Eşim sosyal medya yuzunden bana kavga etti korona testim pozotif çiktı

neden? niçin? niye?

burası hukuk devleti,çocuğunuzu falan alamazlar. biraz dik durun ,güçlü olun yahu. siz sindikçe daha da tepenize çıkıyor eşiniz.
boş atıyor,haydi boşasın bakalım, keyfi bilir? blöf yapıyor,çocuğun üstüne yemin etmeler falan... sırf sizin yumuşak karnınızı bildiğinden böyle söylüyor.

siz neden boşanmak istemiyorsunuz ben hala onu anlamıyorum. böyle ömür mü geçer,BOŞANIN.
Ailem boşanmicaksin diyor beni öldhrsede gebertsede boşamicakmışim esimin geleneklerinde boşanma yok zaten gelinligiyle gelen kefeniyle döner hesabı kasin siginma evine giderim demustim aileme eşinden önce biz öldururuz oyle birseye kalkışirsan demislerdi. Cocugumla tehdit ediyolar

Eski mesajlarınıza baktım da eşiniz zaten normal değil ama sizde de baya sıkıntı var gibi. Hep bi kendinizi lanet bi insanım kimse sevmez etrafım hep kötü ruh halindesiniz. Hatta eşiniz sizi kriz geçirirken video bile çekmiş. Bi yardım alsanız iyi olacak gibi. Bi uzmana gidebilir misiniz? Yada sosyal medyayı kullanıyorsunuz mesela en azından kişisel gelişim gibi size daha faydalı konularda yararlansanız. Eşinizde aileside sizin ailenizde garip insanlar ama etrafımızda hiç normal kimse yok mu. Görüşmenize izinmi verilmiyo biraz açar mısınız konuyu belki daha iyi anlarız bizde

Ailem boşanmicaksin diyor beni öldhrsede gebertsede boşamicakmışim esimin geleneklerinde boşanma yok zaten gelinligiyle gelen kefeniyle döner hesabı kasin siginma evine giderim demustim aileme eşinden önce biz öldururuz oyle birseye kalkışirsan demislerdi. Cocugumla tehdit ediyolar
o zaman ailenize de söylemeyeceksiniz. onlara da izinizi kaybettireceksiniz. hayatınızda olmaları pek de gerekli değil gibi duruyor. sizi böyle sahipsiz bıraktılarsa.

uzaklaştırma kararı vb. bile çıkarttırabilirsiniz gerekirse. ancak uğraşmanız gerek. ama uğraşmayacağınızı düşünüyorum. o yüzden maalesef kocanız ne derse yapacaksınız ki hır gür çıkmasın. evliliğinizi ''istediğiniz'' şekilde yürütmüş olursunuz bu sayede

Eski mesajlarınıza baktım da eşiniz zaten normal değil ama sizde de baya sıkıntı var gibi. Hep bi kendinizi lanet bi insanım kimse sevmez etrafım hep kötü ruh halindesiniz. Hatta eşiniz sizi kriz geçirirken video bile çekmiş. Bi yardım alsanız iyi olacak gibi. Bi uzmana gidebilir misiniz? Yada sosyal medyayı kullanıyorsunuz mesela en azından kişisel gelişim gibi size daha faydalı konularda yararlansanız. Eşinizde aileside sizin ailenizde garip insanlar ama etrafımızda hiç normal kimse yok mu. Görüşmenize izinmi verilmiyo biraz açar mısınız konuyu belki daha iyi anlarız bizde
Herkesle gorusmemi istemiyo zaten onu gözum tutmadi onu bosver vs..diyor eşim zaten tek basima burda pek cevre edibemedim sehir disinda zaten evimde

Eşinizin neden o kadar tepki verdiğini anlamadınız mi?
Suç işliyor, başkalarının hakkına giriyor siz pozitifken kendisi de karantinaya girmeyerek.
Çözümü de size bögürmekle bulmuş.
Çünkü insan gibi evde oturmayi becerememis eşiniz.

Korona şarkısı paylaşmak da mantıklı değil açıkçası ama bu konuda küçük bir ayrınti olarak kalmış..

Madem boşanamiyorsunuz eşinizin suyuna gidin, bir dediğini iki etmeyin. Ciddi olarak söylüyorum bunu. Daha az zarar görürsünüz böyle.

Kocanız balta girmemiş orman o kesin,psikolojik olarak tedaviye ihtiyacı var. Siz de anlatımlarınızdan ve yazım şeklinizden yola çıkarak sosyal medyaya her şeyi atan,her şeye yorum yapan biri olarak şekillendiniz gözümde.

Ikiniz de kronik vakasiniz Allah çocuğunuzun psikolojisini korusun bu ortamda ne diyeyim

Once siz kendinizi sevin , konunuza yazacak onlarca yorum var da neyse

Bir de kitaplarin sadece fotosunu paylasmakla kalmayip azicik okuyun , bana kavga etti ne demek cocugum ya , neden okudum ben bu konuyu ya🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Peki ya stresten kursağı kalkmak 😂😂😂 böyle bir deyim mi varmış, çok hoşuma gitti ben de kullanırım artık😂

Boyle konulari okuyunca gercekten uzuluyorum.
Ne demekmis o ya kocandan once biz seni oldururuz?
Yuzlerine bakmaman lazim bu sozden sonra.
Yani yapilacak hic mi bir sey yok ayrilirsa ölecek mi yani?
Bu nedir nerde yasiyoruz biz gercekten inanamiyorum.
Her soyledigini yapacaksin yani bu adamin oyle mi?
Ben kendimi senin yerine koyuyorum da bir sekilde izimi kaybettiririm sanirim.

