Eşim sosyal medya yuzunden bana kavga etti korona testim pozotif çiktı

B3FFE5F5-5131-4936-B297-CBDCC705A6B6.jpeg

Korona şarkısı paylaşmak :olamaz:
Nasıl bir şarkı diye sormaya korkuyorum.
Koca odun,siz sosyal medyayı yalnızlık giderici zanneden biri,anneniz tuhaf,kayınvalideniz tustuhaf. Konu da tuhaf olmayan yok.
Çocuğunuzla gerçek anlamda kaliteli vakit geçirseniz sıkılmaya fırsatınız bile kalmaz.
Bu adamla ne yapmayı düşünüyorsunuz peki?

Bazı üyeler konu sahibinin annesinin nasıl biri olduğunu bile bilmeden “Öz annen bile niye sevmiyor seni acaba” vs. tarzı şeyler yazmış.Her anne evladıyla çok mu iyi?Ya da her anne çok mu mükemmel,belki ciddi psikolojik sorunları var belki de kötü bi insan?Durduk yerde evladına neler neler yapan anneler var,en canlı örneği kendi annem ve anneannem.

Boşicam diyor yasak olmasina ragmen işte o kötu ya öldururler ya cocugumu alırlar elimden
Niye bosanma yokmus,katolik mi esin:işsiz:
Bir de o gelinlikle ciktin kefenle gireceksin diyen babalar; ben kefene girdikten sonra ne işim var evinde,sana mi kaldim,belediye de kaldirir beni o saatten sonra=/
Oyle babalarin bir cogunun gozu disaridadir,coluk cocugunu utandirir ama kendi, namusuyla bosanan kizindan utanir terbiyesiz:tokat:

Bazı üyeler konu sahibinin annesinin nasıl biri olduğunu bile bilmeden “Öz annen bile niye sevmiyor seni acaba” vs. tarzı şeyler yazmış.Her anne evladıyla çok mu iyi?Ya da her anne çok mu mükemmel,belki ciddi psikolojik sorunları var belki de kötü bi insan?Durduk yerde evladına neler neler yapan anneler var,en canlı örneği kendi annem ve anneannem.
👍

Konuyu nereden tutsam elimde kalıyor. Mantık çerçevesinde gelişen bir tane bile durum yok.

Boşanmak istemiyorsan eşin ne derse tamam kocacım de. Yapacak başka bir şey var mı?

Çocuguna ,kitaplara ve sana bunca beddua eden yakın cevreni Allah' a havale edip,yaradana sığın bacım.Bırak şu saçma sosyal medya paylasimları yüzünden bunca sinirinin bozulduguna değmez zaten.

Nereye neye yorum yapayım bilemedim, öncelikle kocanız psikolojisi bozuk ve iğrenç bir insan. Sosyal medyada paylaşımlarınızda hiçbir sıkıntı yok. Hastalığın utanılacak hiçbir yanı da yok, kaldı ki size bulaştıran kocanız. Kendine güvensizliğini, ezikliğini sizi kontrol ederek bastırıyor. Öldürürüm mevzusunda bende sinirler koptu, bu adam tehlikeli ve birlikte yaşanılacak bir insan değil. Anladığım kadarıyla psikolojik tedavi görmeyi kabullenecek bir tip de değil hanzo. Kinci değilim diye üstünü örtmeyin, öldürürüm diyorsa bu ülkede erkekler sözünü er ya da geç tutuyor. Aileniz yine ailenizdir, bir şekilde ulaşın konuşun ailenizle anlatın zor durumunuzu, kabullenmek zorundalar sizi. Geleceğiniz için arkanıza bir destek alıp bu adamdan kurtulun.

Merhaba hanımlar, icim cok kotu oldu darlandım elim ayağim titriyor ne ypicam bilmiyorum. Kursağım kalktı stresten. korona testimde pozitif cikti. Allah a sukur iyiyim ağır gecirmiyorum kendim de hataliyim nerden başlasam bilmiyorum. Ben hep evdeyim asla bi çop dökmeye dahi cikamiorum cocukla yabanci şehirdeyim zaten yalnizim kocamin çevresi kovit oldu kocamdan bulasti bnada buyuk ihtimal eşim test yptirmadi ben zorla kendimi yaptirttim ben pozitif cikinca o da test yptirmaya gitti. Hic dikkat etmiyorlar hijyen konusunda ben de titiz bi insanim normalde de bu virus oldugundan beri iyice pinpirik insan olmustum. Kimsemolmayinca buralarda mecburen ister ustemez sosyalmedya bağimliligim var sadece instagram ve wtsp kullaniyorum aslinda haftada 1kere filan cocugumun fotografini eşimle beraber fotografimi kitabimi kahvemi filan paylaşirim eşim kontroleder hep onu paylasma bunu sil diye hep bu tartismalardayiz. Ben de yalnizligimi duygusal boşlugumu birsey paylasarak kapatiyorum. Bagimlilik ne ypayim ki yedigim yiyecegi tek başima fotograf filan paylaşmiyorum.

