eşim ve eski sevglisi

Git kocasına de o görsün gününü ben olsam yaparım valla sonunu hiç düşünmem boyle asallik kadınlar olduktan sonra kimse de huzur kalmaz

Bebeğin icin şans vereceksen burnundan getirmelisin ki bir daha yapmasın. Bence annenlere git biraz ayrı kalıp düşünmek istiyorum diye

nasıl yazılır bilmiyorum. şuan 3 buçuk aylık hamileyim. 1,5 senelik evliliğimizin ardından bunları yaşamak..
Dün gece eşimin eski sevgilisiyle konuştugunu ögrendim. hala şoklardayım , birkç aydır süregelen şüphe yuzunden buldugum her fırsatta telefonunu kurcalar oldum hatta casus prog bile kurmak istedim ama yakıştıramadım kendime bir yanım öyle şey olmaz bir yanım ya bi bokları varsa diyordu. gecenlerde buarada face lerimz ortak, bir siteye girerken ikinci bir mail adresi kaydı çıktı telefonunda (çok yakın b ir aile dostu abimize ait) ortam müsait değildi sesimi çıkarmadım. ama içimdeki ses kemirdi beni çünkü eski kız arkıyla tek bağlantı bu abi. ilk fırsatta sordum sevgilisiyle olan mesajlarını okuttu dedi (problemli bir ilişkisi var, sürekli herşeyi bizimle paylaşıyor) akıllıca gelmişti yanişüphem azda olsa azalmıştı. inanmayarak sen o kızla konuştun yokssa benden niye gizledin vs sıkıştıryorum yeminler etti konuşmadım diye. bir hafta kadar geçti dün gece mail için yine telf aldım elime o an birşey oldu normal kullandıgı internet programında face e girince o abinin face ine griyor yani açık kalmış. tabi ben hemen msj kısmına girdim kabak gibi kızla mesajları var ben xxxx beni ara bekliyorum/ 20 gün oldu aramadın / hadi ara / yarın arama yarın tatil / çok öenmli birşey var ara ben aramak istemiyorum/ kızda yazmış eşim evde şimdi arayamam. beynim kanım dondu kalakaldım. (buarada eski sevgilisi bizi ayırmak için çok çaba sarfetti zamanında, şuan evli 2 çocuklu bi bayan) resmen inme girdi çığlık atarak onu çağırdım koştu geldi tabi ilk yalanlama haliyle bana yazmadı o benim haberim yok vs vs haliyle yemedim, üsteleyince anlattı kız ulaşmak istemiş çok arkadaş gibi görüşüyorlarmış o oona mutlulugunu öteki evliliğinde nasıl mutlu oldugunu anlatıyormuş. dertleşiyorlarmış, hiç görüşmemişler(hala yeminler ediyor) beni çok seviyormuşmuş çok utanıyormuşmuş. ki şunu da söylemeden geçemiycem eşim gerçekten dürüstlüğüne (eskidende olsa ) inandıgım bir insandır. yalanı dolanı yoktur yani. sadece birkaç soru sordum telefon nosunu istedim görüşme sıklıklarına online işlemlerden bakabilmek için. yine yalanlarına devam etti benim numaram yok onda arkadaşı arıyo ordan görüşüyoruz. sonra attıgı mesajları sordum olur olmaz yerde aramasın diye cevap verdi bu demek oluyorki cep nosu kızda var. baktım eli ayagına dolandı salak yerien koymaya çalışıyor iyice battı kapattım kendimi odaya. ve aksam hiç konuşmadım çünkü ona olan guvenimi inancımı artık yitirdim. sürekli peşimde dolştı opmeye çalışmalar özürler yüzüne bakmadım. şarkı syledim o yokmuş gibi davrandım giitti yattı bende oturma odasında uyudum. ne yapmalıyım nasıl yol izlemeliyim bilmiyorum bebek durumu olmasa çoktan annemlerdeydim şuan ruh gbiyim ve önerilerinize ihtiyacım var. uzunn oldu teşekkür ederim.

o kadınla iletişime geçmek beni gurursuz yapar. aayrıca iğneyi kendine çuvaldızı başkasına kadında suç bulamam en byüyük suç bnm eşimde ve tabiki herşeyin bir bedeli oldugu gibi bununda bedeli var. şuan ortalığı ayaga kaldırıp aileleri araya sokmak istemiyorum. eşim tabikide ayrılmak istiyorum dediğimde kabul etmeyecek engellemeye çalışacak buna eminim. anneme gitmek çözüm değil yani

