eşim, ona söylediğim yalanı anladı. haklı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sana sadece senin mesajlarınla cevap vereceğim. Çocuğun olmadığı dönem konu sahibiyle aynı durumdaki kadınlarla empati yapıp haklı bulmuşsun. Çocuk olunca sanki o günleri hiç yaşamamış gibi davranmaya başlamışsın. Bir arkadaş geride körün gözü açılınca ilk bastonunu atarmış yazmış. Cidden sizinki tam böyle bir durum
İnsan utanır ya.

Siz şimdi dedikodusunu yapın güle güle size mune gelip banlar şimdi egonuz tatmin olur. Bu kadar işte surda bir kişiye yüklenip ha ha saçma sapan yorumlar yaparak ego tatmin ediyorsunuz. Hadi by by size bu arada eski mesajlarımızı bulanlar on yıldan önceki mesajları bulup yazmışlar ifşa diye tam basit zeka ürünü. Bu arada diğer konulara da bakın. Mesela dua zikir yasin topiclerim var. Şuanda agnostik bir düşüncelerim var. On yıl öncesinden farklı düşünüyorum. Onları da eleştirin örneğin Müslümanım diyerek alkol sofrasından kalkmayanları görerek tefsir okumaya başladığımda çok şeyler değişti.

On yıl önce burası iyiydi güzeldi bana öyle geliyordu. Seviye çok düşmüş konular çok kalitesiz.

Buradaki düdük seviye ile muhatap olmak saçma.

Siz şimdi dedikodusunu yapın güle güle size mune gelip banlar şimdi egonuz tatmin olur. Bu kadar işte surda bir kişiye yüklenip ha ha saçma sapan yorumlar yaparak ego tatmin ediyorsunuz. Hadi by by size bu arada eski mesajlarımızı bulanlar on yıldan önceki mesajları bulup yazmışlar ifşa diye tam basit zeka ürünü. Bu arada diğer konulara da bakın. Mesela dua zikir yasin topiclerim var. Şuanda agnostik bir düşüncelerim var. On yıl öncesinden farklı düşünüyorum. Onları da eleştirin örneğin Müslümanım diyerek alkol sofrasından kalkmayanları görerek tefsir okumaya başladığımda çok şeyler değişti.

On yıl önce burası iyiydi güzeldi bana öyle geliyordu. Seviye çok düşmüş konular çok kalitesiz.

Bize ne senin dini inancından . Senin hayata bakış açından. Herşeyi birbirine katıp çorba yapmışsın.
Uzun uzun kavaklar
Dökülüyor yapraklar
Ben annemi özledim
Yaşasın 23 Nisan .
Tadında olmuş . Yaptığınin yanlış olduğunu bilip özür dilemekte bir erdemdir.

Kime ne sizin inancınızdan?
Alakaya maydanoz gel bize bazı bazı.
Verilecek cevap bulamayınca duygu sömürüsü yapmak icin konuya dini alet edenlere benzemis yorumunuz. O dedikleriyle yaptıkları uymuyor diye eleştirdiğiniz insanlarla aynı yerden cevabınız.
Hakaret etmeden de yazmayın aman "yüksek" seviye bunu gerektiriyorsa demek.

Dini, siyasi görüş vs. değişebilir ama bir söz var, can çıkar huy çıkmaz. Karakteriniz neyse odur, yedide de yetmişte de değişmezsiniz. Forumun seviyesinin düşüklüğünden, üyelerin basit zekasından bahseden birinin hamile olduğu için kıskanıldığını düşünmesi fazla trajikomik. Keşke bir ayna olsa da kendinize buradan bakabilseniz. En az tarlada çişi gelince gidip yapmaya üşendiği için altına yapan kaynananız kadar tuhafsınız siz de.

Sen asıl mesajıma cevap versene niye veremiyorsun. Da eski mesajı vurgulayan konu değiştiriyorsun. Sen buna cevap ver hadi
Bunu bana dedin heralde. Asıl mesajına cevap veremiyorum çünkü kıskandığın yazdığın mesaj ortadayken bu yaptığın savunma gerçekten komik. Konuyu ben değiştirmedim zaten herkes bunu konuşuyor.

