Eşim sevgisini belli edemiyor mu sevmiyor mu?

Eşin evlenmeden önce de odunmuş
Evlendikten sonra romantik prense mi dönüşecek sandın
Ayrıca eşinde olsa birine sürekli beni seviyor musun denek çok itici

Selam kızlar benim belki de tam bi dert sayılmaz ama yine de paylaşmak istiyorum ☺️
Eşimle evlilğimzn 4. Yılı içindeyiz 1buçk yaşında oğlumuz var. Eşim evlendik evleneli sevgisini tam belli edemez bu kadar yıl içinde 5 kez çiçek aldıysa 4 ü benim ısrarımla biri de beni yeni evliyken kırdı diye hediye de öyle zaten bu sevgiyi belli etmez ama iltifatta etmez seni seviyorum da demez ya bende romantik bi insanım 🤦🏼‍♀️😂
Belli edemez diye takılmazdım ama gittikçe acaba sevmiyor mu artık diye de düşünmeye başladım hemen geriliyoruz beni devamlı bozar beni sevmiyor musun diyorum ee yemek yapıyorum ya işine yardım ediyorum ya sevmezsem etmem diye bozuyor oradan anlayacakmışım sevdiğini(?! ) Çok saçma değil mi? 🥺
Geçen gün ağladım bi gün saçımı okşasan sevsen durduk yere ben dedm diye değil de kendin desen seni seviyorum diye dedm ağladm neymiş onun benim kolumu sıkıştırası geliyormuş bende acıdı diye çekiyormuşum çekmeyecekmişim bekarken severken kolumu sıkıştırmasına izin veriyormuşum o zaman çürüse bile bişey demiyormuşum 🥺 bende çok acıyo o zaman susuyordum ama artık dayanamıyorum mosmor ediyorsun kolumu sert sıkıyorsun dedim anlamadı da üfleyip püflüyor ne istiyor derdi ne anlamadım vişey diyin nolur 🤷🏼‍♀️
Sizde onu sıkın. Çok iyi sıkın bir hafta hatırlasın.
Burdan seviyor sevmiyor demekzor

Eşiniz sizi seviyor mu sevmiyor mu bilemeyiz ama bir insanın kolunu canını acıtacak kadar sıkmak, yemek yapmak, ev işlerine yardım etmek sevgi gösterisi değildir. O da sevgisini böyle gösteriyor yea denilecek bir şey değil.

Bana göre çiçek almak, seni seviyorum demek de sevgi gösterisi değildir. Bunlar bana çok klişe geliyor ve sevgi konusunda asla tatmin etmez.

Bir insanın beni sevdiğini beni düşünmesinden anlarım ben. Gece uyanıp üstümü örtüyorsa, eve “sen seversin diye aldım” diyerek ufak bir şeyle geliyorsa, hasta olduğumda üzülüyor ve elinden geleni yapıyorsa, hayatımı kolaylaştırıyorsa vs. seviyor derim.

Herkesin sevgiyi algılama ve gösterme biçimi farklıdır. Bir de ailesinde gördüklerini yansıtıyor erkekler. Bizim ellerinizin büyüme devrinde de katı kocanın muhabbetli olması değil ciddi durması makbuldu ne yazık ki.

Benim eşim de anlattığınız benzerdi. Ben de sorardım sorardım yapıyorum ya ediyorum ya vs derdi. Ben göstere göstere, yapa yapa onu da alıştırdım. Şimdi sevgisini belli ediyor. Bence eşinizin öğretileri bir kenara bırakıp da kendini ilişkinin akışına bırakması mümkün. Onu gün içinde arayın özleminizi gösterin. Eve gelince heyecanınızı belli edin. Böyle böyle cözülür.
Sevgiyi cicege böcege de baglamayın. Davranışlar en önemli göstergedir.

Dertsiz basa dert aramayin kolunuzuda sikmasina izin vermeyin birakin akisina biraz seviyormu sevmiyormu
hadi dediklerinizi yapti sevgisini gosterdi bu seferde yapmacik oluyo bazi seyler cunku karakterde yok
Bende bu durumdan muzdaripim bende sevgimi belli edemem aramam sormam oyle cok
Beyefendimizde isteyken onu sikca aramami ister gunde bir defa yeter bana mesela dirdirdir beni aramiyon hic aramiyon olur arasam konuscak bi mevzu yok yani nasilsin iyimisin dicekmisim
Kabullenemedi mesela bu durumu bende sadece is yerindeyken rahatsiz etmiyim diye aramam
Mesela yemek yerken soyle bi gozunun icine bakip gulumserim sevesim gelir oda bundan anlamaz tabi
Yani birakin bazi seyleri herkes farkli
Tabi herkesin icinde sizi rencide etmesi ayri bir olay

Seviyordur esin ama ışte yansitmasi farkli demek.Ayrica eşinize sürekli beni seviyor musun şunu al bunu yap demeyin.Sizde ona onun gibi davranın belki de biriniz sürekli iliskiyi canli tutmaya çalışıp dile geliyorsa diğeri gerek duymuyordur.Morartip aglatacak kadar sıkıştirmasi da hiç hoş degil yaaa 😞Benim eşim de öyle özel günlerimizde akil edebilirse anca çiçek alir😁Ama sık sık cikolata alır kahvaltıya sucuk alır 😊
Ama tekrar edecem bir daha beni sevmiyorsun şunu yap bari vs diye aglamayin cok üzüldüm kimse sizi öyle görmesin.Tamam eşiniz ama adama yaşadığınız o durumun hissiyati geçmemis.Biraz daha farklı bakin artık olaya yüreğinizi ve bedeninizi bos yere yormayin

X