eşim ve eski sevglisi

Arkadaşım başına gelen gerçekten onur kırıcı birsey suan cok saglıklı dusunemeycegıne eminim. Bende hamileyim benim basıma gelse be yaparm bilmıyorm burdan yasamayanlar bosa gitsin gibi yorumlarda da bulunmasın hamile bir kadının psıkolojsi baskadır bu net!! Beni kahretmıs bu olayı kesinlikle o serefsız kadınında kahretmesş gerekıyor eline yüzyüze olmasada bir sekilde ulasıp herseyı aktarırdım neler yasayacgnı dusunup hıc deılse bir nebzede olsa rahatlarsn. Bu tarz durumlarda kadınlar hep daha cesurdur o yuzden once onun cesaretnı kocasıyla kıracaksın. Sana gelince annemin evine gitmesemde evden uzaklasırdım ama eşinin arama ve mesajlarını bir sekılde online işlemlerdende olsa kontrol etmeye devam et. Telefonlarnı acma sensiz olmanın ona ne yasattgnı bilsin. Olay sogutunca daha saglıklı bir karar verecegne eminim. Allah yardımcın olsun. Ama sunu da unutma sen hamıleyken bunu yapan bir adam var onun bebegını tasırken bu merhametsızlıgı yapan bir adam..

Anlamadığım 2 çocuğu olan eski sevgilisi kadında ne gibi bi çekicilik buldu da bu kadar uğraş verdi konuşmak çin... Vallahi annene git direkt bu ne yahu.

Çocuğum babasız büyümesin ne ya . Çocuktan da mı boşanılıyor .
Siz boşanınca çocuğu babaya düşman eden kesimdenseniz bilemeyiz tabi .

Eşiniz zamanında sizi ayırmaya çalışan eski sevgilisiyle neden görüşüyor ki . Hem de siz hamile en çok ilgiye ihtiyaç duydugunuz bir dönemde . :110:

Ne adamlar var eski sevgilisine küfür eden ve ilk fırsatta evli çocuklu demeden o kişiye ulaşmaya çalışan arayan soran hıc sasirmadim. Tamamen boşanmak için yeterli bir neden .ama hamilesiniz diye kendinizi mecbur hissetmeyin kararı izin etkilemesin.hayatınızı çocuğunuz için sevgisiz geçirmeyin. Sevgi herseye yayılır huzur getirir.sizin evliliğinizde sevgi yok sevgisiz bir yuvada çocuk buyutulmemeli.

boşanacak gücüm var annemler arkamda çalışan bir bayanım ayaklarımın üzerinde durmasını çokta iyi bilirim ama cesaret konusunda birşey diyemem çünkü 3,5 aylık hamileyim.
sevgi kısmını bilemem kocanıza aşk kesinen bitmiş gibi ayrı bireyselleşmişssiniz.sen hamile hanımı olarak bir köşede o da evli bir bey olarak bir köşede.yapısı gereği yada şartlar gereği de evliliğini sorgular olmuş ki, tutmuş derdini onu anlıcak kankasına değilde eski sevgilisine anlatıyor.onun mutluluğu ile karşılaştırıyor kıyaslıyor.ne onu bu hale getirmiş yada neden buna ihtiyaç duymuş bilemiyorum.2 çocuklu eski sevgilisi de ayrı alem tabi.o yapısı gereği nasıl biridir bilmem yada size o ilişkisini nasıl bittiğini o kadını nasıl anlattı zamanında bilmiyorum. yada ne diye hortladı aranıza girmeye uğraştı. ayrılmasına rağmen kocanızda ne ışık gördü de tekrar sinek gibi yapışmaya kalktı?önce bu soruların cevabını almalıyız.

