donmesin dıye yapmis belli ki.
Orası bostur oraya oturmuştur. Orası bostur kadın gelıp oturmustur bu kadar basit aslında.
Yalan atması dogru degıl. Ama adamın recm edilecek bir tarafı da yok suan.

Bende kavga etmiyorum ama şuan aklıma baska sorular geliyor bunun için yalan söyleyen o zaman Cafe ye de o kızlar la gitmiş diyor onlarla gezmiş diyor çünkü yalan söyleyen onu da yapar
Giderse gitsin benimde erkek arkadaşım var ama yalan yalan yalan içimi kemiren

Bende kavga etmiyorum ama şuan aklıma baska sorular geliyor bunun için yalan söyleyen o zaman Cafe ye de o kızlar la gitmiş diyor onlarla gezmiş diyor çünkü yalan söyleyen onu da yapar
Giderse gitsin benimde erkek arkadaşım var ama yalan yalan yalan içimi kemiren
Boyle dusunmekte haklısın, pısman edene kadar konusma.

Yok hanım efendi yalan söylediği için tepkim. Korona olursa da ne yapım yani

Baksanıza adamın kovid olma ihtimali umrunuzda değil saklamasına kızmışsınız, demek ki saklamakta haklı. Ben olsam önce 14 günü bekler bişe olmadığından emin olur sonrasında eğer kabahatli olduğunu düşünüyorsam beynini yerdim ama şimdi değil

Eğer hastalık derecesinde kıskanç ve eşinizi boğan bir yapınız yoksa kocanız yalan söylüyor, zira insan sadece yanlış birşey yaptıysa bunun ortaya çıkmasını engellemek için böyle planlı yalan söyler. Masada denk gelip yemek yedik demek için böyle yalanlar söylemeye hatta cinsiyet belirtmeye bile gerek yok. Ben o kızlarla muhabbetinin bir yemekte denk oturduk olduğunu düşünmüyorum

Eğer hastalık derecesinde kıskanç ve eşinizi boğan bir yapınız yoksa kocanız yalan söylüyor, zira insan sadece yanlış birşey yaptıysa bunun ortaya çıkmasını engellemek için böyle planlı yalan söyler. Masada denk gelip yemek yedik demek için böyle yalanlar söylemeye hatta cinsiyet belirtmeye bile gerek yok. Ben o kızlarla muhabbetinin bir yemekte denk oturduk olduğunu düşünmüyorum
Bilmiyorum artık yüzsüz yuzsz yalan söylüyor

Baksanıza adamın kovid olma ihtimali umrunuzda değil saklamasına kızmışsınız, demek ki saklamakta haklı. Ben olsam önce 14 günü bekler bişe olmadığından emin olur sonrasında eğer kabahatli olduğunu düşünüyorsam beynini yerdim ama şimdi değil
E napım kovid olduysa napabilrm ki aşıyı mı buluyum

X