Eşim ve Ailesi

Aileniz sorunlu orasi kesin.erkek cocuklarina daha cok deger veriyorlar.bu cogu ailede var malesef.dugunu)nuze gelen gelmeyen ayirimi yapmayin takmayin bunlari.esinizle geciminize bakin ve ASLA ne olursa olsun AILENIZI KOTULRMEYIN ESINIZIN VE ONUN AILESININ YANINDA.
Yoksa sizi sahipsiz sanip parmaklarinda oynatmak isterler.evliliginize karisirlar cok uzulursunuz.

insallah canim ben kendi kendime hayati zorlastirdigimi görüyorum artik. hayat o kadar güzel ve kisa ki degmiyo. ve su akar yolunu bulur sen dert ettiginle kalirsin.
kendi ailende yasadiklarindan dolayi benim yaptigim hatalari yapma. bu haksizligi esine, esinin ailesine ve basta kendine yapma.
pozitif bak pozitif gör baktin bisey sezdin acik konus. gelinde damatda birbirine ayak uyduracak adim atacak sende ayni sekilde sende vicik vicik konusmayi dene arada belki iyi gelecek:))

Can'ım gerçekten o kadar haklısınki bu yazdıklarını okudum döndüm baktım ve gerçekten de kendime zarar veriyorum kendi Can'ımı yakıyorum ama hayat devam ediyor olan sadece bana oluyor ve gerçekten eşime haksızlık yapıyorum hiç suçu olmamasına ragmen faturasını ona kesiyorum böyle evliliğimi zedeliyorum adapte olamıyorum bir an önce kendimi toplamalıyım artık eşimin ailesine ayak uydurmalıydım belki dediğin gibi öyle daha mutlu olurum gerçekten güzel düşüncelerin içimi rahatlattı yüreğin gibi güzel bahtın olmasını dilerim :)

Aileniz sorunlu orasi kesin.erkek cocuklarina daha cok deger veriyorlar.bu cogu ailede var malesef.dugunu)nuze gelen gelmeyen ayirimi yapmayin takmayin bunlari.esinizle geciminize bakin ve ASLA ne olursa olsun AILENIZI KOTULRMEYIN ESINIZIN VE ONUN AILESININ YANINDA.
Yoksa sizi sahipsiz sanip parmaklarinda oynatmak isterler.evliliginize karisirlar cok uzulursunuz.

Yok Can'ım diğer kardesimde kız ve evlendiği çocuğu hiç sevmiyorlar ne çocukla ne ailesiyle görüşmüyorlar kardesim seviyor diye verdiler ve benim eşime cok düşkünlerdir annem hep benim 3 evladım var der herseyde esime danışırlar.kayınvalidemlerle sürekli gidip gelirler denize pikniğe gezmeye giderler.Evet daha önce bu hatayı yaptım yanlarında sinir krizi bile gecirmiştim ama artık yanlarında ailemle ilgili kesinlikle konusmayacagım

X