Bence biz ne söylesek boş. Boşan ya da boşanma diyemeyiz. Bu sizin kararınız. Bunun tam tersi benim başıma geldi. Eski erkek arkadaşım şerefsizin biriydi. Bunu anladığım için artık ESKİ zaten. Şak diye terk ettim kurtuldum çok şükür. Ben evlendim sonra o da evlenmiş. Bu gerizekalı bana facebooktan ulaştı. Hala seni seviyorum demeler, özürler, ne olursa olsun kabul ederim dön gel demeler... Ben tepeledim tabii. Bu arada eşi HAMİLEYMİŞ. Ben engel koydukça başka başka adreslerden yazdı. Neyse ben tavrımı net koydum eşimi sevdiğimi, bu şekilde yazışmanın bana yakışmadığını, vs söyledim. Ayrılırken yüzyüze konuşmamıştık çok acı koymuştum (hiç pişman değilim pislik herif) içine oturmuş tabii ağlamış zırlamış bana dert yanıyor. Ben de bişey olmaz geçer dedim. Bence amacı daha çok vicdanını rahatlatmaktı. Çünkü maddi manevi çok emek vermiştim. Neyse çok uzattım ben tavrımı net koydum bi de tamam affettim falan dedim bir daha ulaşmaya çalışmasın diye. Eğer konuşmasaydım bulunduğum şehre gelip lak diye karşıma çıkabilirdi. Kendimi güvene almak için konuştum. Bence burda senin eşinin niyeti önemli. Allah biliyor ben içindekileri söylesin ben de sonsuza dek kurtulayım diye yazıştım sadece. Telefon arama falan olmadı Allah korusun manyağın teki zaten. Bir kere konuşsam bir daha elinden kurtulamazdım. Eğer senin eşinin eski sevgilisi de manyaksa kancayı takmaya çalışmış olabilir. Bir boş anını yakalamış arkadaş ayağına yazmış sonra niyeti bozmuş olabilir. Zaten böyle pislikler hayatında hep kara lekedir. Ayrılsan bile bulaşmıştır bir kere. Ani karar verme. Dediğim gibi niyet önemli tabi bir de ne yazdığı önemli.

düşündüm de kadının kocası da öğrensin onun da huzuru bozulsun öyle 2 çocuğun var eski sevgilinle görüşüyorsun madem normal bir görüşme nie kocam var arayamam diyor..neden sadece senin huzurun bozuluyor boşansanda boşanmasan da araştır bul kocasına söyle eşin sana bunları yaşatarak zaten seni küçük düşürüyor söyleyince de küçük düşmezsin emin ol sen bu hamile halinle böyle huzursuzsan o kadın neden huzurlu kalsın?

nasıl yazılır bilmiyorum. şuan 3 buçuk aylık hamileyim. 1,5 senelik evliliğimizin ardından bunları yaşamak..
Dün gece eşimin eski sevgilisiyle konuştugunu ögrendim. hala şoklardayım , birkç aydır süregelen şüphe yuzunden buldugum her fırsatta telefonunu kurcalar oldum hatta casus prog bile kurmak istedim ama yakıştıramadım kendime bir yanım öyle şey olmaz bir yanım ya bi bokları varsa diyordu. gecenlerde buarada face lerimz ortak, bir siteye girerken ikinci bir mail adresi kaydı çıktı telefonunda (çok yakın b ir aile dostu abimize ait) ortam müsait değildi sesimi çıkarmadım. ama içimdeki ses kemirdi beni çünkü eski kız arkıyla tek bağlantı bu abi. ilk fırsatta sordum sevgilisiyle olan mesajlarını okuttu dedi (problemli bir ilişkisi var, sürekli herşeyi bizimle paylaşıyor) akıllıca gelmişti yanişüphem azda olsa azalmıştı. inanmayarak sen o kızla konuştun yokssa benden niye gizledin vs sıkıştıryorum yeminler etti konuşmadım diye. bir hafta kadar geçti dün gece mail için yine telf aldım elime o an birşey oldu normal kullandıgı internet programında face e girince o abinin face ine griyor yani açık kalmış. tabi ben hemen msj kısmına girdim kabak gibi kızla mesajları var ben xxxx beni ara bekliyorum/ 20 gün oldu aramadın / hadi ara / yarın arama yarın tatil / çok öenmli birşey var ara ben aramak istemiyorum/ kızda yazmış eşim evde şimdi arayamam. beynim kanım dondu kalakaldım. (buarada eski sevgilisi bizi ayırmak için çok çaba sarfetti zamanında, şuan evli 2 çocuklu bi bayan) resmen inme girdi çığlık atarak onu çağırdım koştu geldi tabi ilk yalanlama haliyle bana yazmadı o benim haberim yok vs vs haliyle yemedim, üsteleyince anlattı kız ulaşmak istemiş çok arkadaş gibi görüşüyorlarmış o oona mutlulugunu öteki evliliğinde nasıl mutlu oldugunu anlatıyormuş. dertleşiyorlarmış, hiç görüşmemişler(hala yeminler ediyor) beni çok seviyormuşmuş çok utanıyormuşmuş. ki şunu da söylemeden geçemiycem eşim gerçekten dürüstlüğüne (eskidende olsa ) inandıgım bir insandır. yalanı dolanı yoktur yani. sadece birkaç soru sordum telefon nosunu istedim görüşme sıklıklarına online işlemlerden bakabilmek için. yine yalanlarına devam etti benim numaram yok onda arkadaşı arıyo ordan görüşüyoruz. sonra attıgı mesajları sordum olur olmaz yerde aramasın diye cevap verdi bu demek oluyorki cep nosu kızda var. baktım eli ayagına dolandı salak yerien koymaya çalışıyor iyice battı kapattım kendimi odaya. ve aksam hiç konuşmadım çünkü ona olan guvenimi inancımı artık yitirdim. sürekli peşimde dolştı opmeye çalışmalar özürler yüzüne bakmadım. şarkı syledim o yokmuş gibi davrandım giitti yattı bende oturma odasında uyudum. ne yapmalıyım nasıl yol izlemeliyim bilmiyorum bebek durumu olmasa çoktan annemlerdeydim şuan ruh gbiyim ve önerilerinize ihtiyacım var. uzunn oldu teşekkür ederim.
Dupeduz karaktersizlik baska da bisey degil. Bosan bence .