ikisi de hatali,o kadinda sutten cikmis ak kasik degil kusura bakmayin..esinizde tabiki hatali..
evden gitmek illa ayrilma tehditiyle gitmek degildir ki..kafa dinlemek icin gitmektir..kimseyle anneniz dahil bu sorununuzu paylasmak zorunda degilsiniz..siz benim demek istedgimi anlamamissiniz..
aileler tabiki ayaga kaldirilmaz ama bulantilarim var cok yorgunum diyerek hava degisimi icin gidebilirsiniz ailenizin yanina..bu kimseyi bosanma esigine getirmez..herkes sapkasini onune koyar ve dusunur..
ayrica bana gore utanmadan coluk cocuk sahibi bir kadin cocuk bekleyen bi adamla yazisiyorsa ve birisi bu durumda o kadina haddini bildiriyorsa bu gurursuzlasmak degildir,haksizlik karsisinda susmamaktir sadece..bunlar benim fikrim..
evlilik yikmak oyle kolay mi..hayir degil..ama disler zaman zaman gosterilir..bu tum canlilarin dogasinda vardir..

Burda hep ikili ilişkiler konusunda as,kes,terket demeden önce 'bekara karı boşamak kola' tabirini düşünerek makul yaklaşmaya çalışıyorum. Şunu deneseniz, sakin olsanız, burdan gitseniz diye. Çünkü; 'kocam bana vursa aynı dakika evi terkederdim' diyenler hep o dayağı yiyenler.
Ama gizli kapaklı binbir zahmet eski sevgilisiyle görüşen adamın aklı eski sevgilisindedir zaten seni sevmiyordur ya da heyecan arıyordur. Güven kırıcı evet, alelade sonradan tanıdığı birine kapılıp aldatmış değil. Emek harcayıp odaklandığı birine meyil ediyor adam. Ha sevişmiş ha sevişmemiş, evli bir kadınla görüşmüş. Kendi karısı varken, evli barklı eski sevgilisini bulmayı göze alıyor.
Hamilesiniz; ya boşanıp aile, şartlar, iş el veriyorsa tek büyüteceksiniz ya da yice resti çekip bu konuyu konuşup tartışıp içinizi boşaltıp ömrü billah kapatıp devam edeceksiniz. İkinci bir hatası olursa o zaman bakarsınız.
Kendinizi ve bebeğinizi düşünün, Allah huzur versin..

evet o dayak konusunda çok haklısınız. benimde aldatma konusunda tavrım çok netti. ama annelik bebeğinizi ilk hissettiğiniz andan itibaren sizi bambaşka birine çeviriyor. şuan hala evi terketmemş olmam da bunun sonucu.
biz birimizi çok severek üstelik çok fedakarlıklar yaparak evlendik , evliliğimizde bal tadında geçerdi hep elbet ufak tefek sorunlar anlaşmazlıklar çıktı ilk zamanlar alışma sürecindeyken ama şimdi güllük gülistan desem yeri. insan böyleyken karşısındakinin sevgisinden şüphe duymuyor yani. ya eşim çok iyi oyuncu ya ben çok aptalım derim beni sevmiyorsa.

Allahtan çok dürüstmüş, dürüst olmasa nasıl yalanları sıralarmış acaba?
Hangi amaçla konuşur ki eski sevgilisiyle? Dertleşecek insan mı kalmamış?
Bana inandırcı gelmedi.
Sonrasında ne yaparsın bilmiyorum ama aklında "acaba evinde mutlu değil mi?" sorusunun takılmaması mümkün değil.
Evde mutlu olan biri neden eskiye dönüş yapsın ki?

Hay Allah..
Sanırım ayrılmayı şimdilik düşünmüyorsunuz. Ama bu ilerde içinize batar ayrımasanız bile gidin kadının kocasına anlatın herşeyi o adamında bilmeye hakkı var bence.. (Sanırım fazla ilerlememiş konuşmaları yazdıklarından bunu anladım.) O şekilde o kadında korkar ve adam olur belki.. Hemde eşiniz sizden korksun agırlıgınızı koyun!

çocuguyla boşananlarında boşandıklarından pek memnun olmadıgını görüyoruz psikolojik olarak.(forumda örnekleri mevcut incelerseniz) özellikle hiçbir şekilde geçimsizliğe şahit olmamış henuz dunyaya gelmemiş bir bebekten bahsediyoruz. babasız buyumeyen anlayamaz. arkadaşları babalarıyla gerçekleştirdikleri aktivitelerden bahsederken bu çocuk hesap sormaz mı bana. aklı başına gelince babasına nefret duyup bana kinlenmez mi. hersey o kadar basit değil gunumuz erkekleri boşandıktan sonra ne kadar çocuguyla alakadar olabiliyor görüyoruz. ben çocuguma yalnız bakamayacak ihtiyaclarını karşılayamacak bir anne değilim çok şükür özgüven meselesi yuzunden o evde değilim yani. sonuç ne olursa olsun yapılan her hatanın ufak yada buyuk bir bedeli vardır. asıl susmak gurursuzluk bana göre. bekara karı boşamak çok kolaydır tabiki

