Esim ve finansal hakkinda.

Kk da bi şikayet timi var zaten şahsen ben şikayet etmiyorum kimseyi ,ben daha çok sulandırıp iyice eğlenme timindeyim ama burayı da böyle trt programı tadında kullanmak isteyen bi güruh var, farkındayım 🤓🥸😁
Nihansın dideden, eyy mesti nazım

:dua::KK69:

Kk da bi şikayet timi var zaten şahsen ben şikayet etmiyorum kimseyi ,ben daha çok sulandırıp iyice eğlenme timindeyim ama burayı da böyle trt programı tadında kullanmak isteyen bi güruh var, farkındayım 🤓🥸😁
Çok damarıma basilmadikca ciddi yorum bile yapmıyorum, şikayet de etmiyorum, arada gelip kafa dagitma timindeyim, bazı üyelerin zekasına espri yeteneğine bayılıyorum ( isim vermeyim onlar bilir kendini :KK66:) herkese başarılar diliyorum:KK52:

Bugünkü işsizligimde 9. sirada olarak ilk ona girdim. Ilk ona yönetim ne hediye veriyordu kizlar?

Suy ve melz banlanmis.
Hepinize kafatası çiçeği de denilen snapdragon çiçeği hediye ediyorum🤣🤣 benden ancak böyle hediye çıkar, patron zıpkın hediye edebilir.
IMG_0321.JPG

Bu arada madem kendinize göre anormal dinamikleri olan bi ilişki yaşıyorsunuz bakın evlilik demiyorum çünkü biz ilişkimizi hükümete onaylatıyoruz siz ihtiyaç duymuyorsunuz falan fistan, neden biz normal insanlardan akıl istiyorsunuz ki ?? Bizimki size uymaz beybisi biz sıradan yaşıyoruz haftada bir masaja gitmiyoruz zaten hasetten bi yerden sonrasını da anlamadım velhasıl bizden size ekmek çıkmaz.
Umarım bu masaj o masaj değildir.

Hepinize kafatası çiçeği de denilen snapdragon çiçeği hediye ediyorum🤣🤣 benden ancak böyle hediye çıkar, patron zıpkın hediye edebilir.
Eki Görüntüle 2894987
Efsaneye göre bu çiçeği yiyen kadın gençliğine ve güzelliğine geri kavuşurmuş. Üstelik bahçede çıkarsa o eve lanet uğramazmış. Bahçeli bir ev alıp hem ekesim hem evde yetiştiresim hem yiyesim geldi... 😍🤗😍

Efsaneye göre bu çiçeği yiyen kadın gençliğine ve güzelliğine geri kavuşurmuş. Üstelik bahçede çıkarsa o eve lanet uğramazmış. Bahçeli bir ev alıp hem ekesim hem evde yetiştiresim hem yiyesim geldi... 😍🤗😍
Aramızda kalsın isim vermiyim baş harfi C ceycey0406 aramızda bazı üyeler hergun bunun suyuyla yıkanıyor olabilir :nazar: :-):KK200:

Ben inandım bile , aktarda filan var mıdır? Kaynatıp içeyim, bu aralar çok çöktüm, risk almaya değer bence, en fazla circir olurum
Çiçek gerçekten var. Birde mitolojik hikayesi var. Aktarda var mi bilmiyorum ama ticaretine girelim kizlar finansal işler konumuz zaten🤣

Şu saatten sonra okuduğum her yorumu trol sanmam 😁😁

Çiçek gerçekten var. Birde mitolojik hikayesi var. Aktarda var mi bilmiyorum ama ticaretine girelim kizlar finansal işler konumuz zaten🤣
Bak ben bu vaade düştüysem +40 yaş dargelirli hedef kitlen hazır demektir :rolleyes: sen şirketi kur nilmeseker, marka yüzü ceycey, giggles halkla ilişkiler, began hukuk ben ve diğer kızlar da sosyal medya trollugune başladık mi, ver elini Avrupa

X