nasıl yazılır bilmiyorum. şuan 3 buçuk aylık hamileyim. 1,5 senelik evliliğimizin ardından bunları yaşamak..
Dün gece eşimin eski sevgilisiyle konuştugunu ögrendim. hala şoklardayım , birkç aydır süregelen şüphe yuzunden buldugum her fırsatta telefonunu kurcalar oldum hatta casus prog bile kurmak istedim ama yakıştıramadım kendime bir yanım öyle şey olmaz bir yanım ya bi bokları varsa diyordu. gecenlerde buarada face lerimz ortak, bir siteye girerken ikinci bir mail adresi kaydı çıktı telefonunda (çok yakın b ir aile dostu abimize ait) ortam müsait değildi sesimi çıkarmadım. ama içimdeki ses kemirdi beni çünkü eski kız arkıyla tek bağlantı bu abi. ilk fırsatta sordum sevgilisiyle olan mesajlarını okuttu dedi (problemli bir ilişkisi var, sürekli herşeyi bizimle paylaşıyor) akıllıca gelmişti yanişüphem azda olsa azalmıştı. inanmayarak sen o kızla konuştun yokssa benden niye gizledin vs sıkıştıryorum yeminler etti konuşmadım diye. bir hafta kadar geçti dün gece mail için yine telf aldım elime o an birşey oldu normal kullandıgı internet programında face e girince o abinin face ine griyor yani açık kalmış. tabi ben hemen msj kısmına girdim kabak gibi kızla mesajları var ben xxxx beni ara bekliyorum/ 20 gün oldu aramadın / hadi ara / yarın arama yarın tatil / çok öenmli birşey var ara ben aramak istemiyorum/ kızda yazmış eşim evde şimdi arayamam. beynim kanım dondu kalakaldım. (buarada eski sevgilisi bizi ayırmak için çok çaba sarfetti zamanında, şuan evli 2 çocuklu bi bayan) resmen inme girdi çığlık atarak onu çağırdım koştu geldi tabi ilk yalanlama haliyle bana yazmadı o benim haberim yok vs vs haliyle yemedim, üsteleyince anlattı kız ulaşmak istemiş çok arkadaş gibi görüşüyorlarmış o oona mutlulugunu öteki evliliğinde nasıl mutlu oldugunu anlatıyormuş. dertleşiyorlarmış, hiç görüşmemişler(hala yeminler ediyor) beni çok seviyormuşmuş çok utanıyormuşmuş. ki şunu da söylemeden geçemiycem eşim gerçekten dürüstlüğüne (eskidende olsa ) inandıgım bir insandır. yalanı dolanı yoktur yani. sadece birkaç soru sordum telefon nosunu istedim görüşme sıklıklarına online işlemlerden bakabilmek için. yine yalanlarına devam etti benim numaram yok onda arkadaşı arıyo ordan görüşüyoruz. sonra attıgı mesajları sordum olur olmaz yerde aramasın diye cevap verdi bu demek oluyorki cep nosu kızda var. baktım eli ayagına dolandı salak yerien koymaya çalışıyor iyice battı kapattım kendimi odaya. ve aksam hiç konuşmadım çünkü ona olan guvenimi inancımı artık yitirdim. sürekli peşimde dolştı opmeye çalışmalar özürler yüzüne bakmadım. şarkı syledim o yokmuş gibi davrandım giitti yattı bende oturma odasında uyudum. ne yapmalıyım nasıl yol izlemeliyim bilmiyorum bebek durumu olmasa çoktan annemlerdeydim şuan ruh gbiyim ve önerilerinize ihtiyacım var. uzunn oldu teşekkür ederim.

