Eşim ve şüphelerim

Esinizin daha once bu tarz acigini yakaladiysanz yada ekstra biseylerden suphe diyuyorsanz tabiki kurcalicaksiniz ama evden ise isten eve bi adamsa bi yanlisi yoksa gereksiz kuruntu yapmayin erkekler isleri geregi bi cok insanla konusuolar
Hiç dışarı bile çıkmıyor ki ama işinde rahat çünkü kendi işi ve sadece erkeklerle muhatap oluyor

Hep diyorum gene diyeceğim. Affederseniz tekrar aldatılmalı ve şüpheler içinde yaşamaya da kabul etmiş oluyorsunuz.

İçten içe bende bunu biliyorum çocuk için son şansı çok zor verdim emin ol en azından yine yaptıysa kendi kaybedecek ben keşke demeyeceğim gerçekten çabaladım çünkü
Iyice takiple... hatta tek telde degil is yerinidr farkettirmeden takiple. Ve gercek delil elde etkii aklinda "acaba" kalmazsin..

Bi anlarsa yapiyorsa da o telefonu tertemiz yapar her seye de bir kilif bulur süphelendiginize de sizi pisman eder kendinizi suçlar kalirsiniz . Takibe devam edin aldatiyorsa bulursunuz zaten . En azindan iciniz rahat etsin . Simdi birakirsaniz süpheyle kalirsiniz cok surmez yine baslarsiniz takibe. Süphenizi olumlu ya da olumsuz sonuclandirana kadar devam edin derim.

Yani sağolun yorumlar içinde ben bu işi aydınlatacak yeni fikirler bekliyorum gene aldatılmaya mahkumsun demeniz bana yardımcı olmuyor inanın ben zaten farkındayım

Evet çok dogru kızlar beklemedeyim sabırlı olucam ben şüphelendşm evet ama diyorum belli biriyle aldatsa düzenli olarak görüşmezmiydş hergün ne bileyim msj arama falan olurdu benim aklıma gelen kaçamak tarzı şeyler ne yaızkkı

Düzenli bir ilişki değil de şu sohbet hatları gibi bir şey mi acaba?
Belki bu yüzden o kadar nadir konuşuyor.
Peki birşey soracağım yabancı dediniz ya kadın eşiniz yabancı dil biliyor mu peki?

Düzenli bir ilişki değil de şu sohbet hatları gibi bir şey mi acaba?
Belki bu yüzden o kadar nadir konuşuyor.
Peki birşey soracağım yabancı dediniz ya kadın eşiniz yabancı dil biliyor mu peki?
Evet eşim de yabancı dil biliyor ve kadında yabancıyı eminim konuşmasından anladım

Telofunu açan kiza agzina geleni soyleseydin birakma pesini bence oyle bisi onceden yasadinsa boyle bisi devam et sonuna kadar Allah dil vermis o kizada konussun 😐🤨

Telofunu açan kiza agzina geleni soyleseydin birakma pesini bence oyle bisi onceden yasadinsa boyle bisi devam et sonuna kadar Allah dil vermis o kizada konussun 😐🤨
Akıllı davranmak zorundayım kesin kanıtlar bulmak istiyorum kim olduğumu belli etmek istemedim açıkcası

Ben bu 2 kişi aynı kişimi onu öğrenmek istiyorum ve bana öyle geliyor kadınlarda evli görüşme sıklıkları oyuzden az

Belli etme esine ama araştır derim ben olsam gelemem oyle seye Rabbim korusun
İnşallah kimse yaşamaz canım çok zor inan güvensizlik ve ben eşime çok güvenirdim 5 yıllık evliyken Bi anda rabbim karşıma çıkardı yaptıklarını 1 ay boyunca beni enayi yerine koymuş ayakta uyuttu resmen farklı bayanlarla sohbet etmiş bana yalan söylemiş daha ilerisi oldu mu bunu bilemiyorum sonra aglaya zırlaya ve aile zoruyla zorla barıştırdılar bizi

Sohbet hattı olamaz bence çünkü açan kişi suriyeli profil resminde de Arapça yazıyor

telefon seksi gibi geldi bana da..
aynı kişi olmayabilirler. ve o ilk kadın uyanıklık edip eşimin demiş telefon için. arattır başkasına o ilk kadını 1 hafta sonra yine kadın açacak teli.

İnşallah kimse yaşamaz canım çok zor inan güvensizlik ve ben eşime çok güvenirdim 5 yıllık evliyken Bi anda rabbim karşıma çıkardı yaptıklarını 1 ay boyunca beni enayi yerine koymuş ayakta uyuttu resmen farklı bayanlarla sohbet etmiş bana yalan söylemiş daha ilerisi oldu mu bunu bilemiyorum sonra aglaya zırlaya ve aile zoruyla zorla barıştırdılar bizi
Amin ama gerçekten iyi dayanmissin ben barisirim ama hicbir sekilde esikisi gibi olmam olamam yuzune dahi zor bakarim 😑

X