Lutfen acil yardim edin :(

Arkadaşla nolur yardim edin ne ypacağimi bilmiyorum 6aylik hamileyim bilmedigim tanidigimin olmadigi bi şehirde yaşiyorum eşimle her yemekten sonra park bahçe çarşi yuruyus ypyoruz ama hep ayni yerler sıkiliyorum bi aktivite ypmak istiorum eglenmek istiorum hava sicak serin yerlere gitmek istiyorum arkadaşim olsa onla vakit gecirmek istiorum ama yok gidip gelecegim konusacagim imsan yok evde tüm gun yalnizim tek gördugum konustugum insan eşim eşimde işten yorgun geliyo üstune grlmekte istemiyorum kendi memleketim arkadaşlarimla ailemle yol mesafesi 1bucuk saat kalmasam bile günubitlik gidip geleyim diorum izin vermiyor hamileyim diye bitlikte gidelim bi hafta sonu diorum onada gitmiyo arkadaşlarimla ve eşleriyle tanistirmak istiorum arkadaslarima gitmek istiorum dün eşime fazlasiyla dırdır ettim göndermiyo diye aramizda yaş farki oldugu icin eglence zevk anlayışimizin farkli oldugunu söyledim çunku bn evdeysek bile yetiskin oyunlari var onlardan bari oynayalim derim su savasi ypalim gulup şakalasalim eglenelim isterim bu sözume alınmis sen bna yaşli diosun moruk diosun dedi ama bn oyle demedim o sinirle topla esyani cabuk kal 1ay yada hic gelme dedi bni memleketime yolladi ailenide aricam alın kizinizi başiniza çalin biktim artik çildirtti bni dicem dedi ararsan ailemi cocugun yüzunu goremessin bu evlilik biter dışa yansıtmayalim hic birseyi dedim biktim artik filan dedi ama ailemi aramadi bn aileme gittim güler yüzle hic birsey olmamis gibi herşey cok guzel diye biz eşimle msjda kavga edioruz msj sesi gelio aileme mutluyuz özluyoz birbirimizi msjlaşioz gibi izlenim veriyorum hamilelik hormonlarindan fazla geldim üstune abarttigimin farkindayim özur dilerim diyorum yinede affetmiyo kalbim sıkişti elim ayagim titredi işime odaklanamadim senin yuzunden dedi akşamda düşundum olmicak böyle boşicam seni filan dedi bn yavrumuz bi yarisi eksik mi dogsun filan dedim boşucam olmaz böyle filan dedi tatminsizsin doyumsuzsun amacın hava atmak gezmek fotograf cekilmek dedi ama oysa amacim evde olsak bile eglenmek ucurtma ucuralim piknik ypalim su savasi ypalim kart oyunlari var evde onlardan oynayalim filan istiorum eşimle aramizda 11yaş var bn gerektiginde ona uyum saglamays calisiorum olgun davraniorum giyinişim olsun onunla gittigim ortamlar sohbetler olsun uyum saglamaya calisiyorum bnim yaşim kucuk o da bnim yaşima uyum saglasin istiorum evliligimi bitiremem ailemin cevredekilerin yuzune bakamam cunku ailemde psikolojik sorunlari var bna dünyayi dar ederler bide hamileyim yavrumu buyutemem tek başima ardim edin ne ypicam 2gun sonra evime dönucem cunku bebegimin kontrolu var eşimle geldigimde kavga etmek istemiorum ne yapicam
Uçurtma uçurup şu savaşı yapmak istiyorsanız keşke evlenmeseydiniz sizden 11 yaş büyük bir eş le zor olacak bunları yapmak.

18 yaşındaymışsınız, bu kadar oyun istemenize boşuna şaşırmışımm:olamaz:

Bu aksam herkes kocasina su savasi yapalim mi diye sorsun bence
Bakalim kac tanesi kabul edecek
Az önce sordum. Sohbet sırasında gülüyordu, şu savaşını duyunca ifadesiz bir hal alıp bana o şekilde baktı. Hamilelikte hormon etkisini biliyordum da bu kadar etkileneceğini hiç düşünmemiştim dedi.😃
Ben sordum kocama su savasi yapalim mi diye sitenin bahçesinde yapmayı kabul etmedi ama balkonda yapabiliriz dedi 😂
Beni ciddiye bile almadı. Sıcak mi bastı, gidip dondurma alalım dedi sonra😂😂😂😂 o kadar uzak konuya😁 ifadesi muazzamdi ama, hiç öyle mimiksiz görmemiştim 😃😃

Ya gülün eğlenin tabi de, su savaşı nedir arkadaşım.
Aklıma en son orta okulda balonlara su doldurup birbirimize attığımız geldi..
Allah korusun hamilesin, ayağın falan kayar, düşersin.
Bu ayrılanacak şey değil..
Çocuk olsun onunla oynarsin bollll boooolll merak etme 😄

sıkılmakta tamam haklisin arkadasim ama kimsede evinde su savaşı yapmiyor eşiyle sizin istekleriniz çok cocukca geldi bana
adama birde yaşlısın demişsiniz adam yasli degilde size gore fazlasiyla olgun biri geldi bana

Ay deme öyle biz yapıyoruz kocam 34 yaşında ben 29 yaşındayım :KK70:
Bu kızcağız yaşının gerektirdiği şeyleri istiyor ama zor yani o anlayışsız kocayla.

Amannn biz güreş tutuşuyoruz, top havuzuna girip oynuyoruz. Su savaşı yapalım desem hemen 5 litre damacanayı kapar gelir. En iyisi ben susayım ya gerçekten kimse yapmıyo mu? Biz miyiz acayip? Herkes evde bişeyler oynuyodur diyordum ben. Gerçekten oynamıyor musunuz be?

X