durumun cok zor farkındayım en azından bir bayan olarak seni anlamaya calısıyorum ama bir kez görmezden gelsen affetsen bile bir daha asla eşine güvenemiceksin şimdi söylediklerimiz laylaylom geliyo olabilir . bu tarz bısey bende yasadım ve bunun sonrası sürekli paranoya. sürekli arkamdan iş ceviriyomu diye düşünüceksin. ve maalesef bi kere yapan affedersen bunu hep yapar kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum köpek tüyünü atar huyunu atmaz. Üstelik normal bi zamanda değilsin hamilesin :/ bence kesinlikle sineye çekmemelisin.

Yani alenen aldatılmışsınız. Adam başkasının Facebook'unu kullanarak, bin yalan dolanla eski sevgilisiyle konuşuyor; ne arkadaşlığı allasen? Ağlar tabii, kadının kocası duyar da başına iş gelir diye korkuyordur. Bence boşanmaktan başka çaresi yok ama siz bilirsiniz tabii. Yalnız şunu unutmayın ki bir insandan bir kazık yerseniz bu onun hatasıdır, ama ikinci kazığı yerseniz bu sizin hatanızdır.
helal olsun çok yerinde tespit :KK9:

ne insanlar var yahu!
kadını yol eşine söyle isterse öldürsün
eşine de yüz dök accık geçer.
öehhh yani.

konu sahibesi Allah bir çıkar yol göstersin inşallah. bir rezilliğin ortasında kalakalmışsınız ve bunun sorumlusu eşiniz.
normal bir arkadaşlık olsaydı aleni görüşür konuşurdu sizin de haberiniz olurdu diye düşünüyorum.
böyle arkadaş face leri şu zaman arama bu zaman ara şeklindeki mesajlar ve telefonunun dökümünü görmenize izin vermemesi bazı şeylerin göstergesi.

eğer tahammül edecek ve evliliği devam ettirecekseniz didiklememek en iyisi.
yok boşanırım umrumda değil derseniz eşinizin ağzından burnundan getirin.

kadınla iletişime geçmeyi ben olsam kendime yakıştırmam, muhatap kabul etmem.
bana sadakat sözü veren kişi eşim ve sadakatsizlik yapan da o.
ayşe'ye dalsanız ne olur adamda aldatmaya meyil varsa fatma çıkar 3-5 aya.

çok iyi düşünüp taşınmak lazım. dilerim doğru kararı verirsiniz.

Allah yardımcınız olsun. Bekara koca boşamak kolaydır derler ama sizden gizli eski sevgilisiyle ikinci bir faceden numaradan her neyse görüşmesi kesinlikle bence ihanettir. Çocugunuzu düşünüyorsunuz ama siz bunları sineye cekebilecek misiniz?
Şahsım adına annem ve babam cok problem yasadı ve bizi ortaya atıp bosanmadılar. Suan 23 yasındayım ve defalarca keske bosansaydınız ben de huzurlu olsaydım dedigim cok olmustur.