Ben bekar değilim.Kocasız mutsuz olacağına adam aldatsada başında dursun gölgesi yeter tabi :))))
Şuanda bagirip cagirip iki trip atınca birsey degismiyor oyle veya boyle evli eski sevgilisiyle fingirdesen adami koca diye yaninda tutup,yaninda yatıcan sonuçta.. anlatma simdi omur boyu rol yapicam filan seylerini
Bu kadar yuzgoz olup kari koca hayatina tekrar devam etmek bence gurursuzluk cunku eminim sen yapsaydin eşin bu kadar anlayisli olmayacakti sana karsi.Naparsan yap babamin kizi degilsin sonuçta sadece baydi ayni muhabbet her 10 aldatilma konusunun 9u coooocuuumm cocummm.. cok dusunuyorsan cooocunuu hic mevzuyu acmayip otursaydın babasiz buyumesin hem bosananlar cok mu mutlu sanki ..

ikisi de hatali,o kadinda sutten cikmis ak kasik degil kusura bakmayin..esinizde tabiki hatali..
evden gitmek illa ayrilma tehditiyle gitmek degildir ki..kafa dinlemek icin gitmektir..kimseyle anneniz dahil bu sorununuzu paylasmak zorunda degilsiniz..siz benim demek istedgimi anlamamissiniz..
aileler tabiki ayaga kaldirilmaz ama bulantilarim var cok yorgunum diyerek hava degisimi icin gidebilirsiniz ailenizin yanina..bu kimseyi bosanma esigine getirmez..herkes sapkasini onune koyar ve dusunur..
ayrica bana gore utanmadan coluk cocuk sahibi bir kadin cocuk bekleyen bi adamla yazisiyorsa ve birisi bu durumda o kadina haddini bildiriyorsa bu gurursuzlasmak degildir,haksizlik karsisinda susmamaktir sadece..bunlar benim fikrim..
evlilik yikmak oyle kolay mi..hayir degil..ama disler zaman zaman gosterilir..bu tum canlilarin dogasinda vardir..
çok haklısınız ama annem o kadar yakın ki 5-10 dk yurume mesafesinde.2-3 kalmam demek direkt aileler tarafından ayrılık olarak algılanacağına eminim.

Valla arkadaşım ben anlamıyorum çalışan bi hanımsınız size illa boşanın diyemiyorum tabiki,kendim ne yapardım onu söyliyim bu arada iki çocuğum var ve çalışmıyorum pılımı pıltımı toplar anneme giderim daha evvel çalıştığım için iş bulur Çalışır o adamıda boşarım.net
Bunun başka yolu yok bugün bunu yapan yarın tensel harekete geçer.
Benim eşime lisede Çıkma teklif eden bi kız var ailesini bile tanıyorum evine gittim eşini tanıyorum vs kızın hiç bi Yanlışı yok çocuğu var eşim yinede bensiz Asla gitmez zatende kırk yılda bi görüşürsek odur.Fazla uzattım kusura bakmayın.

Ben bekar değilim.Kocasız mutsuz olacağına adam aldatsada başında dursun gölgesi yeter tabi :))))
Şuanda bagirip cagirip iki trip atınca birsey degismiyor oyle veya boyle evli eski sevgilisiyle fingirdesen adami koca diye yaninda tutup,yaninda yatıcan sonuçta.. anlatma simdi omur boyu rol yapicam filan seylerini
Bu kadar yuzgoz olup kari koca hayatina tekrar devam etmek bence gurursuzluk cunku eminim sen yapsaydin eşin bu kadar anlayisli olmayacakti sana karsi.Naparsan yap babamin kizi degilsin sonuçta sadece baydi ayni muhabbet her 10 aldatilma konusunun 9u coooocuuumm cocummm.. cok dusunuyorsan cooocunuu hic mevzuyu acmayip otursaydın babasiz buyumesin hem bosananlar cok mu mutlu sanki ..
bakın size eş-koca meraklısı gibi mi geldim bilemiyorum. ama lütfen büyük konuşmayın. hiçbir şekilde kör sağır başımda adam olsun düşüncesinde değilim. güzel bir bayanım maddi olanaklarım yerinde 10 tane dizerim mesele kocaysa..

eski sevgiliyle arkadaşlık mı olurmuş.. üstelik zamanında sizi ayırmaya çalışmış bir eski sevgili. nerden baksanız YANLIŞ!.. Burnundan getirin. Boşanamazsınız belki bebekte var. Ama öyle bir süründürün ki uzatın bu durumu,hatasını anlasın.

