Esim ve finansal hakkinda.

ortak hesapta zaten yok okadar paramiz o dukkani almaya. Zaten esimde kira gelirimiz olsun dukkan alalim kafasinda o gelirle turkiye den bir ev alirsin diyor ama ben yanasmiyorum.

ISTEDIGIM EV icin 80.000 euro eksigim var eger sevgilim istemiyorsa alamiyorum.

nasil alacam evi 80.000 euro eksik suan.
Geri parayi yatirdiginda alabilecegiz.
Sevgiliniz mi eşiniz mi ?
Anne babaniza ablaniza neden sorma geregi duydunuz anlamadim kendi kazancinin hesabinimi verecek sizin ailenize, yada onlarin istekleri dogrultusundami plan yapacakti bu konuda cok hakli.
Ortak hesaptan istediginiz gibi para cekip harcama yapabileceginizide soylemis.
Tek takildigim nokta ortak hesaptaki paranin yarisini kullanmasi, kendine ait olan kismi almis sanki.
Geri kalanida sizin al ne yaparsan yap demeye getirmis.
Bu ortak hesaba atilan paralar disinda esinizin mi sevgilinizin mi bilmiyorum kazandigi ucretler baska bir hesaptami birikiyo?

Mayıs ayında diğer hesabınızla açtığınız konu ile bu konuyu birleştirirsek bu kişi eşiniz değil sevgiliniz.
Ve bu varlıklı kişiyi nasıl kafalarım diye açtınız bu konuyu.
Kafalayamazsınız çünkü sizde o kapasite yok, adam zeki.

Ablamın bir görümcesi var. Lise terk ev hanımı kadın. 20 yıllık evli ve eşi sizin eşinizden daha fazla kazanıyor.
Kadının tek yaptığı villasında dişindeki bonfile artıklarını temizlerken ablamla beni ezikleyip, aşağılamak 😂
Bakın zengin eşi olmak budur. Adam kadını boşasa yine villasında oturup öteki evlerden gelecek kiraları ve nafakayı eritecek kadın.
Sizin şu yazdıklarınızı okusa bonfile boğazına takılır kadının😂

Cunku 100 bin euro o 100 bin euro ben koyacagim ev icin.

Ozaman benim ustume yapsin oyle mi ? 100bin euro veriyor ortak hesaptan ama yok esim olmadigi icin olmaz.

Yav adam size ortaklık istemediğini söylemiş. İnsanlar da "bu yüzden ortak tapulu ev almaz. Kendi payıyla yine dükkan alır kendine. Sizi oyalıyor" diyorlar.
Ay nesini anlamıyorsunuz bunun?
Adam herhangi bir şeklide ortaklık istemiyorken niye sizinle ortak tapulu ev alıp başına iş açsın?

Uff
Diğer üyeliğinizle bu üyeliğinizdeki konuları birleştirince yine keklendiğimizi anladım
Boşuna hollandada boşanmakla ilgili bi toN gereksiz bilgiye sahip oldum
Müge ablamın dediği gibi allah bilir hangi gerekli bilgim gitti de yerine hollandada boşanma bilgileri geldi
İnşallah tezimin bilgileri silinmemiştir🙄🙄🙄

Maddi yönden kullanılıyor.
Çünkü o bütün maaşını katıp evine destek olurken adam sadece onun kattığı kadar katıyor. Şöyle düşünün adamın tek yaşarken aylık harcaması mesela 2bin euro
Konu sahibi maaşını aldığı gibi ortsk hesaba atıyor 3bin
Adam atıyor 3bin
İhtiyaçlar aylık giderler 3bin tutuyormuş.
Kalıyor 3bin,bunu da ikiye bölüyorlar 1.5 ona 1.5 adama.
Adam hem 500 euro karda, hemde düzenli bir ev ve seks hayatı var.
Bu yönden düşünün kim kullanılmış oluyor?
Kimse konu sahibini kıskanmadı, kimse konu shaibinin kötülüğünü istemedi.
Herkes adam seni kandırıyor, evlenirdiniz dedi. Adam kendi parasını ayırıyor.
Kendi eşinizle kendinizi düşünün, adam evlilik ortaklıktır, evlenmek istemiyorum deseydi kabul eder miydiniz hayatında olmayı? Siz bütün paranızı verirken o durumu olduğu halde sizden daha az verseydi kabul eder miydiniz? Eşiniz kendisine lüks harcamalar yaparken, siz birşey istediğinizde "ortak hesaptan al, benim hesabıma karışma" dediğinde bozulmaz mıydınız? Sen bana güvenmiyor musun da böyle oyunlara giriyorsun demez miydiniz? Bunları da düşünün, daha dedin düşünün.
Bunun dahası, bu samenwonen içerisinde konu sahibinin sayesinde artan 500 500 aylık biriktirdiği paraları hesaplayın. Adam kendine dükkan alıyor beraber biriktirdikleriyle ama kadının bir hakkı yok, halbuki ikisi çabalıyorlar yemeye gelince adam niye tek? Konu sahibi olmasa o 40bin euroyu da biriktiremezdi ki, çünkü konu shaibi de para katıp onun yükünü hafifletiyor.
ya sizene adamin dükkaninda ,zaten önceden varmiş.
evli olsabile hak edemezdi
Şuna da bir cevap atarsanız çok makbule geçer. Konu sahibinin kuzeni gibisiniz mübarek nasıl bir savunma aşkıdır anlamadım.