Yani esin haksiz. Ama bende herseyi paylasan insanlardan gerceken irie olurum. Yakismiyor kimseye yakistirmiyorum. Oyle kadinlar taniyorumki bir elinde kepceyle yamegi yapiyor diger ekinde telefon resim paylasiyor. Pembis gelinlerden zaten midem bulaniyo. Bebegim oksurdu masallah diyin. Bebeim guldu Allah olmayanada versin. Kayinvalidechime ziyaret. Kocisimle kahve keyfi. Kocisimle surdayiz. Korono olduk bir gecmis olsun aliriz. Hele su etiketlerden gina geldi. Hakkaten hos degil. Hele bir anneye hic yakismuyir. Al kardesim eline egitici kitaplar oynat cocugunu. Annenden ilgi gormemissin ama kendi cocugunla teselli bul. Adamda bikmis demekki gerceken cok paylasiyosan. Senin darlanma gibi luksun yok varsada bu bosluk sosyal medyayla kapanamaz. Cocugunla kapanir. Sevmiyorum vallahi ne tiktok ne digerleri. Hele o tiktok aman yarabbim. Kadinlar adamlar maymun olmus takipci ugruna
Bir de cocugunun fotografinin altina,bir masallahinizi aliriz yazmazlar mi:KK70:
Sanki ellerine ayaklarina dusmus millet,aman paylas diye.
Herkesin cocugu kendine tatli,benimkiler de bana.Kimse kimsenin cocuguna bayilmiyor,ben bayilmiyorum sahsen:)

Niye duyuyorsun mu?
Duyurucan tabi
Bu utanılacak birşey mi
Eşin karantinada değil mi
Hayret birşey ya
İşte insanların ölümüne sebep oluyor eşin gibi tipler
Nerde eşin
Çalışıyor mı
İnsanların arasına karışıyor dimi
Yazıklar olsun ya
Şikayet ederdim kim olduğunu bilsem
Pislik duyurma diyor bide
Allah cezasını versin

Anne tuhaf koca tuhaf kayınvalide tuhaf
Allah yardımcınız olsun
Boşanmak istemiyorsanız siz de biraz yapıcı olun, kızdıracak hareketler yapmayın bari.
bir süre kullanmayın, sonra ikna edersiniz
Yada paylaşım yapmayacağınızı söyleyin
Kimseniz yok sıkılıyorsunuz sonuçta, sosyal medyada kafanızı dağıtıyorsunuz.

Eşimin geleneklerinde boşanma yok diyorsunuz
Sosyal medyaya bağımlı olduğunuz için , sizi boşamakla ölümle tehdit ediyor ? :işsiz:

Eee bırakın boşasın o zaman
Bence siz eşinizi deli gibi seviyorsunuz

Eşimin geleneklerinde boşanma yok diyorsunuz
Sosyal medyaya bağımlı olduğunuz için , sizi boşamakla ölümle tehdit ediyor ? :işsiz:

Eee bırakın boşasın o zaman
Bence siz eşinizi deli gibi seviyorsunuz
Boşicam diyor yasak olmasina ragmen işte o kötu ya öldururler ya cocugumu alırlar elimden

Yani esin haksiz. Ama bende herseyi paylasan insanlardan gerceken irie olurum. Yakismiyor kimseye yakistirmiyorum. Oyle kadinlar taniyorumki bir elinde kepceyle yamegi yapiyor diger ekinde telefon resim paylasiyor. Pembis gelinlerden zaten midem bulaniyo. Bebegim oksurdu masallah diyin. Bebeim guldu Allah olmayanada versin. Kayinvalidechime ziyaret. Kocisimle kahve keyfi. Kocisimle surdayiz. Korono olduk bir gecmis olsun aliriz. Hele su etiketlerden gina geldi. Hakkaten hos degil. Hele bir anneye hic yakismuyir. Al kardesim eline egitici kitaplar oynat cocugunu. Annenden ilgi gormemissin ama kendi cocugunla teselli bul. Adamda bikmis demekki gerceken cok paylasiyosan. Senin darlanma gibi luksun yok varsada bu bosluk sosyal medyayla kapanamaz. Cocugunla kapanir. Sevmiyorum vallahi ne tiktok ne digerleri. Hele o tiktok aman yarabbim. Kadinlar adamlar maymun olmus takipci ugruna
Sirf hayatinin her saniyesini paylastigi icin dayi kizimi heryerden sessize aldim (watsap Instagram storylerini falan) selam sabahi kestim yani gercekden bi ogurtu gelmeye baslamisti artik
Su sosyal medyayi asiri aktif kullanan insanlar bence hakikaten sorunlu insanlar. Nasil o vakti buluyolar, bos insan diyorum ben valla
Benim Esimde o sosyal medya konusunda cook katidir
Kendisinin face vardir ama asla bi paylasim yapmaz,foto dahi. Watsapdada profil fotosu falan yoktur.
Beni uyardi zirt pirt paylasim yapma hayatini herkesle paylasmak zorunda degilsin diye.
Hak verdimmi ? Verdim, paylasim eskisi gibi yapmiyorum. Cocuklarimi belki ayda 1paylasim yaparim. Annem mesela bu konuda beni yadirgadi ama aciklama yapsamda anlamiyo bende artik he he diyip geçiyorum.
Bakin bu internet, sosyal medya insani icine ceken bi tuzak
Ailenle esin ve cocuklarinla mutlu olmaya bak. Senin eksiklerini esin, esininkileri sen tamamlicaksin
Sende esine soyle acik acik
Sevgiye acim ben, benimle ilgilenmiyosun bende kendimi sosyalda avutuyorum diye soyle

X