Kime ne sizin inancınızdan?
Alakaya maydanoz gel bize bazı bazı.
Verilecek cevap bulamayınca duygu sömürüsü yapmak icin konuya dini alet edenlere benzemis yorumunuz. O dedikleriyle yaptıkları uymuyor diye eleştirdiğiniz insanlarla aynı yerden cevabınız.
Hakaret etmeden de yazmayın aman "yüksek" seviye bunu gerektiriyorsa demek.
Eski mesajlarımı ifşalıyorlar ya bakınn bakınnn on yıl once kadı yasin okuyormuş bugun okumuyormuş ifsa diye konu açın :KK70: malzeme size alın

o konuyla bir ilgim yok ayrıca duygu sömurusu nedır onu sız çok ıyı yaparsınız.

Eski mesajlarımı ifşalıyorlar ya bakınn bakınnn on yıl once kadı yasin okuyormuş bugun okumuyormuş ifsa diye konu açın :KK70: malzeme size alın
Sizin geçtiğiniz yollardan geçmiş birine yazdığınız ilk ve öfke dolu mesaj ortada.

Neyin saptırmasinı yapmaya çalışıyorsunuz şimdi? Komik olan bu bence.

Bunu bana dedin heralde. Asıl mesajına cevap veremiyorum çünkü kıskandığın yazdığın mesaj ortadayken bu yaptığın savunma gerçekten komik. Konuyu ben değiştirmedim zaten herkes bunu konuşuyor.
kıskandım kelımesı her zaman boyle kptuluk barındırmaz belkı tam dogru kullanmamısım o mesajdan bırkac mesaj sonra kıskanmak derken kötu nıyetlı degıl ımrenmek gıbı de yazmısım hatırlamıyorsun galıba. o zamanlar çok konusuyorduk. evet o zaman yokda hamıle gorsem ağlıyordum ama kımseyı tacız etmıyordum. benım de olsun dıye uzuluyordum ve kımsenın kolunu sıkıp bu cocugunda duser demıyordum.

kıskandım kelımesı her zaman boyle kptuluk barındırmaz belkı tam dogru kullanmamısım o mesajdan bırkac mesaj sonra kıskanmak derken kötu nıyetlı degıl ımrenmek gıbı de yazmısım hatırlamıyorsun galıba. o zamanlar çok konusuyorduk. evet o zaman yokda hamıle gorsem ağlıyordum ama kımseyı tacız etmıyordum. benım de olsun dıye uzuluyordum ve kımsenın kolunu sıkıp bu cocugunda duser demıyordum.
Durduk yere geldin kadına sen kotusun hasetsin önce bunları doğur sonra çocuğun olur dedin . Konu sahibi de bunları demedi . Ama sen kendi yaşadıklarının aynısını yaşamış bir kadıni gelip yargiladin ustune üstlük hamile olmak veya çocuk doğurmakla övünen mesajlar yazdın .

Kadında hamile birini gördüğüm için ağladım dedi . Kimseye çocuğu düşsün demedi . Ortada birşey yokken hiç dini alet etme. Hamile kalman veya üremen başarı değilllllllll

İşinize gelmeyen mesajları görmezden geliyorsunuz, farkındayız. Sizinki niye imrenme oluyor da konu sahibininki kötülük? Aradaki fark ne tam olarak? Ayrıca tacizle, kol sıkmayla konu sahibinin ne alakası var? Gerçi kol sıkma mevzusunun da yalan olduğunu hepimiz biliyoruz. Sizinki çevir kazı yanmasın.

Sizin geçtiğiniz yollardan geçmiş birine yazdığınız ilk ve öfke dolu mesaj ortada.

Neyin saptırmasinı yapmaya çalışıyorsunuz şimdi? Komik olan bu bence.
gayet saptıran sizsiniz. ben o yollardan geçtim ama kımsenın mutluluğunu bozmak için bir çaba sarfetmedim. kimsenin kolunu sıkıp bu cocugun dusecek demedım. kımsenın sırf hamıle dıye dedıkodusunu yapmadım. ben sadece dua ettim. yoldan gecenlerı kıskandım derken ımrendıgımı de yazdım. onu niye ifşa etmiyor on yıllık lkonu dedektıfı. :KK70: 12 bın kusur mesaj yazmısım o kadar mesajın içinden bunu bulan normal mıdır acaba yorumun devamını nıye bulamamıs acaba

kötü diyorum kötü kalpli diyorum hala da dıyorum. BAŞKALARININ MUTLULUĞUNDAN MUTSUZLUK DUYANLAR KÖTÜ KALPLİDİR. BU KALBİNİZ DÜZELMEDİKÇE DE ASLA GERÇEKTEN MUTLU OLAMAYACAKSINIZ.