Allah kahretsin böyle erkekleri... Hiç utanmaları da yok, ar damarları çatlamış.
Diyecek hiçbir şeyim yok, Allah ıslah etsin kocanızı.

kadının kocasının mezhebi geniş zamanında şuanki kocasıyla sevgiliyken ayrılıp benim eşimle sevgili olmuş ve şuanki eşi biliyor bu durumu. ama konuştugundan haberi olmadıgından eminim çünkü ayrı hat almış kendisine eski hayatındaki arkadaşlarıyla oradan görüşüyormuş o abiye attıgı mesajda gördüm
Ben olsam gider o mesajların görüntüsünü alır kocasına da gösterirdim, Allah'ın cezaları

Boşanamam diyosan yapacağın belli az daha baz yapıp bir daha yapma falan dicen o yemin edecek muhtemelen bebek doğunca ilk heyecanlar bitince gene yazacak daha dikkatli olacak gene yakalarsan bebek yüzünden beni ihmal ettin falan dicek

Velev ki uslandı sözünde durdu gene de hep tetikte olacaksın gizli gizli telefon kurcalayacaksın vs vs

birkaç gün kendime süre tanıdım. düşünmek için. konuyu o abiyede açtım bilgisi yokmuş. nekadar zamandır konuştuklarını nasıl iletişime geçtigini bilmiyor. eşimi ona göndereceğim birkaç gün orada kalsın. çünkü ben anneme gidemem dedğim gibi annem çok yakın benim uzun süre kalmam direkt anlaşılır. şuan ailelere hissettirmek gibi bir niyetim yok. operatörü filan aradım. sms detayları veriyorlarmı diye yasal yollara başvurmam gerekiyormuş işyerimizin avukatı ile görüşeceğim. aralarında ne geçti bilmiyorum kendisine sormadım sormak konuşmak istemiyorum masum bir dertleşmede olabilir ileri gitmiş duygusal paylaşımda. konuşmayı yapmadan önce elime delil toplayıp emin olup karşısına öyle çıkmak istiyorum yasal süreç nedir bilemem ne kadar zaman alır. ama evlilik devam etsede ben kafamda bitirdim. hepinize olumlu olumsuz yorumları için teşekkür ederim.

öyle bir düşüncem yok affetmemek demek evliliğin bitmesi anlamına gelmiyor sadece. affetme durumum asla söz konusu değil güven bir kerelik çünkü. evliliğimi sürdürüp sürdürmeme konusundayım ben şuan çocugum için hayat boyu oynayabilirmiyim. yada onu babasız bırakmaya cesaret edebilir miyim. düşüncem bu doğrultuda yoksa sevgi de evlilik de aksam bitti zaten
çocuguyla boşananlarında boşandıklarından pek memnun olmadıgını görüyoruz psikolojik olarak.(forumda örnekleri mevcut incelerseniz) özellikle hiçbir şekilde geçimsizliğe şahit olmamış henuz dunyaya gelmemiş bir bebekten bahsediyoruz. babasız buyumeyen anlayamaz. arkadaşları babalarıyla gerçekleştirdikleri aktivitelerden bahsederken bu çocuk hesap sormaz mı bana. aklı başına gelince babasına nefret duyup bana kinlenmez mi. hersey o kadar basit değil gunumuz erkekleri boşandıktan sonra ne kadar çocuguyla alakadar olabiliyor görüyoruz. ben çocuguma yalnız bakamayacak ihtiyaclarını karşılayamacak bir anne değilim çok şükür özgüven meselesi yuzunden o evde değilim yani. sonuç ne olursa olsun yapılan her hatanın ufak yada buyuk bir bedeli vardır. asıl susmak gurursuzluk bana göre. bekara karı boşamak çok kolaydır tabiki
o halde eşinizle her şeyi net bir şekilde konuşup karara bağlayacaksınız.
ve affetmek zorundasınız hem kendiniz hem bebeğiniz için.
çünkü affetmeyip bu evliliği sürdürmeye karar verirseniz sevmeseniz de güvenmeseniz de ona hanımlık yapmaya devam edeceksiniz. yemek, çamaşır, bulaşık, cinsel hayat devam etmek zorunda düzenin sürmesi açısından.
bu durumun sizi özellikle psikolojik olarak yıkmaması için hep güçlü olmaya çalışacaksınız, yorulacaksınız.
ve buna kaç yıl dayanacaksınız?

X