Kendi annemden dahi ilgi görmedim hastalandigimi duyunca iyi bisi olmaz kötulere birsey olmaz dedi güldü. Umursamadi ölenleri anlatti bana kvdem diyet yaptigi icin hastalikli oldu gebersin demiş. Kvdemin psikolojisi bozuk bendende nefret ediyor o yuzden o laflarina alistik artik biz onun cvp vermioruz ona kimseden ilgi göremiorum kimseden moral bekledim. Yok ben de duygusal boslugumu kapatmak icin yine birsey paylastim pozitif oldugumun resmini altinada Şükur iyiyiz filan yazdim. Korona şarkisi koydum arka planada Eşim gördü hikayemi aradi bagurdi cagirdi bana eve gelince geberticem seni rezil ettin bizi niye pozitif oldugunu duyuruyosun beynimden vurulmuşa döndum diye kizdi bana özur diledim sildim. Silmeme ragmen geldi esti gürledi. Cok agladim. Yinede durmadi tamam hatalı olabilirim hersey paylasilmaz ama özur diledim sildim ona ragmen devam etti. Bundan sonra sosyal medya kullanmak yok bir igne dahi paylasmicaksin cuma mesaji dahi atmicaksin dedi. Gorursem cocugun üstune yemin ettim boşarim cocuguda alirim elinden devlet sana verir belki ama gerekirse seni öldururum yinede sana birakmam diye tehdit etti beni duzgun insan ol artik dedi bana cvp verme bu konuyka alakali cvp verirsen boşarim dedi. Niye eşim bu kadar abartiyor herseyi öfkesini nasıl dindirebilirim. Çok yoruldum artik öz annem dahi beni sevmiyor kimse sevmiyor herkes suçliyor kötuyor ölmek istiyorum artik bataklıktayim surekli bazi arkadaslar boşa kurtul diyor ama öyle bi şansim yok arkamda ailem yok beni kabul edecek eşimin geleneklerinde boşanma yok boşanirsam da cocugumu benden alirlar zaten ben kinci bi ibsan degilim zaten yargilamayin ama boşanmak da istemiyorum

Eşinin bildiği tüm sosyal medya hesaplarını kapat! Sahte hesaplar aç eşin yanındayken telefonu eline alma.. Bak hesaplarım yok de.. Kandır sende onlar kadınları istediği gibi aldatır, öldürmekle tehdit eder hepsine müstehak..... Eşinin başının etini ye başka kadın mı var neredeydin niye geç kaldın gibi... Birazda o cehennemi görsün... Kendine bak kurtar... Hastalık ciddi... Eşin sürekli evde olmadığına göre istediğin gibi takıl ardında delil bırakma....... Müstehak piskopatlara.....

Sosyal medyadaki gereksiz paylaşımları saçma bulsam da bu herkesin kendi tercihi. Eş dahil kimse kimse müdahale edemez. Hadsizlik. Eş, anne, KVnin sizi bu kadar baskilamasinin sonucu birkaç yıl sonra panikatak, sonra da ağır depresyon olarak size dönecek. İş bulmanızı ve mümkünse eğitiminizi devam ettirmenizi tavsiye ederim. Sizin ayaklarınız yere sağlam basarsa -ki bunun için meslek, para, eğitim, arkadaş, hobi vs. gerekli- bu zor süreçlerden kolay çıkarsınız. Siz bunları yapmaya çalışın çünkü eninde sonunda size lazım olacak. O gün gelince çaresiz kalmayin

Pozitifsiniz ve kocanız dışarıda. Nie kızdığı açık değil mi sizce de? Yasakları deliyorsunuz hala gelmiş yok kahve paylaşıyorum yok çocuğumu paylaşıyorum

Bende sosyal medyada herşeyini paylaşanlara sinir olurum ama eşin b*kunu çıkartmış.
Eşine hele bi boşasana de bakayım ne olucak ağırlığını koyamamışsın sen ağırlığını koyamazsan zaten gelen geçer ezer seni.

X