Eşim ve ailesi

Tahin Helva

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
1.718
11.493
33
Boşayın şu kocayı Avrupadasınız yahuu ne çekiyorsunuz?adam ekonomik psikolojik şiddet uyguluyor. Daha ne türlü sebep arıyorsunuz boşanmak için pesss😡
Bir koca kolay bulunmuyor, bir "yuva" kolay kurulmuyor, ne demek kocası kendisini, çocuklarını mağdur ediyor diye boşansın? Başka sorunları yokmuş ki. Lütfen bu kadar boşandırma meraklısı olmayın 😏

Margaret Hale

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
21 Kasım 2017
7.916
31.867
Şaka flan degil . Eşimle tek anlaşamadığım konu bu sadece . Başka hiç bir sorunumuz yok .
Bu ne ya akıllara zarar bir türsünüz. Keşke anne olma ehliyeti verilse bu kadınlara. Kocayı üzmeyeyim diye çocukları aç. Tek anlaşamadığı konu buymuş. DAHA NE OLACAKTI?

yldztlbe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2021
55
47
Ahh ahh saygımdan susuyorum duygularıma tercüman oldun . Rabbim büyüktür diyip dizimi kıvırıp oturuyorum. Yeter ki kalp kırmayim diyorum
Kusura bakmayın da sizin yaptığınız da yanlış!
Madem eşiniz böyle kullandırtıyor kendini ve bu onun hiç umrunda değil; siz neden ona uyuyorsunuz?
Gerekirse kavga edin saygı hakedene sunulur hanımefendi siz de sizi kullanmalarına müsade ediyorsunuz. Anlamadığım şey şu eşler evlenince bakması gereken aile kendi çekirdek ailesidir. Bir kuruş koklatmazdım bi de haketseler bari.
Ben sizi haksız buldum eşinize göre hava hoş tepkisizsiniz de zaten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-02-2022

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 122 gün kaldı.

Bebeğinizin solunum sistemi henüz tam olgunlaşmış durumda değil. Bebeğinizin akciğerlerinin oksijeni tutup, kan dolaşımına aktarabilmesi ve dolaşım sisteminden gelen korbondioksiti nefes yoluyla dışarı atabilmesi için daha çok gelişmeye ihtiyacı var. Rahminiz büyüdükçe, rahminizi destekleyen kas ve bağların gerilmesinden dolayı karnınızın alt kısmında ağrılar hissedebilirsiniz. Bebeğinizin kalp atışları kuvvetleniyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Umutumut82

Bşlgç 91 kg 31ekim hedefi 85kg 😇
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2018
14.421
28.642
Ilk evlendigim yıllarda ben başka bir sehre ailemin yanina gidecektim. Kayınpeder 1 hafta durup gelirsin biz torunu özleriz demişti. Zaten 1 hafta duracaktim gıcıklığına 20 gün durdum . Kaynanamada eğer tekrarlarsa giderim hiç gelmem dedim . ondan sonra ailene selam söyle dışında agzından birşey çıkmıyor. 😂

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 106 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :91 Kg. Şimdiki Kilom :89.20 Kg.