Mayıs ayında diğer hesabınızla açtığınız konu ile bu konuyu birleştirirsek bu kişi eşiniz değil sevgiliniz.
Ve bu varlıklı kişiyi nasıl kafalarım diye açtınız bu konuyu.
Kafalayamazsınız çünkü sizde o kapasite yok, adam zeki.
Nasıl yani ? Başka hesabla konu mu açmış ? 😳

Nasıl yani ? Başka hesabla konu mu açmış ? 😳
Merhaba bayanlar,

Yurt disindan yasiyorum kusura bakmayin. Benim bir derdim var kimse ile paylasamiyorum.
26 yasinda genc bi bayanim. Daha once hic sevgilim olmadi. Aslinda cok fazla da ilgilenmedim, istemedi tanismak falan erkeklerle. Okulum seneye bitiyor ve gercektende yuva kurmak isterim.
Daha once deneyimlerim olmadi demekte fayda var. 1 ay once hic unmadigim anda hic unmadigim yerde eski okuldan tanidigim bir arkadasimi gordum ve yaninda da bir beyefendi. Bi anda kaynastik 15dk konustuk ayak ustu hep beraber ve bir gun sonra mesaj atti eski okul arkadasim bana instagramdan. Seni instagramdan takip etse bir problemi olurmu diye arkadasi icin. Bende olur dedim ve konusmalarimiz basladi whatsapp uzeri devam etti. 1 ay icinde 3x beraber tanismak icin gezmisligimiz var. ( butun gun, ve cok keyifliydi, kendimi cok iyi hissettim) Kendisi 32 yasinda isi gucu duzgun birine benziyor. Cok saygili ve konusmasi giyinisi cok duzgun birine benziyor tabi nasil olur bilemem ama bana sunu dedi ve cok dusundum ve cikamadim isin icinden.

En son bulusmamizda, bana dedigi su, evlenip ayrildim, 3 sene oluyor, cocugum yok. Bunu bil sonra ikimizde birbirine baglanip duymani istemem dedi. 4 sene surmus evliligi.
Bi anda uzuldum bi anda da dedimki adam durust, benle oynamiyor veya ciddi dusunmese bunlari demezdi galiba. Ama cok kafam karisik.

Sizce nasil bir yol almam lazim ? Yani bunu demesi normalmi veya tam zamaninda mi dedi. uzulmedim de degil...

Neguzel anladiniz.
Suy1 ayy pardon görüyor musun ağız alışkanlığını melz23 ksjfjsnsn
Sen ağzınla kuş da tutsan bu adam seninle evlenmez arkadaşım. Adam zeki, parasını sana yedirmek istemiyor. Radarına başka birini almaya bak sen, yakalandın hadi geçmiş olsun.

Melz23 ay pardon suy1
Sen ağzınla kuş da tutsan bu adam seninle evlenmez arkadaşım. Adam zeki, parasını sana yedirmek istemiyor. Radarına başka birini almaya bak sen, yakalandın hadi geçmiş olsun.
Öyle bi koca yok ki ortada
Hangi koca?
Ben de zaten bu kadar sabit fikir olmaz diyordum ki zaten yokmuş öyle biri 😂

Öyle bi koca yok ki ortada
Hangi koca?
Ben de zaten bu kadar sabit fikir olmaz diyordum ki zaten yokmuş öyle biri 😂
Koca da yoook, samenwonenda yookk, hiçbirşey yoook.
Avını gözüne gestermiş bir Melz23 ve av olduğunu farkeden ama çaktırmayan zengin koca adayı var ajfjsjjsj.

X