Eşim kız arkasıni bana erkek arkadaşım deyip yalan söyledi

Şuradaki tepkilerinizden biz bile anladık kavga çıkaracağınızı 😅 Hep böyleyseniz adam gayet normal olan bir durumda kendini yalan söylemek zorunda hissetmiştir. Yalan söylemesi dogru değil ama sizin hiç kızmayıp anlayışla karşılayacağınız da doğru değil

Aynen öyle oda beni suçluyor senin yüzünden yalan söyledim yoksa tartışrdn diyor oysa alakası yok bunun için tartisamam
Onun seni suclamasina sasirmadim. Insanin kendisi nasilsa karsisindakini de oyle gorurmus. Belki niyeti bozuk degildi bilemem ve senin kalbine birsey gelmesin diye dusunerek yalan soyledi ama soyledigi yalan nelere mal oldu, omur boyu guvensizlige. Oysa sana o guveni verebilse idi sen zaten yanina kadin da erkek de otursa sorun etmeyecektin, cunku esinin oyle bir haltlar yapmayacagina emin olacaktin. Simdi her soylediginde acaba yalan mi soyluyor diye dusuneceksin. Kadin covidli ile temasta olmasa sen hicbirsey bilmeyecektin, bir de o var. Esin yalan soyleme kapasitesine sahip demek ki, ben oyle dusunuyorum.

Bazı kadınlar adamları öyle bir darlar ki adamlar normal olanı söyleyemez hale gelir. Sizde de darlayacak bir hava var. Bir şey demezdim dediğiniz haliniz bile bence gayet hesap sormak aklı fikri olan insana niye oraya oturdun demek. Bana sorulsa benim direk asabım bozulur. Ha yalan söylemem ama daha da dikine giderim karşı tarafın, eşiniz de böyle olmaması için sorun çıkmaması için yalan söylemiş, kısacası onu buna itmişsiniz. Zaten eşinizin korona olma ihtimalinin umurunuzda olmaması da olayın diğer garip boyutu oraya girmiyorum bile girersem çıkamam. Eşinize değil de biraz kendinize mi pay çıkarsanız?

Son düzenleme:
Bazı kadınlar adamları öyle bir darlar ki adamlar normal olanı söyleyemez hale gelir. Sizde de darlayacak bir hava var. Bir şey demezdim dediğiniz haliniz bile bence gayet hesap sormak aklı fikri olan insana niye oraya oturdun demek. Bana sorulsa benim direk asabım bozulur. Ha yalan söylemem ama daha da dikine giderim karşı tarafın, eşiniz de böyle olmaması için sorun çıkmaması için yalan söylemiş, kısacası onu buna itmişsiniz. Zaten eşinizin korona olma ihtimalinin umurunuzda olmaması da olayın diğer garip boyutu oraya girmiyorum bile girersem çıkamam. Eşinize değil de biraz kendinize mi pay çıkarsanız?
Neden umrumda olmasın ki
Ama elim kızıyla korona olacak kadar yakınlastigna göre ben napayim bize bulaşırmasn diyeceğim bizde olmuşzdur ondan varsa

Oda öyle diyor ama kızacak bir şey yok bunda ama madem yalan söyledi burnundan fitil fitil getrecem büyük bir kavga onu bekliyor
Yalancılgnn bedeli

Neden umrumda olmasın ki
Ama elim kızıyla korona olacak kadar yakınlastigna göre ben napayim bize bulaşırmasn diyeceğim bizde olmuşzdur ondan varsa
Elin kızıyla korona olacak kadar yakınlaşmak ne demek? Aynı ortamda, yan yana da oturmuşsa gayet virüs kapabilir, ekstra bir yakınlığa gerek yok yani. Bu yazımınızdan bile belli eşinizi darladığınız korona ihtimaline değil kızla yan yana oturmasına takmışsınız, sizinki sağlıklı bir durum değil ve eşiniz tepki vereceğinizi düşünmüş olmakta haklı.

Elin kızıyla korona olacak kadar yakınlaşmak ne demek? Aynı ortamda, yan yana da oturmuşsa gayet virüs kapabilir, ekstra bir yakınlığa gerek yok yani. Bu yazımınızdan bile belli eşinizi darladığınız korona ihtimaline değil kızla yan yana oturmasına takmışsınız, sizinki sağlıklı bir durum değil ve eşiniz tepki vereceğinizi düşünmüş olmakta haklı.
Suçlu ben oldum yani bravo

Suçlu ben oldum yani bravo
Objektif olmaya çalışın diyorum. Birbirine karşı rahat ve yargılamayan ilişkide böyle bir şeyi hiç kimse saklamaz, mutlaka onu buna iten sebepler vardır diyorum, deli mi bu kadar normal bir şeyi niye saklasın yoksa diyorum. Ama size göre normal bir şey değil demek ki, elin kızıyla korona olacak kadar yakınlaşmış diyorsunuz ki bu da yorumumu haklı çıkarıyor. Normal karşılamadığınızı eşiniz de biliyor bu yüzden de saklıyor.
Bence durum tam da şey gibi, annesi kızacak diye zayıf not aldığını saklayan çocuk gibi.

Objektif olmaya çalışın diyorum. Birbirine karşı rahat ve yargılamayan ilişkide böyle bir şeyi hiç kimse saklamaz, mutlaka onu buna iten sebepler vardır diyorum, deli mi bu kadar normal bir şeyi niye saklasın yoksa diyorum. Ama size göre normal bir şey değil demek ki, elin kızıyla korona olacak kadar yakınlaşmış diyorsunuz ki bu da yorumumu haklı çıkarıyor. Normal karşılamadığınızı eşiniz de biliyor bu yüzden de saklıyor.
Bence durum tam da şey gibi, annesi kızacak diye zayıf not aldığını saklayan çocuk gibi.
Şimdi ne yapım ben o zaman tepki verecegmi sandı
YALAN söyledi diye susup oturuymu

Şimdi ne yapım ben o zaman tepki verecegmi sandı
YALAN söyledi diye susup oturuymu
Hayır tabiki, yalan söylemekte elbette haksız ve hiç hoş değil, buna tepkinizi koyun elbette. Ama siz de kendinizi ve ilişkinizi biraz daha rahat bırakabilirsiniz sonrası için ki normal şeyleri saklamaya gerek duymasın. Açık olamadığı için tüm suçu ona yıkmayın yani. Ama güvenin ne kadar önemli olduğuyla ilgili ciddi bir konuşma yapardım ben olsam.

Gerçekten kimle oturduğu umurumda değil orada o denk gelmiştir. Kizmazdm adijlasaydi.
Bana mağarada büyümusum muamelesi yapıyor
Ben sizin konularınıza bu forumda aşinayım.
Kusura bakmayın kızmayacağınıza ben bile inanmadım,adam hiç inanmaz.
Siz eşiniz kredi kartı aldığını söylemedi diye (ki o kredi kartıyla size hediye almaktan başka birşey yapmamış) gecenin bir körü adamı uyandırıp hesap soran birisiniz. Dolayısıyla bu konuda da kızacağınız çok belliydi. Objektif olarak baktığımda söylüyorum mağarada büyümüş değilsiniz ama aşırı baskıcı bir insansınız. Eşinizde belli ki bu baskıdan yıdlığı için yalan söylemeyi tercih etmiş, ha doğru mu kesinlikle değil. O yalan söylememeli, sizde bu kadar baskı yapmamalısınız.

X