Gözle taciz etmeden kol sıkmaya geçtiniz bir anda.
Bunların konu sahibiyle ilgisi neydi? Kadına ilk mesajda öfke kustunuz.
O da sizin gibi kötü olmuş hamile haberi duyunca, bu kadar. Gayet anlamaniz gerekirdi kendisini.
Siz hamile var diye ortamları terk ederken nasıl bir imaj çiziyordunuz acaba? Arkanızdan neler deniyordu, çok iyi tahmin edersiniz şuanki halinizle.
Şimdi gelmiş ben öyle değildim ama konu sahibi kıskanç diyorsunuz.

Gözle taciz etmeden kol sıkmaya geçtiniz bir anda.
Bunların konu sahibiyle ilgisi neydi? Kadına ilk mesajda öfke kustunuz.
O da sizin gibi kötü olmuş hamile haberi duyunca, bu kadar. Gayet anlamaniz gerekirdi kendisini.
Siz hamile var diye ortamları terk ederken nasıl bir imaj çiziyordunuz acaba? Arkanızdan neler deniyordu, çok iyi tahmin edersiniz şuanki halinizle.
Şimdi gelmiş ben öyle değildim ama konu sahibi kıskanç diyorsunuz.
evet bu bana boyle konu sahıbı gıbı kıskanc bırı tarafından yapıldı.

bu sadece hamılelık olayı degıl. bırı bır hedıye alır kıskanırlar haset ederler. bırı ev alır deemdıklerını bırakmazlar. sız gelmıs bebegı olan bırını kıskandım oyle alelalede yoldan gecenı degıl tanıdıgı bıldıgı yakın bırınden bahsedıyor ağladım kıskandım onun olur da benım nasıl olmaz dıyor ve bunu savunuyorsunuz.

gayet saptıran sizsiniz. ben o yollardan geçtim ama kımsenın mutluluğunu bozmak için bir çaba sarfetmedim. kimsenin kolunu sıkıp bu cocugun dusecek demedım. kımsenın sırf hamıle dıye dedıkodusunu yapmadım. ben sadece dua ettim. yoldan gecenlerı kıskandım derken ımrendıgımı de yazdım. onu niye ifşa etmiyor on yıllık lkonu dedektıfı. :KK70: 12 bın kusur mesaj yazmısım o kadar mesajın içinden bunu bulan normal mıdır acaba yorumun devamını nıye bulamamıs acaba

kötü diyorum kötü kalpli diyorum hala da dıyorum. BAŞKALARININ MUTLULUĞUNDAN MUTSUZLUK DUYANLAR KÖTÜ KALPLİDİR. BU KALBİNİZ DÜZELMEDİKÇE DE ASLA GERÇEKTEN MUTLU OLAMAYACAKSINIZ.
Konu sahibi de bozmamiş zaten. Kendi kendine kötü olmuş sadece.
Kadını anlamak yerine neden öfke kustunuz diyoruz bizde, niye anlamamazlıktan geliyorsunuz? Sizin kolunuzu sıkan konu sahibi değil. Kötü olan da.
Hassas bir döneminde konu açmış bir kadına yaptığınız ilk mesaj kötülük asıl.
Burada başkasının mutsuzluğundan mutluluk duyma falan da yok. Resmen kendi kendinize yeni konu çıkarıyorsunuz. Saptırmanin alası bu yaptığiniz.

yaşadığınız şey hırs. bu hırs yuzunden eşinize de yalan söylemişşiniz. iş yerimde ben hamile kaldıktan sonra gözleriyle beni öldürmek ısteyen bir kız var. tek suçum ise o hamile kalamadı ben kaldım. kaç gün stres yaşadığımı bakışlarından ne kadar rahatsız olduğumu anlatamam. ne hakkı var beni öyle taciz etmeye. :KK62:

tamam siz gidip kadına böyle şeyler yapmamışsınız. ama şunu söyleyeyeim. önce içinizdeki şu kıskançlık hırs yetersizlik hislerini bir doğurun. sonrasında nur topu gibi bir evladınız olacak.

linç gelicek biliyorum. beğenmedimlerle dolacak bu mesaj suan sizi minnoş minnoş sevmemiz lazım buradaki bazılarına göre. umurum değilsiniz. alıntılarınıza cevap da vermiycem.

Üslup yanlış, anlatılmak istenen şey doğru.

imza: tüp bebek annesi

Siz kıskanç değildiniz ortamları terk ederken ama konu sahibi hamile haberi doyunca kötü oldu diye kıskanç oluyor öyle mi?
Komiksiniz cidden. Başka bir şey yazmaya gerek yok size.
Ben pes ettim. Duvara anlat, dile gelir. Bu üyede tık yok. 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X