Bazen boşanan çift başına ikramiye dağıtıldığını düşünüyorum bu sitede.
Konu sahibi madem ki bu kadar ortaya döküldü her şey, eşinizineski sevgilisiyle görüşme sebebini de öğrenmelisiniz.
Belki bu konuda kendisine bile dürüst değildir.
Belki evliliğiniz konusunda da kendisine dürüst değildir.
Sebepler ortadan kalkmadıkça sorun çözülmez, sadece öfke boşalır.
Şu halde boşansanız bile zaten aklınızda bin soru olacak.
Devam da etseniz, ayrılsanız da sebepler üzerinde sakince durmak iyi olacaktır. Bu affetmek değildir.
Affetmek de sizin tasarrufunuzda olan bir şeydir, ikili ilişkilerde keskin kurallara inanmam.
Her birliktelik kendi dinamiklerini yaratır.

çok haklısınız ama annem o kadar yakın ki 5-10 dk yurume mesafesinde.2-3 kalmam demek direkt aileler tarafından ayrılık olarak algılanacağına eminim.

anladim..o zaman mumkun oldugunca burnunu surtun..kavga ederek degil ama artik surat mi asarsiniz,ilginizi mi azaltirsiniz..bi sekilde hangi yontem esiniz uzerinde etkiliyse onu uygulayin..
ben esimi dize getirmek istedigimde kendimi kitap okumaya filan veriyorum :KK45:hic ilgilenmiyorum..
saglikla alin bebeginizi kucaginiza,uzulmeyin.

evet o dayak konusunda çok haklısınız. benimde aldatma konusunda tavrım çok netti. ama annelik bebeğinizi ilk hissettiğiniz andan itibaren sizi bambaşka birine çeviriyor. şuan hala evi terketmemş olmam da bunun sonucu.
biz birimizi çok severek üstelik çok fedakarlıklar yaparak evlendik , evliliğimizde bal tadında geçerdi hep elbet ufak tefek sorunlar anlaşmazlıklar çıktı ilk zamanlar alışma sürecindeyken ama şimdi güllük gülistan desem yeri. insan böyleyken karşısındakinin sevgisinden şüphe duymuyor yani. ya eşim çok iyi oyuncu ya ben çok aptalım derim beni sevmiyorsa.
Heyecan arama ihtimali o zaman.. Veya eski sevgilisi onu terkeden tarafsa ne halde olduğuna bakma vs. Valla bilinmiyor, insan yeri geliyor annesini tanıyamıyor. Ne denebilir ki, hakkınızda hayırlısı..

annemde kalacagımı söyledim olayı okadr basit göstermeye çalışıyor ti ye alıyorki saçmalama diye cevap verdi sadece.
inanın yapısal olarak bende çok hırçınım hayattan hep istediklerimi kopardım avucuma düşmedi buda karakterime böyle etki etti. ama o kadar ruhunuz inciniyor ki bu durumda inanın kadının karşısına çıkmaya mecaliniz olmuyor sanki suclu olan sizsiniz gibi.

Ouuuv savunma mekanizmalarından en sevdiğim "inkar". Soçmolomo dedi demek. Saçmala arkadaşım. İncindiğin kadar incit bence :KK66:

Ne arkadaşlığı, hem de eski sevgiliyle.

Bu günlerde ne moda oldu eski sevgiliyle görüşme vakaları. Emin değilsen, aklın eskide kaldıysa evlenmeyeceksin.

Konu sahibi, eşiniz sizi net olarak aldatmış. İster affedin ister affetmeyin ama bunu bilin.

o kadını ara bi güzel haşla kocasına söylemekle tehtit et. kocanda bu durum hakkında bişe derse azının payını ver. adam olsun biraz adi herif

Ben olsam kadının kocasına gider böyleyken şöyle derdim. Bak ozaman birbirlerinin açıklarını nasıl döküyorlar ortaya. Hem zamanında sizi ayırmaya çalışmamışmıydı. Bir de kendi kocası ile yüzleşsin bakalım. Eski sevgiliye meraba bile demek suç. Bunlar iki arkadaş vasıtası ile görüşüyorlar. Yuhhh yani yuhhhh!!!!!!!
Canım bebek var diye sürekli şüphe ile mi gezeceksin. Paranoya mı yapacaksın? Sana yazık değilmi?

xxxx beni ara bekliyorum/ 20 gün oldu aramadın / hadi ara / yarın arama yarın tatil / çok öenmli birşey var ara ben aramak istemiyorum/ kızda yazmış eşim evde şimdi arayamam.

bunları yazan kocanız anladığım kadarıyla kız değil ve ben burda bir arkadaşlık göremedim!!! sizin yerinizde olsam ki Allah göstermesin ne yapardım bilmiyorum..bi kez yapan bir daha yapar sözüüne katılıyorum..ama bir erkek çocuğu olacak hemde nasıl yapar anlam veremiyorum Allah yardımcınız olsun..

X